Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najlepsze są te co idealnie pasują do ręki :naughty: :naughty:

To do Double D trza by chyba mieć rękę Pudziana co najmniej :gwizdanie:

Double D wyglądają fajnie jak się na nie patrzy, a przy bliższym kontakcie stwierdza się, że to Double, albo nawet to D nie jest potrzebne :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

eeeeeee tam D. na pewno się by nie spinała o takie teksty :wink4:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:16_________________________________________________

najlepsze są te co idealnie pasują do ręki :naughty: :naughty:

To do Double D trza by chyba mieć rękę Pudziana co najmniej :gwizdanie:

Double D wyglądają fajnie jak się na nie patrzy, a przy bliższym kontakcie stwierdza się, że to Double, albo nawet to D nie jest potrzebne :gwizdanie:

ale to nie chodzi o podwójne D. w sensie rozmiaru na gygy ci wytlumaczę
Opublikowano

ale pier**licie, "C" jest najlepsze :decayed:

Opublikowano

ale to nie chodzi o podwójne D. w sensie rozmiaru na gygy ci wytlumaczę

aha, rozumiem..............ok! HyHy :lol1:

Opublikowano
  • Autor

najlepsze są te co idealnie pasują do ręki :naughty: :naughty:

ja wole te co pasują idealnie do dłoni :decayed:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:29_________________________________________________

ale pier**licie, "C" jest najlepsze :decayed:

haha ku***a , to ja już mam B :polew:
Opublikowano

ale pier**licie, "C" jest najlepsze :decayed:

gołe klaty??? :sick3: :sick3: :sick3:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:boobs: 75C rulez :punk:
Opublikowano

ale pier**licie, "C" jest najlepsze :decayed:

Chyba nie jesteś w temacie Pane My tu rzikamy o kategoriach wojskowych :gwizdanie: :decayed:

Tak wogóle to byś się przywitał, kolego z Rybnika :decayed: Wchodzisz tu jak do męskiej łaźni :polew:

Opublikowano

najlepsze są te co idealnie pasują do ręki :naughty: :naughty:

ja wole te co pasują idealnie do dłoni :decayed:

Dobre, ja pier**le :polew: :polew:

Opublikowano

co wy macie z tym "A" :gwizdanie: ja tam widzę "C" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

za to powinieneś mieć wjebane :gwizdanie:

:decayed: [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:33_________________________________________________

królu, jeżeli jeszcze raz zmienisz treść mojego posta to zgłoszę to do Prezesa :wink4:

a se pisz jak guru do lukaszar :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

jutro oddaję furkacza na wymianę rozrządu :jerk: ciekawe czy będzie jakaś różnica w jeździe :cool1: i tu już uprzedzam napinające się cipeczki, że chodzi mi ok ogólną różnicę np pracy silnika :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a se pisz jak guru do lukaszar :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a chcesz stracić moda? ja moge napisać do pewnej osoby i potrwa to pare minut :tongue4:
Opublikowano

mnie to nie śmieszy :wink4:

nie pozwalaj sobie, dostałeś odrobinę władzy i Ci się popierdoliło w główce...

Opublikowano

mnie to nie śmieszy :wink4:

nie pozwalaj sobie, dostałeś odrobinę władzy i Ci się popierdoliło w główce...

to już druga taka sytuacja :thumbdown:

Opublikowano

królu, jeżeli jeszcze raz zmienisz treść mojego posta to zgłoszę to do Prezesa :wink4:

Ty go prezesem nie strasz, tylko mu porządnie suta na spocie wykręć :kox:

My go będziemy trzymać jak się kapnie :polew:

Opublikowano

a se pisz jak guru do lukaszar :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a chcesz stracić moda? ja moge napisać do pewnej osoby i potrwa to pare minut :tongue4:

łatwo przyszło łatwo poszło :naughty: dawaj :kox: :kox: [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:36_________________________________________________

mnie to nie śmieszy :wink4:

nie pozwalaj sobie, dostałeś odrobinę władzy i Ci się popierdoliło w główce...

mnie to nie śmieszy :wink4:

nie pozwalaj sobie, dostałeś odrobinę władzy i Ci się popierdoliło w główce...

to już druga taka sytuacja :thumbdown:

królu, jeżeli jeszcze raz zmienisz treść mojego posta to zgłoszę to do Prezesa :wink4:

Ty go prezesem nie strasz, tylko mu porządnie suta na spocie wykręć :kox:

My go będziemy trzymać jak się kapnie :polew:

ja pier**le jakie napinacze... idę se stąd
Opublikowano

:hi:

jutro oddaję furkacza na wymianę rozrządu :jerk: ciekawe czy będzie jakaś różnica w jeździe :cool1: i tu już uprzedzam napinające się cipeczki, że chodzi mi ok ogólną różnicę np pracy silnika :tongue4:

a już ci miałem coś napisać :tongue4:
Opublikowano

:hi:

jutro oddaję furkacza na wymianę rozrządu :jerk: ciekawe czy będzie jakaś różnica w jeździe :cool1: i tu już uprzedzam napinające się cipeczki, że chodzi mi ok ogólną różnicę np pracy silnika :tongue4:

Zhamuj go przed wymianą rozrządu i po wymianie

Opublikowano

"napinacz" to jesteś Ty, ja Ci zmieniam treść posta?

domagam się zmiany wszystkich postów w których grzebałeś na moją nie korzyść

Opublikowano

a se pisz jak guru do lukaszar :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a chcesz stracić moda? ja moge napisać do pewnej osoby i potrwa to pare minut :tongue4:

łatwo przyszło łatwo poszło :naughty: dawaj :kox: :kox: [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:36_________________________________________________

mnie to nie śmieszy :wink4:

nie pozwalaj sobie, dostałeś odrobinę władzy i Ci się popierdoliło w główce...

mnie to nie śmieszy :wink4:

nie pozwalaj sobie, dostałeś odrobinę władzy i Ci się popierdoliło w główce...

to już druga taka sytuacja :thumbdown:

królu, jeżeli jeszcze raz zmienisz treść mojego posta to zgłoszę to do Prezesa :wink4:

Ty go prezesem nie strasz, tylko mu porządnie suta na spocie wykręć :kox:

My go będziemy trzymać jak się kapnie :polew:

ja pier***e jakie napinacze... idę se stąd

nara
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.