Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=qkTS2sDg3RE

Królu, pewnie o tym mówiłeś :gwizdanie: :decayed:

podoba mi się takie chilloutowe - na rano po kapie :beach: :beach:

no i teledysk :banan3: :banan3: :banan3:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aha znalazłem dwie kurtki u siebie w garderobie, chyba Basi i Dimana (zabiorę na spota)

no wkońcu ktoś też zgubił swoje rzeczy :decayed: a nie tylko ja :polew: :polew: :polew:

nie zgubił tylko zostawił na przechowanie w bezpiecznym miejscu

a to jest różnica :przebiegly:

ta tak jak ja Keżorowi dałem na przechowanie auto:polew: :polew: :polew:

ale chyba z autem mam wszystko ok bo zostawia 4ślady :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

jest kozak nutka :good:
Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=qkTS2sDg3RE

Królu, pewnie o tym mówiłeś :gwizdanie: :decayed:

taki jakiś pedalski teledysk- same laski i w ogóle.... :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

Artur... :baseball:

:decayed:

Opublikowano

Artur... :baseball:

:decayed:

Mateusz ?

:decayed:

Opublikowano

Artur... :baseball:

:decayed:

Mateusz ?

:decayed:

ej ej :evil: tylko nie po imieniu :polew:

Opublikowano

Artur... :baseball:

:decayed:

Mateusz ?

:decayed:

ej ej :evil: tylko nie po imieniu :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano




był sobie fajny RSik :gwizdanie:
Opublikowano

był sobie fajny RSik :gwizdanie:

można powiedzieć ogień z d*py :piroman::thumbdown:

odnowią i sprzedadzą jako niekatowaną i jeżdżoną przez kobiete :wink4:

Opublikowano

był sobie fajny RSik :gwizdanie:

to nie jest Cantona ?

Opublikowano

cantona ma czarną :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 19:45_________________________________________________w w-wie jest rsów jak psów... więcej niż u nas 1,8t :confused4:

Opublikowano

:hi: Witajcie!

No więc Ziomy i Ziomalki :decayed: dzięki za imprezkę. Przydało mi się to wyluzowanie i odreagowanie :) Zabawa z piłką na plaży :kox:

Co do RS4 to poznaje, jest to to auto:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=92897.0

@Pucek, to ta nuta ci wpadła w ucho:

Opublikowano

cantona ma czarną :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 19:45_________________________________________________w w-wie jest rsów jak psów... więcej niż u nas 1,8t :confused4:

podupcyło mi się

Opublikowano

Eeejjj, WTF :blink: Ktoś usunął wszystkie fotki z projektu :gwizdanie: Pewnie, żeby nie było poznać że to to auto :gwizdanie:

Opublikowano

Eeejjj, WTF :blink: Ktoś usunął wszystkie fotki z projektu :gwizdanie: Pewnie, żeby nie było poznać że to to auto :gwizdanie:

każdy orze jak może :decayed:

Opublikowano

Coś pusto tu dzisiaj :mysli: Ja idę odpocząć trochę, bo wczoraj nie powiem żebym odpoczął. Dimana nie ma jeszcze, pewnie jeszcze w robocie, albo nie ma neta :gwizdanie:

Opublikowano

no pojawił się Dimson :hi:

Opublikowano

Coś pusto tu dzisiaj :mysli: Ja idę odpocząć trochę, bo wczoraj nie powiem żebym odpoczął. Dimana nie ma jeszcze, pewnie jeszcze w robocie, albo nie ma neta :gwizdanie:

w Knurowie jest dopiero 12:00 jak śledzisz forum :gwizdanie:
Opublikowano

aha znalazłem dwie kurtki u siebie w garderobie, chyba Basi i Dimana (zabiorę na spota)

no chyba napewno moja jak biala :kox:

no i przywitam sie po robocie :hi:

Opublikowano

aha znalazłem dwie kurtki u siebie w garderobie, chyba Basi i Dimana (zabiorę na spota)

no chyba napewno moja jak biala :kox:

no i przywitam sie po robocie :hi:

biała to może była jak przyszedłeś - musiałem pozmywać podłogi :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.