Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ach ta zdrowa żywność :decayed:

no co mrożenie, to najlepszy sposób aby zachować świeżość i składniki odżywcze w ..... warzywach - to stanley co dziś weźmiesz na obiad??

0.7 wyborowej :kox:

i sałatkę :decayed:

do wódy lepsze mięcho :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ach ta zdrowa żywność :decayed:

no co mrożenie, to najlepszy sposób aby zachować świeżość i składniki odżywcze w ..... warzywach - to stanley co dziś weźmiesz na obiad??

0.7 wyborowej :kox:

i sałatkę :decayed:

do wódy lepsze mięcho :naughty:

co ty mięchem "przepijasz" :polew: :polew:
Opublikowano

najlepiej z grylla

ach ta zdrowa żywność :decayed:

no co mrożenie, to najlepszy sposób aby zachować świeżość i składniki odżywcze w ..... warzywach - to stanley co dziś weźmiesz na obiad??

0.7 wyborowej :kox:

i sałatkę :decayed:

do wódy lepsze mięcho :naughty:

dlatego lubię chodzić na wesela :decayed:

Opublikowano

dlatego lubię chodzić na wesela :decayed:

byle by nie swoje :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

ach ta zdrowa żywność :decayed:

no co mrożenie, to najlepszy sposób aby zachować świeżość i składniki odżywcze w ..... warzywach - to stanley co dziś weźmiesz na obiad??

0.7 wyborowej :kox:

i sałatkę :decayed:

do wódy lepsze mięcho :naughty:

co ty mięchem "przepijasz" :polew: :polew:

wolę piwem ale jak nie ma piwo to mięcho też jest ok :polew:

Mech wesela są :kox:

Opublikowano

dlatego lubię chodzić na wesela :decayed:

byle by nie swoje :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

przyjdzie kryska na matyska...

ach ta zdrowa żywność :decayed:

no co mrożenie, to najlepszy sposób aby zachować świeżość i składniki odżywcze w ..... warzywach - to stanley co dziś weźmiesz na obiad??

0.7 wyborowej :kox:

i sałatkę :decayed:

do wódy lepsze mięcho :naughty:

co ty mięchem "przepijasz" :polew: :polew:

wolę piwem ale jak nie ma piwo to mięcho też jest ok :polew:

Mech wesela są :kox:

nom :kox: :kox:

[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 14:02_________________________________________________kórwa bym przegapił start F1

Opublikowano

kórwa bym przegapił start F1

ale urwałł :kox:

przyjdzie kryska na matyska...

która by mnei zechciała :polew: :polew: :polew: ja zbyt romantyczny jestem :decayed:
Opublikowano

która by mnei zechciała :polew: :polew: :polew: ja zbyt romantyczny jestem :decayed:

Kędzior nie załamuj się - każda zmora znajdzie swego amatora :polew:

Opublikowano

która by mnei zechciała :polew: :polew: :polew: ja zbyt romantyczny jestem :decayed:

Kędzior nie załamuj się - każda zmora znajdzie swego amatora :polew:

ja na stałe baby nie potrzebuje :decayed: :decayed: więc zero załamki :kox: :kox: :kox:\

ja mam tak gadane że każdą laskę umiem wyrwać muhehehe

Opublikowano

ja na stałe baby nie potrzebuje :decayed: :decayed: więc zero załamki :kox: :kox: :kox:\

ja mam tak gadane że każdą laskę umiem wyrwać muhehehe

Noo, Kędzior ma co weekend inną, więc po co się żenić. Jeden weekend dobrze poje, następny por***a, a kolejny poimprezuje. I tak płynie czas :decayed:

Opublikowano

ja na stałe baby nie potrzebuje :decayed: :decayed: więc zero załamki :kox: :kox: :kox:\

ja mam tak gadane że każdą laskę umiem wyrwać muhehehe

Noo, Kędzior ma co weekend inną, więc po co się żenić. Jeden weekend dobrze poje, następny por***a, a kolejny poimprezuje. I tak płynie czas :decayed:

30961:nose:
Opublikowano
Opublikowano

:hi:

Kędzior w przyszłym roku :gwizdanie:

Opublikowano

obiad jednak w domu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

siema z rana jak wstałem :kox:

impreza kox wc**j :kox: sr** Spiż , od teraz tylko Toxa , więcej Lasek niż we wszystkich klubach w Kato :slina:

no i tak jak Kędzior też sie pare razy zakochałem :wstydliwy::polew:

no i biba na plaży też była :evil:

ale ogólnie Ci co nie pojechali to niech nie żałują i tak by ich ochrona nie wpuściła :polew: :polew:

a proporcje były idealne : Ja, Kędzior i 3 laski :decayed:

oczywiście w drodze powrotnej chyciła mnie policja , a wiedziałem że c**jki tam stoją i sie powoli kulałem jak ciul , a i tak mnie zatrzymali papiery sprawdzić , dobrze , że załatwiłem przegląd w sobote :polew:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 16:00_________________________________________________no i dwa razy leciała Yolcia

:punk: :punk:

Opublikowano

ale czerwone bolidy dały dupska... :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: siemano pany rowniez po mega udanej imprezie :kox:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 16:21_________________________________________________na jakim jeszcze leci F1 bo nie mam polsatu :confused4:
Opublikowano

:hi: siemano pany rowniez po mega udanej imprezie :kox:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 16:21_________________________________________________na jakim jeszcze leci F1 bo nie mam polsatu :confused4:

pewnie na jakimś eurosporcie leciAŁO :P

Opublikowano

:hi: siemano pany rowniez po mega udanej imprezie :kox:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 16:21_________________________________________________na jakim jeszcze leci F1 bo nie mam polsatu :confused4:

pewnie na jakimś eurosporcie leciAŁO :P

nie, na eurosporcie nie leci..
Opublikowano

:hi: siemano pany rowniez po mega udanej imprezie :kox:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 16:21_________________________________________________na jakim jeszcze leci F1 bo nie mam polsatu :confused4:

pewnie na jakimś eurosporcie leciAŁO :P

nie, na eurosporcie nie leci..

a na jakimś DSF albo czymś takim nie puszczają? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.