Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No widać, że dziś na sportowo... :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: dobry weczer
Opublikowano

:hi: dobry weczer

dobry! :hi:
Opublikowano

:hi: dobry weczer

:hi: jak tam kanar ? Furkacz śmiga ? :cool1:

Opublikowano

coś nowego sie wydarza? bo ostatnio ciężko z czasem u mnie :rolleyes:

abs mi sie zj***ł :polew: :polew: :polew: już dostaje do głowy z tym autem

ale nowy czujnik powinien dotrzeć jutro więc wymiana i już musi być GIT

Opublikowano

coś nowego sie wydarza? bo ostatnio ciężko z czasem u mnie :rolleyes:

abs mi sie zj***ł :polew: :polew: :polew: już dostaje do głowy z tym autem

ale nowy czujnik powinien dotrzeć jutro więc wymiana i już musi być GIT

ile nowy kosztuje ?

Opublikowano

coś nowego sie wydarza? bo ostatnio ciężko z czasem u mnie :rolleyes:

abs mi sie zj***ł :polew: :polew: :polew: już dostaje do głowy z tym autem

ale nowy czujnik powinien dotrzeć jutro więc wymiana i już musi być GIT

ile nowy kosztuje ?

Z 200? :mysli:
Opublikowano

coś nowego sie wydarza? bo ostatnio ciężko z czasem u mnie :rolleyes:

abs mi sie zj***ł :polew: :polew: :polew: już dostaje do głowy z tym autem

ale nowy czujnik powinien dotrzeć jutro więc wymiana i już musi być GIT

ile nowy kosztuje ?

Z 200? :mysli:

e tam chyba 30 :cool1:

Opublikowano

coś nowego sie wydarza? bo ostatnio ciężko z czasem u mnie :rolleyes:

abs mi sie zj***ł :polew: :polew: :polew: już dostaje do głowy z tym autem

ale nowy czujnik powinien dotrzeć jutro więc wymiana i już musi być GIT

ile nowy kosztuje ?

Z 200? :mysli:

e tam chyba 30 :cool1:

a ja myślę, że coś pomiędzy :tongue4:

Opublikowano

wziąłemjakąś tandete z allegro za 50zł zobaczymy ile pojeździ

Opublikowano

wziąłemjakąś tandete z allegro za 50zł zobaczymy ile pojeździ

Oby... :cool1:
Opublikowano

wziąłemjakąś tandete z allegro za 50zł zobaczymy ile pojeździ

oby jak najdłużej :notworthy: ja mam nie ori termostat i o dziwo pięknie trzyma między 90-93 stopnie na klimatroniku, a ponoć nie ori termostaty to zło

Opublikowano

no jak mi sie pozwoli odbić od dna to auto w końcu to może pomyśle o jakimś lepszym wtedy :wink4:

a termostat mam ori.. też wymieniałem :tongue4:

w sumie to powoli maleje lista rzeczy do których nie musiałem zajrzeć :polew:

Opublikowano
:hi: po robocie
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no jak mi sie pozwoli odbić od dna to auto w końcu to może pomyśle o jakimś lepszym wtedy :wink4:

a termostat mam ori.. też wymieniałem :tongue4:

w sumie to powoli maleje lista rzeczy do których nie musiałem zajrzeć :polew:

przynajmniej wiesz, że 3/4 części masz nowych :kox:

:hi: po robocie

cześć :hi:

Opublikowano

Jak tam amory Kanar nie zabiłeś się jeszcze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wymieniał ktoś w AFNie kable od świec ? bo mam jeden j**nięty dziś zauważyłem i chyba mi klepie na 3 gary :disgust:

tyle dobrze , że naprawiłem na cacy ten potencjometr i auto śmiga jak złoto :naughty:

Opublikowano

Jak tam amory Kanar nie zabiłeś się jeszcze :naughty:

a co ma za amorami ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.