Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

ori kupisz za 80 dych podróbę za 25

to zestaw mi koszty zaraz mu poślę smsa się chłopak ucieszy z rana...

ale to chyba też nie ORI choć całkiem Ori wygląda

http://allegro.pl/item1155847820_klucz_kluczyk_audi_a2_a3_a4_a6_nowy_fktura_vat_o3.html

i tu masz te po 25

http://allegro.pl/item1142398504_obudowa_pilot_kluczyk_scyzoryk_nowy_wzor.html

mam dokładnie taki, ile wytrzyma nie wiem, były w zestawie z centralką, miejsce na transpondem jest :good:

a przełożę mój grot do takiego? ?

grot musisz dorobić ale w tych kluczykach co Ci wkleiłem są groty - dorobienie grota to ok 20zł

hmm miało by to tylko sens jeśli udało by mi się ten pilot co teraz mam "wrezać" do tego scyzoryka :naughty:

no w sumie racja, bo tak będziesz miał scyzor i obok pilota a gdybyś podrezał to elegansio 2 w 1 [br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 09:31_________________________________________________ale chyba ciężko by było i szkoda roboty, zmień od razu centralkę, za 2 scyzory i centralkę ok 60 zeta zapłacisz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

spokojnie możesz wszystko przełożyć do scyzoryka, zapodaj sobie od razu "banana" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie jakby ktos chcial/potrzebowal to mam do opchniecia ori alu "sloneczka", w sam raz do zimowek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu , na c**j dajesz sie kumplom bawić swoim kluczykiem ? :rolleyes:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 12:16_________________________________________________

Kieżor jak VW :mysli:

a dobrze :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ludziska

Zapodajcie ciekawe tytuły to zassam i ogladne z chęcia...

wściekłe pięści węża :good: polecam :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: jeden z lepszych filmów które obglądałem :naughty:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 12:24_________________________________________________
[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 12:27_________________________________________________buehhehehehehe ale ma kocie ruchy :polew: :polew: :polew:

Mistrz drugiego planu Remix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wściekłe pięści węża - widziałem to w częściach na youtubie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę do mechanika :>

no Wolf też do mnie przyjeżdża dziś :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wściekłe pięści węża - widziałem to w częściach na youtubie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak chcesz mogę ci nagrać mam cały film :tongue4:

jadę do mechanika :>

bedziesz rezał konie? :tongue4:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 12:41_________________________________________________
:polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę do mechanika :>

no Wolf też do mnie przyjeżdża dziś :decayed:

chętnie bym Ci powierzył moją furkę może byś coś zaradził na brak mOCY :decayed:

kędzior mechanik mi powiedział, że po wymianie rozrządu, oleju i filtrów jest szansa, że moje autko zbliży się do serii :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...