Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak tam amory Kanar nie zabiłeś się jeszcze :naughty:

a co ma za amorami ?

wymieniał ktoś w AFNie kable od świec ? bo mam jeden j**nięty dziś zauważyłem i chyba mi klepie na 3 gary :disgust:

tyle dobrze , że naprawiłem na cacy ten potencjometr i auto śmiga jak złoto :naughty:

Nie zaśmiecajcie wątku jakimiś dziwnymi sprawami! :disgust:

:wink4::polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

McDonald's rożek lodowy [Wirtualnemedia.pl]

niemogłem się powstrzymać :polew: :polew: :polew::decayed::wink4:

bez nazwisk k**wa :angry:
Opublikowano

Jak tam amory Kanar nie zabiłeś się jeszcze :naughty:

a co ma za amorami ?

Nic pomagałem mu zmieniać :decayed:
Opublikowano

Jak tam amory Kanar nie zabiłeś się jeszcze :naughty:

a co ma za amorami ?

wymieniał ktoś w AFNie kable od świec ? bo mam jeden j**nięty dziś zauważyłem i chyba mi klepie na 3 gary :disgust:

tyle dobrze , że naprawiłem na cacy ten potencjometr i auto śmiga jak złoto :naughty:

Nie zaśmiecajcie wątku jakimiś dziwnymi sprawami! :disgust:

:wink4::polew: :polew: :polew:

:good: padłem :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

Opublikowano

McDonald's rożek lodowy [Wirtualnemedia.pl]

niemogłem się powstrzymać :polew: :polew: :polew::decayed::wink4:

bez nazwisk ku***a :angry:

niegniewaj sie :naughty::kox:
Opublikowano

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie:

nom . ja tam zwalniam do 160 :polew:
Opublikowano

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie:

nom . ja tam zwalniam do 160 :polew:

Nie testowałem jeszcze tego zakretu ale 120 i jade jakby nigdy nic :decayed:
Opublikowano

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

a co masz -30 i seryjne amory ?

Opublikowano

:mysli: qwa a miało mi to starczyć do wiosny przynajmniej :polew:

taaa Miszka tyle że tylne amory nówki okazały się felerne niestety a paragonu ni ma :disgust:

Opublikowano

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie:

nom . ja tam zwalniam do 160 :polew:

Nie testowałem jeszcze tego zakretu ale 120 i jade jakby nigdy nic :decayed:

ja robię każdy zakręt na średnicówce 180 - 200 łącznie z wlotem na wiadukcie do Kato przy Silesi :a4fan:

Opublikowano

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie:

:sick3:

liczy sie komfortfahrwerk :decayed:

Opublikowano

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie:

nom . ja tam zwalniam do 160 :polew:

Nie testowałem jeszcze tego zakretu ale 120 i jade jakby nigdy nic :decayed:

ja robię każdy zakręt na średnicówce 180 - 200 łącznie z wlotem na wiadukcie do Kato przy Silesi :a4fan:

Jak Twój ADR nawet tyle nie poleci :polew: :polew:
Opublikowano

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie:

:sick3:

liczy sie komfortfahrwerk :decayed:

wysoko postawione wozidło to jest to :kox:

Opublikowano
  • Autor

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie:

nom . ja tam zwalniam do 160 :polew:

Nie testowałem jeszcze tego zakretu ale 120 i jade jakby nigdy nic :decayed:

ja robię każdy zakręt na średnicówce 180 - 200 łącznie z wlotem na wiadukcie do Kato przy Silesi :a4fan:

to musisz mnie tam przewieźć :gwizdanie: chyba , że lecisz przez wszystkie pasy jak kubica to wtedy wierze :wink4:
Opublikowano

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie:

nom . ja tam zwalniam do 160 :polew:

Nie testowałem jeszcze tego zakretu ale 120 i jade jakby nigdy nic :decayed:

ja robię każdy zakręt na średnicówce 180 - 200 łącznie z wlotem na wiadukcie do Kato przy Silesi :a4fan:

bo MY mamy jedyny słuszny zawias :kox:

Opublikowano

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie:

:sick3:

liczy sie komfortfahrwerk :decayed:

dobrze mowi polac mu tylko komfort :kox:

Opublikowano

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie:

nom . ja tam zwalniam do 160 :polew:

Nie testowałem jeszcze tego zakretu ale 120 i jade jakby nigdy nic :decayed:

ja robię każdy zakręt na średnicówce 180 - 200 łącznie z wlotem na wiadukcie do Kato przy Silesi :a4fan:

Jak Twój ADR nawet tyle nie poleci :polew: :polew:

tak tak, zupełnie tak samo jak golf 3 i 4 w cabrio różni się tylko przodem :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 23:00_________________________________________________

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie:

nom . ja tam zwalniam do 160 :polew:

Nie testowałem jeszcze tego zakretu ale 120 i jade jakby nigdy nic :decayed:

ja robię każdy zakręt na średnicówce 180 - 200 łącznie z wlotem na wiadukcie do Kato przy Silesi :a4fan:

to musisz mnie tam przewieźć :gwizdanie: chyba , że lecisz przez wszystkie pasy jak kubica to wtedy wierze :wink4:

skrajnym lewym :wink4: i jeszcze luzuję :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.