Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to jedziem :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki za zaproszenie ale nie jadę :rolleyes:

Opublikowano

dzięki za zaproszenie ale nie jadę :rolleyes:

:bicz2: i kto teraz będzie robił za pkt orientacyjny :tongue4:
Opublikowano

dzięki za zaproszenie ale nie jadę :rolleyes:

:bicz2: i kto teraz będzie robił za pkt orientacyjny :tongue4:

po prostu zbyt późno tam się wybieracie :)

nie opłaca mi się teraz pylać 50 km w jedną stronę na 4h kąpania :rolleyes:

szkoda że nie pojechaliście z rana :disgust:

Opublikowano

szkoda że nie pojechaliście z rana :disgust:

trzeba było nas budzić :tongue4:
Opublikowano

szkoda że nie pojechaliście z rana :disgust:

trzeba było nas budzić :tongue4:

sam spałem :decayed:

Opublikowano

szkoda że nie pojechaliście z rana :disgust:

trzeba było nas budzić :tongue4:

sam spałem :decayed:

hehe no widzisz :decayed:
Opublikowano

dzięki za zaproszenie ale nie jadę :rolleyes:

:bicz2: i kto teraz będzie robił za pkt orientacyjny :tongue4:

po prostu zbyt późno tam się wybieracie :)

nie opłaca mi się teraz pylać 50 km w jedną stronę na 4h kąpania :rolleyes:

szkoda że nie pojechaliście z rana :disgust:

Pucek 50km to do Katosów a z Katosów jeszcze z 20 czyli w sumie 70X2=140km = jak dla Ciebie na LPG jakieś niecałe 40 zł :yeah:

Opublikowano

kozacko było woda pierwsza klasa :kox:

Opublikowano

kozacko było woda pierwsza klasa :kox:

no i wrocil pierwszy pogorianin :naughty:

Opublikowano

kozacko było woda pierwsza klasa :kox:

:good:

fajnie tak tyłek wymoczyć :kox:

Opublikowano

kozacko było woda pierwsza klasa :kox:

:good:

fajnie tak tyłek wymoczyć :kox:

ty tez bylas :cool1:

Opublikowano

kozacko było woda pierwsza klasa :kox:

:good:

fajnie tak tyłek wymoczyć :kox:

no cały dzień żeście siedzieli hehehe
Opublikowano

kozacko było woda pierwsza klasa :kox:

:good:

fajnie tak tyłek wymoczyć :kox:

ty tez bylas :cool1:

a jak ! :grzywa:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 21:54_________________________________________________

kozacko było woda pierwsza klasa :kox:

:good:

fajnie tak tyłek wymoczyć :kox:

no cały dzień żeście siedzieli hehehe

krótko ale intensywnie :evil:

Opublikowano

kozacko było woda pierwsza klasa :kox:

:good:

fajnie tak tyłek wymoczyć :kox:

ty tez bylas :cool1:

a jak ! :grzywa:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 21:54_________________________________________________

kozacko było woda pierwsza klasa :kox:

:good:

fajnie tak tyłek wymoczyć :kox:

no cały dzień żeście siedzieli hehehe

krótko ale intensywnie :evil:

no to teraz zaczalem zalowac ze nie bylem :decayed:

Opublikowano

kozacko było woda pierwsza klasa :kox:

:good:

fajnie tak tyłek wymoczyć :kox:

ty tez bylas :cool1:

a jak ! :grzywa:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 21:54_________________________________________________

kozacko było woda pierwsza klasa :kox:

:good:

fajnie tak tyłek wymoczyć :kox:

no cały dzień żeście siedzieli hehehe

krótko ale intensywnie :evil:

no to teraz zaczalem zalowac ze nie bylem :decayed:

dzisiaj nic nie pokazywałam, to nie ma czego żałować :decayed:

Opublikowano

kozacko było woda pierwsza klasa :kox:

:good:

fajnie tak tyłek wymoczyć :kox:

ty tez bylas :cool1:

a jak ! :grzywa:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 21:54_________________________________________________

kozacko było woda pierwsza klasa :kox:

:good:

fajnie tak tyłek wymoczyć :kox:

no cały dzień żeście siedzieli hehehe

krótko ale intensywnie :evil:

no to teraz zaczalem zalowac ze nie bylem :decayed:

dzisiaj nic nie pokazywałam, to nie ma czego żałować :decayed:

:gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

moglem jechac z wami ale sprzatalem i pralem tapicere w audi a jutro trzeba na gliwice jechac z rana

Opublikowano

pssyyyyt: zimny leszek :decayed:

Opublikowano

pssyyyyt: zimny leszek :decayed:

pssyt woda mineralna... :wallbash: ale ograniczam
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.