Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema: kobitki :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

eSa ogarnięta :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad:

Opublikowano

eSa ogarnięta :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad:

:good:

Opublikowano

eSa ogarnięta :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad:

:good: Gdzie była zwora albo coś? :mysli:
Opublikowano

:oklaski:

Opublikowano

:oklaski:

Kanar co tam?

Opublikowano

hmmm no w końcu wychodze na prostą :decayed:

łożysko zrobione - koszt 200zł. zniknął problem z czujnikiem prędkości ABS i o dziwio póki co przyspiesza i hamuje :)

środek wyprany i pomalowany dla zabicia resztek nieprzyjemnego zapachu. W tym tygodniu jak dobrze pójdzie skończe też polerke listw w końcu i w końcu może poskładam wszystko do kupy :cool1:

Opublikowano

hmmm no w końcu wychodze na prostą :decayed:

łożysko zrobione - koszt 200zł. zniknął problem z czujnikiem prędkości ABS i o dziwio póki co przyspiesza i hamuje :)

środek wyprany i pomalowany dla zabicia resztek nieprzyjemnego zapachu. W tym tygodniu jak dobrze pójdzie skończe też polerke listw w końcu i w końcu może poskładam wszystko do kupy :cool1:

Do przodu... :good:
Opublikowano

eSa ogarnięta :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad:

:good: Gdzie była zwora albo coś? :mysli:

na czujniku, który cykał dziwnie od dawna :naughty: ale wczoraj miałem niezłego schiza i wkurwienie :gwizdanie: dobrze, że mam ten błotnik nie zrobiony, bo zawsze się można wyżyć i wczoraj przyjął solidnego kopa :kox:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 12:12_________________________________________________

hmmm no w końcu wychodze na prostą :decayed:

łożysko zrobione - koszt 200zł. zniknął problem z czujnikiem prędkości ABS i o dziwio póki co przyspiesza i hamuje :)

środek wyprany i pomalowany dla zabicia resztek nieprzyjemnego zapachu. W tym tygodniu jak dobrze pójdzie skończe też polerke listw w końcu i w końcu może poskładam wszystko do kupy :cool1:

no to super :good:
Opublikowano

hmmm no w końcu wychodze na prostą :decayed:

łożysko zrobione - koszt 200zł. zniknął problem z czujnikiem prędkości ABS i o dziwio póki co przyspiesza i hamuje :)

środek wyprany i pomalowany dla zabicia resztek nieprzyjemnego zapachu. W tym tygodniu jak dobrze pójdzie skończe też polerke listw w końcu i w końcu może poskładam wszystko do kupy :cool1:

:good:

Opublikowano

widział ktoś już nowego Shreka?? :> bo sie wybieram i nie wiem jak sie nastawić :decayed:

Opublikowano

widział ktoś już nowego Shreka?? :> bo sie wybieram i nie wiem jak sie nastawić :decayed:

ja nie :nose:

Opublikowano

widział ktoś już nowego Shreka?? :> bo sie wybieram i nie wiem jak sie nastawić :decayed:

tak, podobno jest bardzo fajny, osobiście nie byłem

w eSie padł N75 :confused4:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Wymienisz i bedzie działać ;) tyle że z tego co widze to na allegro 90zł używki :confused4:

:hi: Prezes

Opublikowano
  • Autor

Wymienisz i bedzie działać ;) tyle że z tego co widze to na allegro 90zł używki :confused4:

nowy do mojego w ASO kosztuje koło 400zł :decayed: ale pasuje też z nowszego AJM'a (inna literka na końcu ) koszt 160zł w ASO :gwizdanie:
Opublikowano

jedna literka czy dwie literki :mysli:

A--A

F--J

N--M :przebiegly:

Opublikowano

Shrek, nie był zły. Fajny, z morałem. Ja z kumpel po obejrzeniu filmu, stwierdziliśmy przez 5 min, że już nie będziemy wredni dla naszych bab, ale to było tylko chwilowe ;) Ogólnie polecam, można zobaczyć, no i efekty 3D zadawalające, choć bez jakiś rewelacji...

Opublikowano
  • Autor

jedna literka czy dwie literki :mysli:

A--A

F--J

N--M :przebiegly:

w AJMie jest J a u mnie jest H z tego co pamiętam , chodzi o numer VAG zaworka :decayed: [br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 13:28_________________________________________________co do shreka , to mi sie podoba motor 3.0 z podtlenkiem azotu :punk::tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.