Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krolu Tobie też dziękuję...widać nie doczytałem kurcze regulaminu....pozdrawiam, ale szkoda że tacy ludzie mają czas y jechać po kims a nei mają czasu na kilka słów wyjaśnienia.... :(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kolego jakbym tylko miał więcej czasu na bank bym sie pojawial na spotach, myślalem że na forum pomaga się wszystkim i każdemu z osobna...ale widzę się myliłem....[/b]diman[/b] nie wiedzialem że tylko udzielającym się tutaj sie pomaga....ale ok będę wiedzial na pzyszlość....dzięki

no nie - sie zapiszesz i bedziesz mial serwis za darmo tos se wykombinowal

a na pomoc jeszcze ani razu nie narzekalem na tym forum jak i na klubowym tak samo i na technicznym wiec daj co z siebie a bedzie ci dane a jak nie masz czasu na udzielanie sie na forum to zaplac komus i ci pomoze sprawdzi stan na komputerze i poda diagnoze

Opublikowano
  • Autor

ta a kto tam przy siatce ścinał i zdobył pkt hmmm??

a kto pięknie przyjął gową ? :naughty::polew: :polew:
Opublikowano

Krolu Tobie też dziękuję...widać nie doczytałem kurcze regulaminu....pozdrawiam, ale szkoda że tacy ludzie mają czas y jechać po kims a nei mają czasu na kilka słów wyjaśnienia.... :(

to nie jest zapisane, w żadnym regulaminie to po prostu dobre wychowanie... ile forum zajmuje czasu, żeby potrzeba czasu, żeby to zaglądnąć 5 minut dziennie? Jest wielu użytkowników, którzy nie czytają na bieżąco, jednak czasem coś napiszą i nie tylko o swoich problemach z autem ... wyglądasz tak ja ci ludzie co wpadają na spoty prosić o darmowe naklejki... :gwizdanie:
Opublikowano

Krolu Tobie też dziękuję...widać nie doczytałem kurcze regulaminu....pozdrawiam, ale szkoda że tacy ludzie mają czas y jechać po kims a nei mają czasu na kilka słów wyjaśnienia.... :(

tyle co tutaj pisałeś to myślę że za ten czas byś już znalazł odpowiedz na technicznym... wystarczy dobrze poszukać

tutaj jest dział do rozmów ogólnych , napisz w wątku np.warszawskim czy krakowskim zobaczysz co ci odpisza na twoje pytanie... :przebiegly:

[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 23:56_________________________________________________

ta a kto tam przy siatce ścinał i zdobył pkt hmmm??

a kto pięknie przyjął gową ? :naughty::polew: :polew:

główka pracuje :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a kto pięknie przyjął gową ? :naughty::polew: :polew:

główka pracuje :polew: :polew: :polew:

to samo pisałem, - w końcu na coś się przydała :decayed:
Opublikowano

diman k**wa mać nei chodzi mi o żaden serwis!!!!!!!!!!! po porstu zapytałem czy to normalne że np przy spadku ładowania/słabym aku moze komputer wywalac błąd ESP? Jezu dobre - zapisalem się żeby stać sie członkiem Audi maniaków a nie zadufanych malkontentów krytykujących wszystkich wkolo którzy poza jazda samochodem marki Audi mają żonę, dziecko (zaznacze małe dziecko), pracę, ...... ach szkoda chyba bo widzę że niektórzy wolą jebać innych niż służyc pomocą :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

czas spać :hi:

