Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:nose:

q***wa, ale nudy :disgust:

zapraszamy :cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:nose:

q***wa, ale nudy :disgust:

zapraszamy :cool1:

Gdzie mnie zapraszasz, na flaszeczkę. Wezmę kilka moich koleżanek i wpadnę. Aż same się proszą :cool1:

:polew:

Opublikowano

:nose:

q***wa, ale nudy :disgust:

zapraszamy :cool1:

Gdzie mnie zapraszasz, na flaszeczkę. Wezmę kilka moich koleżanek i wpadnę. Aż same się proszą :cool1:

:polew:

pasi :good: :good: :good:
Opublikowano

kto jutro jedzie na impreze do Miszki?? :cool1::evil: :evil: :evil:

:kox:

:naughty: :naughty: :naughty: będzie ostro :kox: :kox: :kox:

tylko nie mów nic Miszce , bo by sie stresował ;):polew:

przecież Miszka się zgodził :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

to nawet lepiej :decayed:

też tak sądzę, z tego co mówił to wejściówka 10zł i alko i żarcie do oporu :kox:

dokładnie jest u mnie taka impreza jutro ale żadnego z Was nie ma na liście :tongue4:

ale macie wybujałą wyobraźnię :polew:

:nabijasie:

chyba będziecie musieli znów pod monopolowym spędzić nockę :decayed:

Opublikowano

kto jutro jedzie na impreze do Miszki?? :cool1::evil: :evil: :evil:

:kox:

:naughty: :naughty: :naughty: będzie ostro :kox: :kox: :kox:

tylko nie mów nic Miszce , bo by sie stresował ;):polew:

przecież Miszka się zgodził :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

to nawet lepiej :decayed:

też tak sądzę, z tego co mówił to wejściówka 10zł i alko i żarcie do oporu :kox:

dokładnie jest u mnie taka impreza jutro ale żadnego z Was nie ma na liście :tongue4:

ale macie wybujałą wyobraźnię :polew:

:nabijasie:

chyba będziecie musieli znów pod monopolowym spędzić nockę :decayed:

:takiego: :takiego: :takiego:
Opublikowano

kto jutro jedzie na impreze do Miszki?? :cool1::evil: :evil: :evil:

:kox:

:naughty: :naughty: :naughty: będzie ostro :kox: :kox: :kox:

tylko nie mów nic Miszce , bo by sie stresował ;):polew:

przecież Miszka się zgodził :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

to nawet lepiej :decayed:

też tak sądzę, z tego co mówił to wejściówka 10zł i alko i żarcie do oporu :kox:

dokładnie jest u mnie taka impreza jutro ale żadnego z Was nie ma na liście :tongue4:

ale macie wybujałą wyobraźnię :polew:

:nabijasie:

chyba będziecie musieli znów pod monopolowym spędzić nockę :decayed:

:takiego: :takiego: :takiego:

to bardziej ja tak powinienem pokazać ale niech Ci będzie :polew:

zdupcam Pany :hi:

Opublikowano

to bardziej ja tak powinienem pokazać ale niech Ci będzie :polew:

zdupcam Pany :hi:

pogadamy sobie we wtorek... :tongue4:
Opublikowano

Co tu taka cisza? :mysli: Stan z Krolem pojechali po furkę :evil:, Kędzior na stanowisku :pali::read:, Ja w pracy :kox: a reszta? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ja z Kędzisanem i tak jutro jadymy do Toksy :naughty:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 22:05_________________________________________________ :banan1: FA FA l'americano :banan:

Opublikowano
:hi: fura kupiona :kox:
Opublikowano
  • Autor

:hi: fura kupiona :kox:

uuuuu , gadaj zaraz , co za fura :przebiegly: bo ja nie w temacie ;(
Opublikowano

ja z Kędzisanem i tak jutro jadymy do Toksy :naughty:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 22:05_________________________________________________ :banan1: FA FA l'americano :banan:

Carillon :banan2: :banan2:
Opublikowano

Jest i prezes! :hi:

:hi: fura kupiona :kox:

Kabel dał radę? :naughty: Co za furka? To we wtorek na spocie o jedną B6kę więcej? :decayed:
Opublikowano

:hi: fura kupiona :kox:

uuuuu , gadaj zaraz , co za fura :przebiegly: bo ja nie w temacie ;(

Jest i prezes! :hi:

:hi: fura kupiona :kox:

Kabel dał radę? :naughty: Co za furka? To we wtorek na spocie o jedną B6kę więcej? :decayed:

stanley wkleił tutaj link do aukcji... kabel dał radę :hi:

w skrócie: b6, AVF, czarna 1BV na 18' s-line z zew i wez, półskóry :gwizdanie: :gwizdanie: tylko brakowała RNS-a

Opublikowano
  • Autor

stan dla siebie wziął ? :shocked:

Opublikowano

stan dla siebie wziął ? :shocked:

nie, dla jego kolegi...
Opublikowano
  • Autor

stan dla siebie wziął ? :shocked:

nie, dla jego kolegi...

aha...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.