Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najgorsze jest to że Królu sam miał pretensje do Guregoru jak zmieniał treść postów, a teraz sam tak robi :thumbdown:

nie porównuj mnie do guru, ja to zrobiłem dla jaj i tyle a ty się spinasz jak bym ci lizaka zabrał :confused4: masz jakiś problem o tego moda? dostałem- choć się nie prosiłem i tyle mam bo mam, to ty mi zazdrościsz czy co?

nie mam czego zazdrościć, nie życzę sobie zmiany moich postów, tyle

[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:55_________________________________________________

najgorsze jest to że Królu sam miał pretensje do Guregoru jak zmieniał treść postów, a teraz sam tak robi :thumbdown:

nie porównuj mnie do guru, ja to zrobiłem dla jaj i tyle a ty się spinasz jak bym ci lizaka zabrał :confused4: masz jakiś problem o tego moda? dostałem- choć się nie prosiłem i tyle mam bo mam, to ty mi zazdrościsz czy co? [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:53_________________________________________________

uwaga to ja zmieniłem, puckowi w poście rozmiar piersi z "A" na "C" ... to było tragiczne... i straszne... źle mi z tym utnę sobie rękę :hi:

proszę zmienić treść wszystkich postów w których wyszły nieprawidłowości :wink4:

nie, bo obiecałem sobie, że nie będę już edytował postów..

spinałeś się, to spinaj się dalej i zmieniaj resztę postów

PS. nie odpuszczę

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ide spać napinacze, koksy i nerwusy...

:kox:

3 mejcie się pogadamy jak będziecie wszyscy spokojniejsi :P

Opublikowano

ide spać napinacze, koksy i nerwusy...

:kox:

3 mejcie się pogadamy jak będziecie wszyscy spokojniejsi :P

:hi:

Opublikowano

ide spać napinacze, koksy i nerwusy...

:kox:

3 mejcie się pogadamy jak będziecie wszyscy spokojniejsi :P

No to wypad :ranting1: :evil2::rant:

:polew: :polew:

Opublikowano

jeszcze dwóch gliwickich robi nam syf w nie swoim wątku - bezczelni :gwizdanie:

Opublikowano

posprzątane

Opublikowano

posprzątane

to moje też przywróć jak już mieszasz bo zapomnę

Opublikowano

pasuje ci, czy usunąć 3 ostatnie strony ?

Opublikowano

jeszcze dwóch gliwickich robi nam syf w nie swoim wątku - bezczelni :gwizdanie:

Kto tu jest niby Gliwicki? :mysli:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 20:04_________________________________________________Aha.... Krolu i Pucek, już czaje :)

Opublikowano

Aha.... Krolu i Pucek, już czaje :)

nie ma alko więc słabiej trybisz :tongue4:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 20:06_________________________________________________1279038456_by_bardotka69_500.jpg

:disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano
  • Autor

za każdym razem jak oglądam ten filmik z zatoru to mam dreszcze :decayed: dojebana ta muza jest :evil:

Opublikowano
  • Autor

czes

siema , kiedy na jakiś spot wpadniesz? przeprowadziłeś sie już ? :naughty:
Opublikowano

Kędzior dowiedzialem sie - ta laska ma c75 ale jedrne:D zrobilem Ci foto na zajeciach moze wrzuce hahaha

Opublikowano

no musza jakies bledy mi zapisol w ecu no i twoja bryka obadac

Opublikowano

chwile mnie nie było a tu takie historyje sie działy... :shocked: :shocked:

Opublikowano

za każdym razem jak oglądam ten filmik z zatoru to mam dreszcze :decayed: dojebana ta muza jest :evil:

fajny film

:good:

Opublikowano
  • Autor

ide w kime :hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 00:29_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_avant_black_20_cali_white_gliwice-t142776.0.html :slina:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 06:34_________________________________________________siema z rana tak w ogóle :hi:

Opublikowano

:hi:

ide w kime :hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 00:29_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_avant_black_20_cali_white_gliwice-t142776.0.html :slina:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 06:34_________________________________________________siema z rana tak w ogóle :hi:

Autko fajne a gleba przesadzona jak dla mnie :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

ide w kime :hi:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 00:29_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_avant_black_20_cali_white_gliwice-t142776.0.html :slina:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 06:34_________________________________________________siema z rana tak w ogóle :hi:

Autko fajne a gleba przesadzona jak dla mnie :gwizdanie:

tak gadasz , bo Twój jest wyżej , a masz na max skręcony :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.