Opublikowano

diman ku***a mać nei chodzi mi o żaden serwis!!!!!!!!!!! po porstu zapytałem czy to normalne że np przy spadku ładowania/słabym aku moze komputer wywalac błąd ESP? Jezu dobre - zapisalem się żeby stać sie członkiem Audi maniaków a nie zadufanych malkontentów krytykujących wszystkich wkolo którzy poza jazda samochodem marki Audi mają żonę, dziecko (zaznacze małe dziecko), pracę, ...... ach szkoda chyba bo widzę że niektórzy wolą jebać innych niż służyc pomocą :thumbdown:

wyluzuj trochę ...
Opublikowano

Krolu Tobie też dziękuję...widać nie doczytałem kurcze regulaminu....pozdrawiam, ale szkoda że tacy ludzie mają czas y jechać po kims a nei mają czasu na kilka słów wyjaśnienia.... :(

tyle co tutaj pisałeś to myślę że za ten czas byś już znalazł odpowiedz na technicznym... wystarczy dobrze poszukać

tutaj jest dział do rozmów ogólnych , napisz w wątku np.warszawskim czy krakowskim zobaczysz co ci odpisza na twoje pytanie... :przebiegly:

[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 23:56_________________________________________________

ta a kto tam przy siatce ścinał i zdobył pkt hmmm??

a kto pięknie przyjął gową ? :naughty::polew: :polew:

główka pracuje :polew: :polew: :polew:

dzięki spoko przynajmniej jeden co odpowiedział w sposób rzeczowy ... a nei od razu pojechał ze mną ...

Opublikowano

:hi:

Przemek, co miałeś z autem?

Opublikowano

Powiedzcie mi czy na spoty katowickie przyjezdza jakas b6 ktora ma czarne matowe dolne listwy drzwiowe?( razem ze zderzakami i progami)

Opublikowano

diman ku***a mać nei chodzi mi o żaden serwis!!!!!!!!!!! po porstu zapytałem czy to normalne że np przy spadku ładowania/słabym aku moze komputer wywalac błąd ESP? Jezu dobre - zapisalem się żeby stać sie członkiem Audi maniaków a nie zadufanych malkontentów krytykujących wszystkich wkolo którzy poza jazda samochodem marki Audi mają żonę, dziecko (zaznacze małe dziecko), pracę, ...... ach szkoda chyba bo widzę że niektórzy wolą jebać innych niż służyc pomocą :thumbdown:

no to tak odp na twoje meczace pytanie TAK przy spadku napiecie rozladowanym akumulatorze i przy kazdym odlaczeniu akumulatora esp sie swieci i po ujechaniu kilku km sie przystosowuje do toru jazdy i gasnie to wyczerpujaca odpowiedz

a co do krytykowania wszystkich to nie wszystkich krytykujemy tylko ciebie bo od poczatku sie napinales i nie chciales za bardzo do tego zadufanego klubu nalezec jak pamietam

a co do reszty to tez mam prace zone i dziecka nie mam ale to chyba nie jest problem azeby poswiecic troche czasu na forum zeby nie byc darmozjadem :evil:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 00:06_________________________________________________

Powiedzcie mi czy na spoty katowickie przyjezdza jakas b6 ktora ma czarne matowe dolne listwy drzwiowe?( razem ze zderzakami i progami)

na spoty jezdzi czarna b6 ale czy ma listwy w macie to nie wiem :wink4:

Opublikowano

Powiedzcie mi czy na spoty katowickie przyjezdza jakas b6 ktora ma czarne matowe dolne listwy drzwiowe?( razem ze zderzakami i progami)

a więcej szczegółów? bo podpadają mi pod ten opis co najmniej 3 b6-tki :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

Przemek, co miałeś z autem?

klimatyzacja...
Opublikowano

dobra ja spadam spac do jutra :hi:

Opublikowano

siemka :hi: :hi: właśnie wróciłem do domu.

1.8 turbo quattro zakupione :evil: :evil:

11186730645.jpg

Uploaded with ImageShack.us

trza spadać spać i troche ochłonąć ;) pozdro.

Opublikowano

siemka :hi: :hi: właśnie wróciłem do domu.

1.8 turbo quattro zakupione :evil: :evil:

11186730645.jpg

Uploaded with ImageShack.us

trza spadać spać i troche ochłonąć ;) pozdro.

avant :thumbdown:

ale jest Q i to się liczy :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.