Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i przepowiednia sie spelnila ;(

ośmiornica nigdy nie kłamie :polew: :polew: :polew:

chyba czas w nia uwierzyc :gwizdanie:

ciekawe czy w lotto też by trafiła :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czuje sie jakbym polską lige oglądał :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 22:43_________________________________________________http://www.zczuba.pl/zczuba/1,101142,8110149,Miss_Trybun_Mundialu___WIELKI_FINAL_.html

:naughty: :naughty:

Opublikowano

chyba sobie pójdę jutro na 11, się przynajmniej wyśpię

Opublikowano

chyba sobie pójdę jutro na 11, się przynajmniej wyśpię

mozesz tak wybierac?

robota marzenie :cool1:

Opublikowano

chyba sobie pójdę jutro na 11, się przynajmniej wyśpię

mozesz tak wybierac?

robota marzenie :cool1:

mam jeszcze opcje na 16. na 21 i 1.30 :tongue4:
Opublikowano

chyba sobie pójdę jutro na 11, się przynajmniej wyśpię

mozesz tak wybierac?

robota marzenie :cool1:

mam jeszcze opcje na 16. na 21 i 1.30 :tongue4:

albo wolne na telefon :decayed:

Opublikowano

chyba sobie pójdę jutro na 11, się przynajmniej wyśpię

mozesz tak wybierac?

robota marzenie :cool1:

mam jeszcze opcje na 16. na 21 i 1.30 :tongue4:

albo wolne na telefon :decayed:

urlop na żądanie już pewnie wybrany :wink4:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 22:56_________________________________________________

Dopisany: 07 Lipiec 2010, 22:43[/size]_________________________________________________http://www.zczuba.pl/zczuba/1,101142,8110149,Miss_Trybun_Mundialu___WIELKI_FINAL_.html

:naughty: :naughty:

typuje australijkę :decayed:

Opublikowano
:hi: po całym dniu pracy :sick3:
Opublikowano

chyba sobie pójdę jutro na 11, się przynajmniej wyśpię

mozesz tak wybierac?

robota marzenie :cool1:

mam jeszcze opcje na 16. na 21 i 1.30 :tongue4:

albo wolne na telefon :decayed:

to jest najlepsza opcja :decayed:
Opublikowano

Spadam nyny.

Dobranoc :hi:

Opublikowano

Spadam nyny.

Dobranoc :hi:

grisza narka :hi:

bulczas s :siema:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 23:01_________________________________________________na twoich oczach... :gwizdanie:

Opublikowano

Ale jestem wyjebany idę spać :hi:

Opublikowano

na twoich oczach... :gwizdanie:

"OKO patrzy i co widzi..." ?? :decayed:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 23:16_________________________________________________

Ale jestem wyjebany idę spać :hi:

się weź do roboty a nie :tongue4::wink4:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Tu masz Arek odpowiedź:

123vs.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Były fajne plany, ale pieniądze na ich realizację trzeba było na coś innego przeznaczyć, a szkoda żeby taki cukiereczek stał pod gołym niebem pół roku, rok... nawet nie wiem ile w sumie. Więc lepiej było oddać w dobre ręce. Szkoda tylko tego szukania, bo na serio cięęężko było dorwać taki egzemplarz. :(

Opublikowano

Ale jestem wyjebany idę spać :hi:

nara Bulczas, nara Grisza[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 23:22_________________________________________________nara stanley

zbieram sie w kimono :hi:

Opublikowano

piwo skończone to się chyba trzeba zbierać w wyrko :mysli:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Tu masz Arek odpowiedź:

123vs.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Były fajne plany, ale pieniądze na ich realizację trzeba było na coś innego przeznaczyć, a szkoda żeby taki cukiereczek stał pod gołym niebem pół roku, rok... nawet nie wiem ile w sumie. Więc lepiej było oddać w dobre ręce. Szkoda tylko tego szukania, bo na serio cięęężko było dorwać taki egzemplarz. :(

to byl twoj Golf :?:

a jaki silnik :?:

moj kumpel szuka takiej "jedynki" ale tylko ON i jest ciezko

Opublikowano

ja tez mykam lulu :hi:

Opublikowano

brakowało tylko żeby bluzkę do góry podniosła :naughty:

:hi: wszystkim

Opublikowano

Czesc Dziewczyny.. :hi:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 23:59_________________________________________________

brakowało tylko żeby bluzkę do góry podniosła :naughty:

:hi: wszystkim

Na to czekałem żeby podniosła... :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.