Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zasnąłeś po pijoku na słońcu?

niebyłem po pijaku bo wypiłem tylko piwko :cool1:, w wodzie mnie tak przyjarało

Uuuu.... :confused4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zasnąłeś po pijoku na słońcu?

niebyłem po pijaku bo wypiłem tylko piwko :cool1:, w wodzie mnie tak przyjarało

Uuuu.... :confused4:

dokładnie :confused4:

ale ta cytrynówkaaaa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Zasnąłeś po pijoku na słońcu?

niebyłem po pijaku bo wypiłem tylko piwko :cool1:, w wodzie mnie tak przyjarało

Uuuu.... :confused4:

dokładnie :confused4:

ale ta cytrynówkaaaa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

cytrynówka :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Zasnąłeś po pijoku na słońcu?

niebyłem po pijaku bo wypiłem tylko piwko :cool1:, w wodzie mnie tak przyjarało

Uuuu.... :confused4:

dokładnie :confused4:

ale ta cytrynówkaaaa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

cytrynówka :kox: :kox: :kox: :kox:

mała rzecz a cieszy :decayed:

bo w porównaniu z finką była mała :gwizdanie:

Opublikowano

mała rzecz a cieszy :decayed:

bo w porównaniu z finką była mała :gwizdanie:

szkoda że tej cytrynówki tyle niekupiliśmy zamiast finki :tongue4:
Opublikowano

mała rzecz a cieszy :decayed:

bo w porównaniu z finką była mała :gwizdanie:

szkoda że tej cytrynówki tyle niekupiliśmy zamiast finki :tongue4:

może to i lepiej :wink4:

Opublikowano

mała rzecz a cieszy :decayed:

bo w porównaniu z finką była mała :gwizdanie:

szkoda że tej cytrynówki tyle niekupiliśmy zamiast finki :tongue4:

może to i lepiej :wink4:

tego się już niedowiemy :gwizdanie:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

mała rzecz a cieszy :decayed:

bo w porównaniu z finką była mała :gwizdanie:

szkoda że tej cytrynówki tyle niekupiliśmy zamiast finki :tongue4:

może to i lepiej :wink4:

tego się już niedowiemy :gwizdanie:

jak to nie ....... w najbliższy weekend :polew: :polew:

Opublikowano

w najbliższy weekend zakaz imprez!!!!!!!!!!!

:ban:

(nie ma mnie i Magdy :( )

Opublikowano

w najbliższy weekend zakaz imprez!!!!!!!!!!!

:ban:

(nie ma mnie i Magdy :( )

dobrze będziemy siedzieć w domu, robić wydzieranki i użalać sie z tęsknoty

:decayed: :decayed:

Opublikowano

no adrenalina to rozumiem :evil:

a jak się dowiem że coś było... :angry:

Opublikowano

w najbliższy weekend zakaz imprez!!!!!!!!!!!

:ban:

(nie ma mnie i Magdy :( )

zostaw nam klucze od chaty :naughty:
Opublikowano

w najbliższy weekend zakaz imprez!!!!!!!!!!!

:ban:

(nie ma mnie i Magdy :( )

zostaw nam klucze od chaty :naughty:

nie ma szans...

jest posprzątane :kox:

a ty buraczku masz iść do kibla i wyrzygać kawałek naszej świeczki, którą zjadłeś :/

Opublikowano

w najbliższy weekend zakaz imprez!!!!!!!!!!!

:ban:

(nie ma mnie i Magdy :( )

zostaw nam klucze od chaty :naughty:

nie ma szans...

jest posprzątane :kox:

a ty buraczku masz iść do kibla i wyrzygać kawałek naszej świeczki, którą zjadłeś :/

mówiłem ci kto ją ugryzł, to nie byłem ja[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 17:35_________________________________________________dzl3jmjz2b6zq07w1k80.jpg

:slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano

w najbliższy weekend zakaz imprez!!!!!!!!!!!

:ban:

(nie ma mnie i Magdy :( )

zostaw nam klucze od chaty :naughty:

nie ma szans...

jest posprzątane :kox:

a ty buraczku masz iść do kibla i wyrzygać kawałek naszej świeczki, którą zjadłeś :/

mówiłem ci kto ją ugryzł, to nie byłem ja

tak, tak wiem rozpoznałeś to po odciskach zębów :tongue4:

szczególnie jedynki :kox:

Opublikowano

tak, tak wiem rozpoznałeś to po odciskach zębów :tongue4:

szczególnie jedynki :kox:

dokładnie :lol1: :lol1: :lol1:
Opublikowano

ejjj...

nie mogę się doczekać jutra!

Wtorek 29.06.2010_ _godzina 19ta_ _Dolina 3 Stawów Katowice , Parking koło knajpy Wiocha

Wtorek 06.06.2010_ _godzina 19ta_ _GO-Sport Katowice ul. Alpejska

Wtorek 13.07.2010_ _godzina 19ta_ _GO-Sport Katowice ul. Alpejska

po takiej przerwie wreszcie was zobaczę :kox:

Opublikowano

Kędzior, a co Ci się robiło żeś poszedł do lekarza?

btw ja dzisiaj też byłem u lekarza ale po przekaz na badania do poradnii alegrologicznej czy jak to się tam fachowo nazywa :gwizdanie:

mam czekać pół roku :blink:

ale mam tam ciotkę więc pewnie uda się coś pochytać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ejjj...

nie mogę się doczekać jutra!

Wtorek 29.06.2010_ _godzina 19ta_ _Dolina 3 Stawów Katowice , Parking koło knajpy Wiocha

Wtorek 06.06.2010_ _godzina 19ta_ _GO-Sport Katowice ul. Alpejska

Wtorek 13.07.2010_ _godzina 19ta_ _GO-Sport Katowice ul. Alpejska

po takiej przerwie wreszcie was zobaczę :kox:

:punish:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.