Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widział ktoś już nowego Shreka?? :> bo sie wybieram i nie wiem jak sie nastawić :decayed:

Ja byłem! :kox: Dobra akcja... :kox:

P.S. Dobra Pany! Ja lecę na Niemcy. Kupić Wam coś? :cool1: Jak coś to pisać na koma! :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kuźwa n75 po wymontowaniu działa jest grubszy problem we wtyczce napięcie wynosi 6V i nie wiem dlaczego a powinno być 12... [br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 13:41_________________________________________________p.s http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ tej strony nowy n75 do mojego w aso kosztuje 180 zł, ale jest mi nie potrzebny idę szukać dalej- czekam na jakieś mądre porady w moim wątku..

Opublikowano
  • Autor

kuźwa n75 po wymontowaniu działa jest grubszy problem we wtyczce napięcie wynosi 6V i nie wiem dlaczego a powinno być 12...

styki ? , złamany kabel :mysli:
Opublikowano

pojeździłbym :slina:

Opublikowano

kuźwa n75 po wymontowaniu działa jest grubszy problem we wtyczce napięcie wynosi 6V i nie wiem dlaczego a powinno być 12...

styki ? , złamany kabel :mysli:

nie, bo prąd jest, a nie ma napięcia i on się nie otwiera, w piwnicy jak podłączyłem pod 12V to złapał od razu... on od dawna cykał więc nie otwierał się tak jak powinien... skoro eSa tak zapierdzielała na zepsutym n75 (ale tylko z dołu) to ona teraz będzie latać jak to ogarnę :decayed:
Opublikowano

kuźwa n75 po wymontowaniu działa jest grubszy problem we wtyczce napięcie wynosi 6V i nie wiem dlaczego a powinno być 12...

styki ? , złamany kabel :mysli:

nie, bo prąd jest, a nie ma napięcia i on się nie otwiera, w piwnicy jak podłączyłem pod 12V to złapał od razu... on od dawna cykał więc nie otwierał się tak jak powinien... skoro eSa tak zapierdzielała na zepsutym n75 (ale tylko z dołu) to ona teraz będzie latać jak to ogarnę :decayed:

wiatr we włosach, komary w zębach :kox:

Opublikowano
  • Autor

kuźwa n75 po wymontowaniu działa jest grubszy problem we wtyczce napięcie wynosi 6V i nie wiem dlaczego a powinno być 12...

styki ? , złamany kabel :mysli:

nie, bo prąd jest, a nie ma napięcia i on się nie otwiera, w piwnicy jak podłączyłem pod 12V to złapał od razu... on od dawna cykał więc nie otwierał się tak jak powinien... skoro eSa tak zapierdzielała na zepsutym n75 (ale tylko z dołu) to ona teraz będzie latać jak to ogarnę :decayed:

sprawdź mase między Aku a silnikiem , kumpel tak miał i mu rozrusznik nie kręcił , bo dostawał 2V

poprawił styk i pali od strzała :wink4:

Opublikowano

kuźwa n75 po wymontowaniu działa jest grubszy problem we wtyczce napięcie wynosi 6V i nie wiem dlaczego a powinno być 12...

styki ? , złamany kabel :mysli:

nie, bo prąd jest, a nie ma napięcia i on się nie otwiera, w piwnicy jak podłączyłem pod 12V to złapał od razu... on od dawna cykał więc nie otwierał się tak jak powinien... skoro eSa tak zapierdzielała na zepsutym n75 (ale tylko z dołu) to ona teraz będzie latać jak to ogarnę :decayed:

sprawdź mase między Aku a silnikiem , kumpel tak miał i mu rozrusznik nie kręcił , bo dostawał 2V

poprawił styk i pali od strzała :wink4:

sprawdziłem na innych wtyczkach wszędzie idzie 12V... tylko tam 6V a kabel idzie prosto z ECU..
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

no i poniedziałek w pracy minął :dance:

Opublikowano

:hi:

:hi:

no i poniedziałek w pracy minął :dance:

:hi: ja jeszcze godzinę, a potem 22-6 :)

Opublikowano

:bry:

:hi:

:hi:

no i poniedziałek w pracy minął :dance:

stan ty cały tydzień na rano robisz? :gwizdanie:

Opublikowano

:bry:

:hi:

:hi:

no i poniedziałek w pracy minął :dance:

stan ty cały tydzień na rano robisz? :gwizdanie:

naturalnie :)

Opublikowano

:bry:

:hi:

:hi:

no i poniedziałek w pracy minął :dance:

stan ty cały tydzień na rano robisz? :gwizdanie:

naturalnie :)

to do bani... :( cały niecny plan mi zrąbałeś :tongue4:

Opublikowano

:bry:

:hi:

:hi:

no i poniedziałek w pracy minął :dance:

stan ty cały tydzień na rano robisz? :gwizdanie:

naturalnie :)

to do bani... :( cały niecny plan mi zrąbałeś :tongue4:

w przyszłym tyg bankwo idę w środę na II zmianę

Opublikowano

ej stan... ja wyjeżdżam w piątek na tydzień... ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.