Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robota jest dla biednych :decayed:

no chyba, że tak :gwizdanie:

dlatego robię :tongue4:

przecież Ty jesteś bogacz :decayed:

no b5 to dla ściemy :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robota jest dla biednych :decayed:

no chyba, że tak :gwizdanie:

dlatego robię :tongue4:

przecież Ty jesteś bogacz :decayed:

no b5 to dla ściemy :wink4:

to ta S3 pod twoim blokiem to też twoja ? :naughty:

Opublikowano

Yo spamerzy :)

Opublikowano

Yo spamerzy :)

:bry: Grisza!

ja od poniedziałku mam tydzień urlopu.... i idę do Magro, do Rybnika popracować, zobaczeć co i jak itd itp ( oczywiście za darmo :disgust: )

Dobrze, dobrze Stan... :good::wink4:
Opublikowano
:hi: po pracy
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi: siema
Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 16:41_________________________________________________

:kox:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 17:10_________________________________________________ :polew:

hameryka to piękny kraj :P

jedno wiem...

z ich żołnierzami na pewno byśmy się dogadali

:thumbup:

Opublikowano

dzisiaj ide na siate do spodka, jak przegrają z Niemcami to ich pozabijam :gwizdanie:

Opublikowano

oj niech tylko spróbują...[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 17:29_________________________________________________to jest też mega...

Opublikowano

ja od poniedziałku mam tydzień urlopu.... i idę do Magro, do Rybnika popracować, zobaczeć co i jak itd itp ( oczywiście za darmo :disgust: )

ja tez mam urlop to wpadne do Magro i dasz mi ta nowa A8 na jazde probna :decayed:

a kaj bedziesz robil, w VW czy w Audi :?:

Opublikowano

siamano

to jest też mega...

klimatyczny koleś :good: :good:

Opublikowano

kur*a 39 gorączki mam :wallbash: ;( :(

Opublikowano

kur*a 39 gorączki mam :wallbash: ;( :(

No to musisz szybko się kurować bo we wtorek spot!
Opublikowano

kur*a 39 gorączki mam :wallbash: ;( :(

No to musisz szybko się kurować bo we wtorek spot!

Sie wie :naughty: Musze wreszczie te twoje fotele zobaczyć :)

Opublikowano

kur*a 39 gorączki mam :wallbash: ;( :(

się szlajasz po nocach furą na zimnym łokciu to później efekty są :wink4:
Opublikowano

dzien dybry

oj niech tylko spróbują...[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 17:29_________________________________________________to jest też mega...

normalny to on nie jest :gwizdanie:

kur*a 39 gorączki mam :wallbash: ;( :(

kuruj sie

za duzo zimnego piwa i lodów :kox:

Opublikowano

kur*a 39 gorączki mam :wallbash: ;( :(

No to musisz szybko się kurować bo we wtorek spot!

Sie wie :naughty: Musze wreszczie te twoje fotele zobaczyć :)

:tongue4::wink4: Ja teraz też będę bo ostatnio musiałem być w pracy na 20tą.

kur*a 39 gorączki mam :wallbash: ;( :(

się szlajasz po nocach furą na zimnym łokciu to później efekty są :wink4:

No właśnie miałem to mówić. :wink4::polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.