Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

34 dni, 8 godz, 14 min :gwizdanie:

78 dni, 15 godz. 25 min. :gwizdanie: :gwizdanie:

Krolu... :) No to nieżle jedziesz z tym koksem :gwizdanie:

Nie nadrabiam reszty spamu bo mi się nie chce !!

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wychodzi na to że jak chcesz zapytać o instalacje to jest jeden wątek w którym się to robi

na tym forum jesli chodzi o gaz zauważyłem to, że każdy ma taką instalacje to ja poleca a reszta jest fe... :) i tak wszystko wychodzi w praniu, a Kędzior u mojego gaziarza gwarantuje Ci profeske, zreszta widziales, jechales moja fura na gazie

i tak ci się zmuli

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:wink4:

muli to twój disel :tongue4:

a jak sie zamuli to wsadze 2.7 :P

amen :good:
Opublikowano

ale że co twój chłopak bo nie wiem jak mam to odebrać takie zdjecia ci podesłał z wakacji czy ty stałeś za obiektywem aparatu :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

przegladałem wątek battalionu i tam była to fota więc mówię trza ją wkleić to polejemy :polew: :polew: :polew: :polew:

powiem ci że kamień z serca mi spadł bo już myślałem że jesteś

G...m

tzn zmieniłeś orientacje

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

Opublikowano

34 dni, 8 godz, 14 min :gwizdanie:

78 dni, 15 godz. 25 min. :gwizdanie: :gwizdanie:

Krolu... :) No to nieżle jedziesz z tym koksem :gwizdanie:

Nie nadrabiam reszty spamu bo mi się nie chce !!

Krolu zapoda kompa i cały dzień forum ma otwarte mimo że na kompie nie siedzi :decayed:

ja mam 43dni 10godz[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:13_________________________________________________

powiem ci że kamień z serca mi spadł bo już myślałem że jesteś

G...m

tzn zmieniłeś orientacje

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

a co ja Miszka jestem żeby być innej orientacji?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Max ty coś dzisiaj piłeś lub brałeś?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wychodzi na to że jak chcesz zapytać o instalacje to jest jeden wątek w którym się to robi

na tym forum jesli chodzi o gaz zauważyłem to, że każdy ma taką instalacje to ja poleca a reszta jest fe... :) i tak wszystko wychodzi w praniu, a Kędzior u mojego gaziarza gwarantuje Ci profeske, zreszta widziales, jechales moja fura na gazie

i tak ci się zmuli

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:wink4:

zobaczymy na nastepnym spocie :tongue4: :tongue4:

a jak sie zamuli to wsadze 2.7 :P

"grozisz mi "

:polew: :polew: :polew: :polew:

wiem że i tak ty z podlenkiem byś mnie wciągnął,

ja ze swoimi 116 hp nie podołam :no: :no: :no:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:14_________________________________________________

wychodzi na to że jak chcesz zapytać o instalacje to jest jeden wątek w którym się to robi

na tym forum jesli chodzi o gaz zauważyłem to, że każdy ma taką instalacje to ja poleca a reszta jest fe... :) i tak wszystko wychodzi w praniu, a Kędzior u mojego gaziarza gwarantuje Ci profeske, zreszta widziales, jechales moja fura na gazie

i tak ci się zmuli

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:wink4:

muli to twój disel :tongue4:

nie fikaj bo cie objade

kiedyś ...

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

:wink4:

Opublikowano

co nie podołasz , modź go to będzie lepiej... choć finansowo jesli chodzi o mody to chyba pb sie lepiej kształtuje

Opublikowano

coś mi się pojebało w tych odpowiedziach [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:17_________________________________________________

34 dni, 8 godz, 14 min :gwizdanie:

78 dni, 15 godz. 25 min. :gwizdanie: :gwizdanie:

Krolu... :) No to nieżle jedziesz z tym koksem :gwizdanie:

Nie nadrabiam reszty spamu bo mi się nie chce !!

