Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ty kedzior w koncu jedziesz dzsiaj na spota czy paliwa nie masz :gwizdanie:

chyba dzisiaj odpuszczam, bo zamulacza mam jak nei wiem :disgust: :disgust: :disgust:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i już po

dzięki za wuszta :kox:

Opublikowano

i już po

dzięki za wuszta :kox:

piekliście kiełbachy...

no w sumie to jedyna atrakcja w SK :>

Opublikowano

i już po

dzięki za wuszta :kox:

piekliście kiełbachy...

no w sumie to jedyna atrakcja w SK :>

co dziś się działo synek..... :naughty:

Opublikowano

:mysli:

dobra, lepiej nie pisz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a ja właśnie wróciłem ... z garażu :gwizdanie:

Opublikowano

a ja właśnie wróciłem ... z garażu :gwizdanie:

a Ty co, malujesz ałdi? pewnie grzebałeś w fałweju :)

Opublikowano
  • Autor

a ja właśnie wróciłem ... z garażu :gwizdanie:

a Ty co, malujesz ałdi? pewnie grzebałeś w fałweju :)

w fałweju , a potem nieoczekiwanie w pugu kumpla , który , żeby było śmieszniej , wpadł do mnie naprawić gofra :kwasny:

gdyby nie ta nieoczekiwana awaria to pewnie bym wpadł na spot, a tak to lipton ;(

ałdi jak narazie od soboty stoi pod choinką i traci na wartości , jakoś już mnie tak nie pociąga jak fałwej :gwizdanie:

Opublikowano

a ja właśnie wróciłem ... z garażu :gwizdanie:

a Ty co, malujesz ałdi? pewnie grzebałeś w fałweju :)

w fałweju , a potem nieoczekiwanie w pugu kumpla , który , żeby było śmieszniej , wpadł do mnie naprawić gofra :kwasny:

gdyby nie ta nieoczekiwana awaria to pewnie bym wpadł na spot, a tak to lipton ;(

ałdi jak narazie od soboty stoi pod choinką i traci na wartości , jakoś już mnie tak nie pociąga jak fałwej :gwizdanie:

trochę Ci się dziwię :)[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 22:45_________________________________________________Keżor

Opublikowano

a ja właśnie wróciłem ... z garażu :gwizdanie:

a Ty co, malujesz ałdi? pewnie grzebałeś w fałweju :)

w fałweju , a potem nieoczekiwanie w pugu kumpla , który , żeby było śmieszniej , wpadł do mnie naprawić gofra :kwasny:

gdyby nie ta nieoczekiwana awaria to pewnie bym wpadł na spot, a tak to lipton ;(

ałdi jak narazie od soboty stoi pod choinką i traci na wartości , jakoś już mnie tak nie pociąga jak fałwej :gwizdanie:

trochę Ci się dziwię :)[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 22:45_________________________________________________Keżor

ciekawe co by z niego zostało jakby gdzieś wjebał

i nie mam na myśli te 240km/h a np 140km/h :gwizdanie:

bo klatki chyba nie ma - pewnie waży tyle co połowa tego wozu

Opublikowano

Artur, jest też filmik jak ten golf ciśnie 3 paki :gwizdanie:

Opublikowano

Artur, jest też filmik jak ten golf ciśnie 3 paki :gwizdanie:

to chyba odrywa się już od ziemi :gwizdanie:

Opublikowano

Artur, jest też filmik jak ten golf ciśnie 3 paki :gwizdanie:

to chyba odrywa się już od ziemi :gwizdanie:

na 3 mieli kołami :>

ogólnie to nie zrobił bym takiej mocy w ośce, bo to zero radochy, naciskać po lekku gaz żeby się rozpędzić? dla mnie średnio dobra zabawa

Opublikowano

witać chłopaki :hi: :hi: ja niedawno z garażu wróciłem, zmieniałem tajle od Nosb'a :) :)

Opublikowano

witać chłopaki :hi: :hi: ja niedawno z garażu wróciłem, zmieniałem tajle od Nosb'a :) :)

pochwal się :gwizdanie:

Opublikowano

Dzieki za spota :przebiegly: Było kozacko :cool1: Diman byłeś pierwsza klasa :punk: Akjam drugi agent :kox:

Miszka ty już wiesz co masz brać na next spota :banan:

Opublikowano

Dzieki za spota :przebiegly: Było kozacko :cool1: Diman byłeś pierwsza klasa :punk: Akjam drugi agent :kox:

Miszka ty już wiesz co masz brać na next spota :banan:

czysty przypadek :gwizdanie: co złego to nie ja :decayed:

Opublikowano

witać chłopaki :hi: :hi: ja niedawno z garażu wróciłem, zmieniałem tajle od Nosb'a :) :)

pochwal się :gwizdanie:

blaszki :P bo audika kupilem po szlifie a Daniel miał akurat elementy w tym samym kolorze, wiec tylko zmieniłem :)

ale chyba do niego pojade po pare ciekawych innych rzeczy :evil: :evil:

Opublikowano
  • Autor

kierwa :blink: no ale chyba wciepne 1.8T , ale narazie chce , żeby ten silnik co jest ładnie chodził , a po zimie będe myślał nad SWAPem.
Opublikowano

zdupcam spać oby tylko Diman dojechał :decayed:

trzymcie się synki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.