Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"napinacz" to jesteś Ty, ja Ci zmieniam treść posta?

domagam się zmiany wszystkich postów w których grzebałeś na moją nie korzyść

ty masz chyba jakiś kompleks od czasu jak założyłeś lpg... zmieniłem twojego posta dosłownie na 10 sekund.. dla jaj kezor i kedzior go za cytowali i zmieniłem z powrotem... i tyle jeszcze jak by to było coś ważnego a nie gdybanie o cyckach... wyluzuj synek bo 30 nie dozyjesz ja pier**le [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:40_________________________________________________Miszka - nara
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

jutro oddaję furkacza na wymianę rozrządu :jerk: ciekawe czy będzie jakaś różnica w jeździe :cool1: i tu już uprzedzam napinające się cipeczki, że chodzi mi ok ogólną różnicę np pracy silnika :tongue4:

Zhamuj go przed wymianą rozrządu i po wymianie

aahhhhahahhaha :polew: :polew: :polew: zhamuję dopiero po, zawsze będę mógł zwalić, że spadała mi moc przez wymianę rozrządu :decayed:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:41_________________________________________________

"napinacz" to jesteś Ty, ja Ci zmieniam treść posta?

domagam się zmiany wszystkich postów w których grzebałeś na moją nie korzyść

ty masz chyba jakiś kompleks od czasu jak założyłeś lpg... zmieniłem twojego posta dosłownie na 10 sekund.. dla jaj kezor i kedzior go za cytowali i zmieniłem z powrotem... i tyle jeszcze jak by to było coś ważnego a nie gdybanie o cyckach... wyluzuj synek bo 30 nie dozyjesz ja pier***e [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:40_________________________________________________Miszka - nara

ciekawe czy mojego zmieniłeś, muszę to sprawdzić

Opublikowano

"napinacz" to jesteś Ty, ja Ci zmieniam treść posta?

domagam się zmiany wszystkich postów w których grzebałeś na moją nie korzyść

ty masz chyba jakiś kompleks od czasu jak założyłeś lpg... zmieniłem twojego posta dosłownie na 10 sekund.. dla jaj kezor i kedzior go za cytowali i zmieniłem z powrotem... i tyle jeszcze jak by to było coś ważnego a nie gdybanie o cyckach... wyluzuj synek bo 30 nie dozyjesz ja pier***e [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:40_________________________________________________Miszka - nara

jeżeli nie potrafisz zachować się " na poziomie " to zrezygnuj z opcji moderowania bo nie po to dostałeś tą funkcję żeby robić sobie z kogoś "jaja"

Opublikowano

:hi:

jutro oddaję furkacza na wymianę rozrządu :jerk: ciekawe czy będzie jakaś różnica w jeździe :cool1: i tu już uprzedzam napinające się cipeczki, że chodzi mi ok ogólną różnicę np pracy silnika :tongue4:

Zhamuj go przed wymianą rozrządu i po wymianie

aahhhhahahhaha :polew: :polew: :polew: zhamuję dopiero po, zawsze będę mógł zwalić, że spadała mi moc przez wymianę rozrządu :decayed:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:41_________________________________________________

"napinacz" to jesteś Ty, ja Ci zmieniam treść posta?

domagam się zmiany wszystkich postów w których grzebałeś na moją nie korzyść

ty masz chyba jakiś kompleks od czasu jak założyłeś lpg... zmieniłem twojego posta dosłownie na 10 sekund.. dla jaj kezor i kedzior go za cytowali i zmieniłem z powrotem... i tyle jeszcze jak by to było coś ważnego a nie gdybanie o cyckach... wyluzuj synek bo 30 nie dozyjesz ja pier***e [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:40_________________________________________________Miszka - nara

ciekawe czy mojego zmieniłeś, muszę to sprawdzić

żeby bardziej spadła to już chyba się nie da :tongue4:

Opublikowano

Krolu, to jest nadużywanie moderacji do własnych pod śmiewnych celów :gwizdanie:

Opublikowano

jeżeli nie potrafisz zachować się " na poziomie " to zrezygnuj z opcji moderowania bo nie po to dostałeś tą funkcję żeby robić sobie z kogoś "jaja"

:blink: :blink: :blink: ktoś tu jest w złym humorku :wink4:
Opublikowano

jeżeli nie potrafisz zachować się " na poziomie " to zrezygnuj z opcji moderowania bo nie po to dostałeś tą funkcję żeby robić sobie z kogoś "jaja"

:blink: :blink: :blink: ktoś tu jest w złym humorku :wink4:

nie dam robić z siebie idioty

nie po to jest ta funkcja :rolleyes:

Opublikowano

ide na piwo dziewczyny :tongue4:

Opublikowano

jeżeli nie potrafisz zachować się " na poziomie " to zrezygnuj z opcji moderowania bo nie po to dostałeś tą funkcję żeby robić sobie z kogoś "jaja"