Krolu zapoda kompa i cały dzień forum ma otwarte mimo że na kompie nie siedzi :decayed:

ja mam 43dni 10godz[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:13_________________________________________________

powiem ci że kamień z serca mi spadł bo już myślałem że jesteś

G...m

tzn zmieniłeś orientacje

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

a co ja Miszka jestem żeby być innej orientacji?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Max ty coś dzisiaj piłeś lub brałeś?? :polew: :polew: :polew: :polew:

a skąd na tygodniu Kędzi bój się Boga od jutra zaczne do Teścia jade więc znowu do odcięcia

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:18_________________________________________________dobra ziomale robie rząd i zmykam stąd :cool1: :cool1: :cool1:

bawcie się czołgiem

:hi:

Opublikowano

trzym się :cool1:

jak się znowu upijesz to nie wydzwaniaj do mnie bo i tak nie wiem co mówisz :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ten na plaży to moskal??[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:27_________________________________________________

78 dni, 15 godz. 25 min. :gwizdanie: :gwizdanie:

ja mam 43dni 10godz

co wy kórwa śpicie na forum?? :shocked:

Opublikowano

34 dni, 8 godz, 14 min :gwizdanie:

78 dni, 15 godz. 25 min. :gwizdanie: :gwizdanie:

Krolu... :) No to nieżle jedziesz z tym koksem :gwizdanie:

Nie nadrabiam reszty spamu bo mi się nie chce !!

Krolu zapoda kompa i cały dzień forum ma otwarte mimo że na kompie nie siedzi :decayed:

ja mam 43dni 10godz[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:13_________________________________________________

powiem ci że kamień z serca mi spadł bo już myślałem że jesteś

G...m

tzn zmieniłeś orientacje

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

a co ja Miszka jestem żeby być innej orientacji?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Max ty coś dzisiaj piłeś lub brałeś?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Kędzior łobuzie ! o tobie to nawet nie wspomne......

Na spoty nie jeździ, ściemnia że pracuje :tongue4: itd... no to później sie ma ile sie ma nabite na forum :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: do jutra pany :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: do jutra pany :gwizdanie:

:wink4:

Kędzior łobuzie ! o tobie to nawet nie wspomne......

Na spoty nie jeździ, ściemnia że pracuje :tongue4: itd... no to później sie ma ile sie ma nabite na forum :gwizdanie:

:tongue4: nie śpi nie śpi :decayed:

ten na plaży to moskal??

tak to Moskal, dobry zawodnik z niego :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

tak to Moskal, dobry zawodnik z niego :polew: :polew: :polew: :polew:

nie wygląda na takiego dziadka jak na forum go piszą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak to Moskal, dobry zawodnik z niego :polew: :polew: :polew: :polew:

nie wygląda na takiego dziadka jak na forum go piszą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

siema c**jki

i spadam spać bo jutro dalej obrabiam dziewczyny z Magro SR :decayed:

Opublikowano

siema c**jki

i spadam spać bo jutro dalej obrabiam dziewczyny z Magro SR :decayed:

zacytowałem to więc nieusuniesz tego przed Adrenalina :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

siema c**jki

i spadam spać bo jutro dalej obrabiam dziewczyny z Magro SR :decayed:

czekaj niech ja tylko wrócę ... :baseball:

Opublikowano

siema c**jki

i spadam spać bo jutro dalej obrabiam dziewczyny z Magro SR :decayed:

zacytowałem to więc nieusuniesz tego przed Adrenalina :polew: :polew: :polew: :polew:

nie pokazuj się w City Rocku :tongue4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 23:03_________________________________________________

siema c**jki

i spadam spać bo jutro dalej obrabiam dziewczyny z Magro SR :decayed:

czekaj niech ja tylko wrócę ... :baseball:

:bry:

Opublikowano

siema c**jki

i spadam spać bo jutro dalej obrabiam dziewczyny z Magro SR :decayed:

czekaj niech ja tylko wrócę ... :baseball:

a nie mówiłem :polew: :polew: :polew: :polew:

nie pokazuj się w City Rocku :tongue4:

i tak już nie ma Wioli :confused4::tongue4:
Opublikowano

siema c**jki

i spadam spać bo jutro dalej obrabiam dziewczyny z Magro SR :decayed:

zacytowałem to więc nieusuniesz tego przed Adrenalina :polew: :polew: :polew: :polew:

nie pokazuj się w City Rocku :tongue4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 23:03_________________________________________________

siema c**jki

i spadam spać bo jutro dalej obrabiam dziewczyny z Magro SR :decayed:

czekaj niech ja tylko wrócę ... :baseball:

:bry:

nie zmieniaj tematu :chytry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.