Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co z tym spalaniem ?[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 10:56_________________________________________________

:(

:nose:

smakuwa :decayed:

:wink4:

no obrzydliwi jesteście :kox:

No co? Ty już zjadłeś śniadanie? :tongue4:

:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:(

:nose:

smakuwa :decayed:

:wink4:

no obrzydliwi jesteście :kox:

No co? Ty już zjadłeś śniadanie? :tongue4:

:hi:

Do roboty byście się wzięli, a nie na forum siedzieć :tongue4: Piątek to normalny dzień roboczy :gwizdanie:

No dla mnie to wszystkie są robocze... :disgust:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1540.0;highlight=ile+km+na+bakuDziś nocka. :angry:

właśnie nie zjadłem...

ale dobrze że mi przypomniałeś :D

:nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose:

Opublikowano

co z tym spalaniem

Coś mi się wkleja właśnie od czasu do czasu! Zapamiętuję mi ostatnie zaznaczenie i wkleja bez sensu! :kwasny:

:(

:nose:

smakuwa :decayed:

:wink4:

no obrzydliwi jesteście :kox:

No co? Ty już zjadłeś śniadanie? :tongue4:

:hi:

Do roboty byście się wzięli, a nie na forum siedzieć :tongue4: Piątek to normalny dzień roboczy :gwizdanie:

No dla mnie to wszystkie są robocze... :disgust:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1540.0;highlight=ile+km+na+bakuDziś nocka. :angry:

właśnie nie zjadłem...

ale dobrze że mi przypomniałeś :D

:nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose:

:nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose:
Opublikowano

co z tym spalaniem

Coś mi się wkleja właśnie od czasu do czasu! Zapamiętuję mi ostatnie zaznaczenie i wkleja bez sensu! :kwasny:

:(

:nose:

smakuwa :decayed:

:wink4:

no obrzydliwi jesteście :kox:

No co? Ty już zjadłeś śniadanie? :tongue4:

:hi:

Do roboty byście się wzięli, a nie na forum siedzieć :tongue4: Piątek to normalny dzień roboczy :gwizdanie:

No dla mnie to wszystkie są robocze... :disgust:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1540.0;highlight=ile+km+na+bakuDziś nocka. :angry:

właśnie nie zjadłem...

ale dobrze że mi przypomniałeś :D

:nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose:

:nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose:

to nie naciskaj ctrl + V :gwizdanie:

smacznego chłopaki ja właśnie sobie przyrządziłem cini minis :P

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

a2c882cbfdf677c0.html

:hi:

Opublikowano

:hi:

:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Jak tam nasze koszulki mr. A-rek? Przyznaj się kto dostanie bonus za pierwsze trzy przelewy? :naughty:

Opublikowano

no dobra koniec leniuchowania idę się myć i trzeba to wszystko trochę ogarnąć ;)

Opublikowano

:hi:

:hi:

Jak tam nasze koszulki mr. A-rek? Przyznaj się kto dostanie bonus za pierwsze trzy przelewy? :naughty:

jutro maja byc wszystkie gotowe :wink4:

masz ochote na bonus :?:

nr konta masz :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Jak tam nasze koszulki mr. A-rek? Przyznaj się kto dostanie bonus za pierwsze trzy przelewy? :naughty:

jutro maja byc wszystkie gotowe :wink4:

masz ochote na bonus :?:

nr konta masz :decayed:

:tongue4:

Ahhhh, ręka rękę myje :>

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

:siema:
Opublikowano
  • Autor

siema dziewczyny :kox:

wczoraj z Wolfem , po paru :beer1: wymienialiśmy błotnik i dwoje drzwi , hardcore , żeby to wszystko ze sobą pasowało.

no ale o 24.00 auto było złożone , został do poprawki tylko boczek jednych drzwi :naughty:

może jakiś Spiż dziś ? :kox: [br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 12:05_________________________________________________ide rezać swoje dziś :decayed: tym razem :audi:

Opublikowano

yo yo

siema dziewczyny :kox:

wczoraj z Wolfem , po paru :beer1: wymienialiśmy błotnik i dwoje drzwi , hardcore , żeby to wszystko ze sobą pasowało.

no ale o 24.00 auto było złożone , został do poprawki tylko boczek jednych drzwi :naughty:

może jakiś Spiż dziś ? :kox: [br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 12:05_________________________________________________ide rezać swoje dziś :decayed: tym razem :audi:

i drzwi założone na odwrót?? hehe
Opublikowano
  • Autor

i drzwi założone na odwrót?? hehe

nooo i do góry nogami :kox:
Opublikowano

i drzwi założone na odwrót?? hehe

nooo i do góry nogami :kox:

można teraz jeździć "na zimne kolano" :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

i drzwi założone na odwrót?? hehe

nooo i do góry nogami :kox:

można teraz jeździć "na zimne kolano" :kox: :kox:

i widać paski w dresie :punk:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.