Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi:

co tam Maksymilianie ?

sie żyje powoli ...

widziałeś że mi wątek podwiesili

a jakie ładne zdjęcia wrzuciłem za sprawą Keżora

a pierdzielony tak schował te zdjęcia że dopiero Piechol mi wskazał do nich drogę

:polew: :polew: :polew:

ja dostałem je mms-em :kox: :kox: :kox: :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:

co tam Maksymilianie ?

sie żyje powoli ...

widziałeś że mi wątek podwiesili

a jakie ładne zdjęcia wrzuciłem za sprawą Keżora

a pierdzielony tak schował te zdjęcia że dopiero Piechol mi wskazał do nich drogę

:polew: :polew: :polew:

MAX co Ty gadasz widać je było od początku :gwizdanie:

no to chyba oślepłem gdzie i w którym miejscu :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 20:47_________________________________________________ :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy:

dobra znalazłem :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

;(

Opublikowano

:hi:

:hi:

co tam Maksymilianie ?

sie żyje powoli ...

widziałeś że mi wątek podwiesili

a jakie ładne zdjęcia wrzuciłem za sprawą Keżora

a pierdzielony tak schował te zdjęcia że dopiero Piechol mi wskazał do nich drogę

:polew: :polew: :polew:

MAX co Ty gadasz widać je było od początku :gwizdanie:

no to chyba oślepłem gdzie i w którym miejscu :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 20:47_________________________________________________ :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy:

dobra znalazłem :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

;(

:polew:

Opublikowano

dobra ziomki zmykam poprzebywać do jutra :cool1:

Opublikowano

dobra ziomki zmykam poprzebywać do jutra :cool1:

no strzała :hi:

Opublikowano

:hi:

:hi:

co tam Maksymilianie ?

sie żyje powoli ...

widziałeś że mi wątek podwiesili

a jakie ładne zdjęcia wrzuciłem za sprawą Keżora

a pierdzielony tak schował te zdjęcia że dopiero Piechol mi wskazał do nich drogę

:polew: :polew: :polew:

MAX co Ty gadasz widać je było od początku :gwizdanie:

no to chyba oślepłem gdzie i w którym miejscu :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 20:47_________________________________________________ :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy: :wstydliwy:

dobra znalazłem :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

;(

oj ti ti ti

:polew:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 21:49_________________________________________________dobra spadam w kimke :hi:

do zobaczenia jutro :decayed:

Opublikowano

do jutra :hi:

Opublikowano

jol meny i łomenki :tongue4:

Opublikowano

:hi:

i do pracy rodacy :tongue4:

Opublikowano
:hi: w dniu spota :naughty:
Opublikowano

czas się zbierać do pracy :sick3:

Opublikowano

czas się zbierać do pracy :sick3:

no pracuj pracuj musisz na gaz wybulić :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: No dziś mnie jeszcze nie będzie koledzy i nie szaleć mi tam! :tongue4::kox:
Opublikowano

:hi: No dziś mnie jeszcze nie będzie koledzy i nie szaleć mi tam! :tongue4::kox:

łosz Ty :hi: gdzie Ty chopie wyemigrowałeś :cool1:

Opublikowano

:hi: No dziś mnie jeszcze nie będzie koledzy i nie szaleć mi tam! :tongue4::kox:

łosz Ty :hi: gdzie Ty chopie wyemigrowałeś :cool1:

:gwizdanie: HR & BiH... :tongue4: Ale tu gorąco! :drinks::JC_fan: :beer1: :palacz::beach::heat::kox:

Trzymta się! :hi:

Opublikowano

:hi: No dziś mnie jeszcze nie będzie koledzy i nie szaleć mi tam! :tongue4::kox:

łosz Ty :hi: gdzie Ty chopie wyemigrowałeś :cool1:

:gwizdanie: HR & BiH... :tongue4: Ale tu gorąco! :drinks::JC_fan: :beer1: :palacz::beach::heat::kox:

Trzymta się! :hi:

:hi:

Opublikowano
:hi: z rana jak mnie Stanley obudził :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.