:blink: :blink: :blink: ktoś tu jest w złym humorku :wink4:

nie dam robić z siebie idioty

nie po to jest ta funkcja :rolleyes:

Ja też bym się wkurzył jakby ktoś mojego posta zmienił, a potem by się ze mnie lachali :gwizdanie:

Opublikowano

ja robię kolacje :cool1:

Opublikowano

jeżeli nie potrafisz zachować się " na poziomie " to zrezygnuj z opcji moderowania bo nie po to dostałeś tą funkcję żeby robić sobie z kogoś "jaja"

:blink: :blink: :blink: ktoś tu jest w złym humorku :wink4:

nie dam robić z siebie idioty

nie po to jest ta funkcja :rolleyes:

na imprezach i spotach pierwszy się z wszystkich napierdzielasz a tu taki świętoszek ?? daj spokój .... [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:49_________________________________________________

jeżeli nie potrafisz zachować się " na poziomie " to zrezygnuj z opcji moderowania bo nie po to dostałeś tą funkcję żeby robić sobie z kogoś "jaja"

:blink: :blink: :blink: ktoś tu jest w złym humorku :wink4:

nie dam robić z siebie idioty

nie po to jest ta funkcja :rolleyes:

Ja też bym się wkurzył jakby ktoś mojego posta zmienił, a potem by się ze mnie lachali :gwizdanie:

i bez tego się lachamy :decayed: :decayed:
Opublikowano

ej nie stresować się i krzyczeć bo mnie głowa boli... :confused4:

Opublikowano

jeżeli nie potrafisz zachować się " na poziomie " to zrezygnuj z opcji moderowania bo nie po to dostałeś tą funkcję żeby robić sobie z kogoś "jaja"

:blink: :blink: :blink: ktoś tu jest w złym humorku :wink4:

nie dam robić z siebie idioty

nie po to jest ta funkcja :rolleyes:

Ja też bym się wkurzył jakby ktoś mojego posta zmienił, a potem by się ze mnie lachali :gwizdanie:

najgorsze jest to że Królu sam miał pretensje do Guregoru jak zmieniał treść postów, a teraz sam tak robi :thumbdown:

Opublikowano

dobra nie ma go już to możesz go pojechać Pucek :gwizdanie:

Opublikowano

uwaga to ja zmieniłem, puckowi w poście rozmiar piersi z "A" na "C" ... to było tragiczne... i straszne... źle mi z tym utnę sobie rękę :hi:

Opublikowano

ŻART :cool1:

Opublikowano

jeżeli nie potrafisz zachować się " na poziomie " to zrezygnuj z opcji moderowania bo nie po to dostałeś tą funkcję żeby robić sobie z kogoś "jaja"

:blink: :blink: :blink: ktoś tu jest w złym humorku :wink4:

nie dam robić z siebie idioty

nie po to jest ta funkcja :rolleyes:

Ja też bym się wkurzył jakby ktoś mojego posta zmienił, a potem by się ze mnie lachali :gwizdanie:

najgorsze jest to że Królu sam miał pretensje do Guregoru jak zmieniał treść postów, a teraz sam tak robi :thumbdown:

Czyli z ofiary stał się katem :mysli:

Opublikowano

jeżeli nie potrafisz zachować się " na poziomie " to zrezygnuj z opcji moderowania bo nie po to dostałeś tą funkcję żeby robić sobie z kogoś "jaja"

:blink: :blink: :blink: ktoś tu jest w złym humorku :wink4:

nie dam robić z siebie idioty

nie po to jest ta funkcja :rolleyes:

Ja też bym się wkurzył jakby ktoś mojego posta zmienił, a potem by się ze mnie lachali :gwizdanie:

najgorsze jest to że Królu sam miał pretensje do Guregoru jak zmieniał treść postów, a teraz sam tak robi :thumbdown:

Czyli z ofiary stał się katem :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: i oddał ze zdwojoną siłą :naughty:

Opublikowano

uwaga to ja zmieniłem, puckowi w poście rozmiar piersi z "A" na "C" ... to było tragiczne... i straszne... źle mi z tym utnę sobie rękę :hi:

proszę zmienić treść wszystkich postów w których wyszły nieprawidłowości :wink4:

Opublikowano

najgorsze jest to że Królu sam miał pretensje do Guregoru jak zmieniał treść postów, a teraz sam tak robi :thumbdown:

nie porównuj mnie do guru, ja to zrobiłem dla jaj i tyle a ty się spinasz jak bym ci lizaka zabrał :confused4: masz jakiś problem o tego moda? dostałem- choć się nie prosiłem i tyle mam bo mam, to ty mi zazdrościsz czy co? [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:53_________________________________________________

uwaga to ja zmieniłem, puckowi w poście rozmiar piersi z "A" na "C" ... to było tragiczne... i straszne... źle mi z tym utnę sobie rękę :hi:

proszę zmienić treść wszystkich postów w których wyszły nieprawidłowości :wink4:

nie, bo obiecałem sobie, że nie będę już edytował postów..
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.