Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty sie tak nie chwal bo moje podłubane CC leciało 180 km/h udokumentowane a miało motór 900i ale to było powered by Inter garage...

a ważyło przy tym ponad 1700 kg ?

no z kierowcą na pewno :polew:

Koksik :kox: :kox: nie marudź :decayed: :decayed:

Gdzie jutro spot ??

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czas się chyba zbierać w wyrko

Opublikowano

Ty sie tak nie chwal bo moje podłubane CC leciało 180 km/h udokumentowane a miało motór 900i ale to było powered by Inter garage...

a ważyło przy tym ponad 1700 kg ?

A co za róznica skoro i tak podczas jednego z ruszania spod świateł z Cordobą którą objechłem ... urwał mi sie silnik i spadł z łap... :polew: :polew: ogólnie fajnie jechało jak na CC ale łapy silnika nie wytrzymały killowania...

Opublikowano
  • Autor

spot pod Go sportem , chyba że będzie padać

A co za róznica skoro i tak podczas jednego z ruszania spod świateł z Cordobą którą objechłem ... urwał mi sie silnik i spadł z łap... :polew: :polew: ogólnie fajnie jechało jak na CC ale łapy silnika nie wytrzymały killowania...

mogłeś zamontować silnik jak w rajdówkach :) bez łap :kox:

Opublikowano

spot pod Go sportem , chyba że będzie padać

A co za róznica skoro i tak podczas jednego z ruszania spod świateł z Cordobą którą objechłem ... urwał mi sie silnik i spadł z łap... :polew: :polew: ogólnie fajnie jechało jak na CC ale łapy silnika nie wytrzymały killowania...

mogłeś zamontować silnik jak w rajdówkach :) bez łap :kox:

Wiesz jak jest... bylo sie mlodym to sie wymysliło że auto trza oddac do mechanika i sie oddało... i wyjechalo zamiast od mechaniora to z Inter Garage z wyszlifowana głowica zaworami i dolotem... a mamie sie powiedziao że auto trzeba bylo dac do mechanika... wtedy mnie to kosztowało 800 zł... ale tak to było za młodziaka..

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemka chlopaki, czas do roboty iść mam nadzieje, że do zobaczenia ;):hi: :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

co tam??

Opublikowano

co tam??

praca :disgust:

Opublikowano
:hi: Już po wycieczce do Niemcowni. :naughty:
Opublikowano

co tam??

praca :disgust:

zamień się.. ja już 3 miesiąc przeglądam oferty w poszukiwaniu czegoś nowego bo mam już dość zapier.. za miske ryżu.

:hi: Już po wycieczce do Niemcowni. :naughty:

szybko, przywiozłeś coś ciekawego :cool1:

Opublikowano

zamień się.. ja już 3 miesiąc przeglądam oferty w poszukiwaniu czegoś nowego bo mam już dość zapier.. za miske ryżu.

A ja drugi dzień chodzę "na próbę" roboty ale jakoś nie jestem przekonany :disgust:
Opublikowano

:hi: Już po wycieczce do Niemcowni. :naughty:

szybko, przywiozłeś coś ciekawego :cool1:

Blisko byliśmy, ok. 600 km od Nas w Leipzig. Nie przywieźliśmy bo jak się okazało na miejscu autko było malowane - czujnik lakieru zwariował przy tylnej prawej ćwiartce - wskazania ok. 300! :shocked: A jak dzwoniliśmy to było wszystko OK - na bank nic nie robione! Szwaby! :wallbash:
Opublikowano

:hi: Już po wycieczce do Niemcowni. :naughty:

szybko, przywiozłeś coś ciekawego :cool1:

Blisko byliśmy, ok. 600 km od Nas w Leipzig. Nie przywieźliśmy bo jak się okazało na miejscu autko było malowane - czujnik lakieru zwariował przy tylnej prawej ćwiartce - wskazania ok. 300! :shocked: A jak dzwoniliśmy to było wszystko OK - na bank nic nie robione! Szwaby! :wallbash:

300mikronów to nie jest tak dużo :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Już po wycieczce do Niemcowni. :naughty:

szybko, przywiozłeś coś ciekawego :cool1:

Blisko byliśmy, ok. 600 km od Nas w Leipzig. Nie przywieźliśmy bo jak się okazało na miejscu autko było malowane - czujnik lakieru zwariował przy tylnej prawej ćwiartce - wskazania ok. 300! :shocked: A jak dzwoniliśmy to było wszystko OK - na bank nic nie robione! Szwaby! :wallbash:

300mikronów to nie jest tak dużo :gwizdanie:

No nie. :wink4: Szpachla na bank! :naughty: Tak na serio to jakby nie było miernika to autko by pewnie było kupione ale to miałbo być dla takiego kumpla a on się uparł, że nie to nie. :tongue4: P.S. Spoko wycieczka... :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

:hi: Już po wycieczce do Niemcowni. :naughty:

szybko, przywiozłeś coś ciekawego :cool1:

Blisko byliśmy, ok. 600 km od Nas w Leipzig. Nie przywieźliśmy bo jak się okazało na miejscu autko było malowane - czujnik lakieru zwariował przy tylnej prawej ćwiartce - wskazania ok. 300! :shocked: A jak dzwoniliśmy to było wszystko OK - na bank nic nie robione! Szwaby! :wallbash:

300mikronów to nie jest tak dużo :gwizdanie:

No nie. :wink4: Szpachla na bank! :naughty:

ja was nie rozumiem te auta mają po kilka lat :gwizdanie: mogło się zdarzyć
Opublikowano

:hi: Już po wycieczce do Niemcowni. :naughty:

szybko, przywiozłeś coś ciekawego :cool1:

Blisko byliśmy, ok. 600 km od Nas w Leipzig. Nie przywieźliśmy bo jak się okazało na miejscu autko było malowane - czujnik lakieru zwariował przy tylnej prawej ćwiartce - wskazania ok. 300! :shocked: A jak dzwoniliśmy to było wszystko OK - na bank nic nie robione! Szwaby! :wallbash:

300mikronów to nie jest tak dużo :gwizdanie:

No nie. :wink4: Szpachla na bank! :naughty:

ja was nie rozumiem te auta mają po kilka lat :gwizdanie: mogło się zdarzyć

No Krolu mnie nie musisz tego tłumaczyć ale jak on się uparł no to nie i chooj! Wódeczke się wypiło i OK. :kox:
Opublikowano

:hi: Już po wycieczce do Niemcowni. :naughty:

szybko, przywiozłeś coś ciekawego :cool1:

Blisko byliśmy, ok. 600 km od Nas w Leipzig. Nie przywieźliśmy bo jak się okazało na miejscu autko było malowane - czujnik lakieru zwariował przy tylnej prawej ćwiartce - wskazania ok. 300! :shocked: A jak dzwoniliśmy to było wszystko OK - na bank nic nie robione! Szwaby! :wallbash:

300mikronów to nie jest tak dużo :gwizdanie:

No nie. :wink4: Szpachla na bank! :naughty: Tak na serio to jakby nie było miernika to autko by pewnie było kupione ale to miałbo być dla takiego kumpla a on się uparł, że nie to nie. :tongue4: P.S. Spoko wycieczka... :gwizdanie: :kox:

troche tam szpachli... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.