Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

keżor zostaje Ci siłownia z Krolem :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

keżor zostaje Ci siłownia z Krolem :polew:

siłownia będzie tak czy siak :cool1: dziś mam pauze i mnie nosi :kox:
Opublikowano

keżor zostaje Ci siłownia z Krolem :polew:

siłownia będzie tak czy siak :cool1: dziś mam pauze i mnie nosi :kox:

dobra to już idę z forum bo mi jeszcze najebiesz :polew: :polew:

Opublikowano

co robim jutro ? :naughty:

może weekend spokoju?? bo mnie niema

nas też... :gwizdanie:

a ja już mam inne plany :gwizdanie:
Opublikowano

dziś mam pauze i mnie nosi :kox:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: bez komentarza :decayed:

co robim jutro ? :naughty:

może weekend spokoju?? bo mnie niema

nas też... :gwizdanie:

a ja już mam inne plany :gwizdanie:

paput :tongue4:
Opublikowano

dziś mam pauze i mnie nosi :kox:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: bez komentarza :decayed:

co robim jutro ? :naughty:

może weekend spokoju?? bo mnie niema

nas też... :gwizdanie:

a ja już mam inne plany :gwizdanie:

paput :tongue4:

to juz jest nudne... :gwizdanie:
Opublikowano

to juz jest nudne... :gwizdanie:

hehehe może dla ciebie :polew: :polew: :polew: :polew: innych to bawi... :polew:
Opublikowano

to juz jest nudne... :gwizdanie:

hehehe może dla ciebie :polew: :polew: :polew: :polew: innych to bawi... :polew:

cokolwiek
Opublikowano

TRMvd1300204.jpeg

drugi plan czyha :polew:

Opublikowano

dziś mam pauze i mnie nosi :kox:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: bez komentarza :decayed:

co robim jutro ? :naughty:

może weekend spokoju?? bo mnie niema

nas też... :gwizdanie:

a ja już mam inne plany :gwizdanie:

paput :tongue4:

zazdrosnik :naughty:

Opublikowano

dziś mam pauze i mnie nosi :kox:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: bez komentarza :decayed:

co robim jutro ? :naughty:

może weekend spokoju?? bo mnie niema

nas też... :gwizdanie:

a ja już mam inne plany :gwizdanie:

paput :tongue4:

zazdrosnik :naughty:

:blink: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
Opublikowano

zazdrosnik :naughty:

we wtorek mówiłeś coś innego... :tongue4::polew: :polew: :polew::wink4:
Opublikowano

zazdrosnik :naughty:

we wtorek mówiłeś coś innego... :tongue4::polew: :polew: :polew::wink4:

nie tylko mowilem ale mysle ale juz sie chlopakowi szczuka od tych docinkow :tongue4:

Opublikowano

zazdrosnik :naughty:

we wtorek mówiłeś coś innego... :tongue4::polew: :polew: :polew::wink4:

nie tylko mowilem ale mysle ale juz sie chlopakowi szczuka od tych docinkow :tongue4:

hehe no ok dobra raz w tyg mu będę tylko docinał :tongue4:
Opublikowano

TRMvd1300204.jpeg

drugi plan czyha :polew:

hmmm ... :mysli: to spocone z tyłu to mężczyzna ? :blink:

Opublikowano

na szczęście ja ten weekend też odpadam, sobota 18stka kuzyna a niedziela nudne urodziny u babci :disgust:

ale może mi się uda pójść w sobotę na noc do pracy to się z tego nudziarstwa wyrwę :gwizdanie:

tak więc, 11,12,13 spędzamy pod namiotami na pogorii i nie ma że boli, bez lasek :polew:

Opublikowano

tak więc, 11,12,13 spędzamy pod namiotami na pogorii i nie ma że boli, bez lasek :polew:

:polew: :polew:

widzę że Ci się humor wyostrzył :chytry:

Opublikowano

zazdrosnik :naughty:

we wtorek mówiłeś coś innego... :tongue4::polew: :polew: :polew::wink4:

nie tylko mowilem ale mysle ale juz sie chlopakowi szczuka od tych docinkow :tongue4:

w sumie mi to lotto... ale boje się zderzenia Darii w rzeczywistości i z tekstami forum... ktoś doj**ie coś po pijaku i zgarnę przypał
Opublikowano

tak więc, 11,12,13 spędzamy pod namiotami na pogorii i nie ma że boli, bez lasek :polew:

z laskami tylko coś z plaży wyrwiemy :naughty: :gwizdanie:

i skąd te namioty weźmiemy? hehe :polew:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 19:45_________________________________________________

zazdrosnik :naughty:

we wtorek mówiłeś coś innego... :tongue4::polew: :polew: :polew::wink4:

nie tylko mowilem ale mysle ale juz sie chlopakowi szczuka od tych docinkow :tongue4:

w sumie mi to lotto... ale boje się zderzenia Darii w rzeczywistości i z tekstami forum... ktoś doj**ie coś po pijaku i zgarnę przypał

ta co ty, przesadzasz :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zazdrosnik :naughty:

we wtorek mówiłeś coś innego... :tongue4::polew: :polew: :polew::wink4:

nie tylko mowilem ale mysle ale juz sie chlopakowi szczuka od tych docinkow :tongue4:

w sumie mi to lotto... ale boje się zderzenia Darii w rzeczywistości i z tekstami forum... ktoś doj**ie coś po pijaku i zgarnę przypał

nie przejmuj sie...

jak Miszkowa wytzymała geja, D też da radę :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.