Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: siemano

szczęść :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: siemano

:hi: men
Opublikowano
  • Autor

chyba żeś dawno nic ciepłego w buzi nie miał :decayed:

a jebnąć ci ze łba? :tongue4:

ej , bo zobaczysz :kox:
Opublikowano

dobra koniec tego pitolenia...

idę na spacer i w kimono...

:hi:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 20:27_________________________________________________

chyba żeś dawno nic ciepłego w buzi nie miał :decayed:

a jebnąć ci ze łba? :tongue4:

ej , bo zobaczysz :kox:

ale od ciebie? :blink:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 20:28_________________________________________________ja wole od kędziora ma większy łeb :kox:

Opublikowano

dobra koniec tego pitolenia...

idę na spacer i w kimono...

:hi:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 20:27_________________________________________________

chyba żeś dawno nic ciepłego w buzi nie miał :decayed:

a jebnąć ci ze łba? :tongue4:

ej , bo zobaczysz :kox:

ale od ciebie? :blink:

ty za niedługo bedziesz chodzil szybciej spac niz ja z roboty przyjde :decayed:

Opublikowano

dobra koniec tego pitolenia...

idę na spacer i w kimono...

:hi:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 20:27_________________________________________________

chyba żeś dawno nic ciepłego w buzi nie miał :decayed:

a jebnąć ci ze łba? :tongue4:

ej , bo zobaczysz :kox:

ale od ciebie? :blink:

ty za niedługo bedziesz chodzil szybciej spac niz ja z roboty przyjde :decayed:

możliwe dimanku... chyba że się w końcu wyśpie :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 20:31_________________________________________________logout...

Opublikowano

dobra koniec tego pitolenia...

idę na spacer i w kimono...

:hi:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 20:27_________________________________________________

chyba żeś dawno nic ciepłego w buzi nie miał :decayed:

a jebnąć ci ze łba? :tongue4:

ej , bo zobaczysz :kox:

ale od ciebie? :blink:

ty za niedługo bedziesz chodzil szybciej spac niz ja z roboty przyjde :decayed:

możliwe dimanku... chyba że się w końcu wyśpie :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 20:31_________________________________________________logout...

no spij dobrze i uwarzaj co cie nikt nie okradnie na tym spacerku :decayed:

Opublikowano

chyba żeś dawno nic ciepłego w buzi nie miał :decayed:

a jebnąć ci ze łba? :tongue4:

ej , bo zobaczysz :kox:

grozisz mi? :tongue4:

ja wole od kędziora ma większy łeb :kox:

czyli że fajniejszy?? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

chyba żeś dawno nic ciepłego w buzi nie miał :decayed:

a jebnąć ci ze łba? :tongue4:

ej , bo zobaczysz :kox:

grozisz mi? :tongue4:

bo pójde po brata :naughty:
Opublikowano

chyba żeś dawno nic ciepłego w buzi nie miał :decayed:

a jebnąć ci ze łba? :tongue4:

ej , bo zobaczysz :kox:

grozisz mi? :tongue4:

bo pójde po brata :naughty:

ok dobra wymiękam

[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 20:38_________________________________________________

:sick3: :sick3: :sick3::polew:

Opublikowano

chyba żeś dawno nic ciepłego w buzi nie miał :decayed:

a jebnąć ci ze łba? :tongue4:

ej , bo zobaczysz :kox:

grozisz mi? :tongue4:

bo pójde po brata :naughty:

ok dobra wymiękam

[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 20:38_________________________________________________

:sick3: :sick3: :sick3::polew:

ta a4 wyglada jak statek kosmiczny :cool1:

Opublikowano

chyba żeś dawno nic ciepłego w buzi nie miał :decayed:

a jebnąć ci ze łba? :tongue4:

ej , bo zobaczysz :kox:

grozisz mi? :tongue4:

bo pójde po brata :naughty:

ok dobra wymiękam

[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 20:38_________________________________________________

:sick3: :sick3: :sick3::polew:

audi kozak :kox:

:polew:

Opublikowano

Stan mi kupił Lecha free :blink:

Opublikowano

Stan mi kupił Lecha free :blink:

no i co się skarżysz :bicz3:

Opublikowano

Stan mi kupił Lecha free :blink:

prawie jak alkoholowy :polew:
Opublikowano

Stan mi kupił Lecha free :blink:

prawie jak alkoholowy :polew:

bo zupa była za słona... :decayed:

Opublikowano

Stan mi kupił Lecha free :blink:

:polew:

chyba czegoś chce :decayed:

Opublikowano

Stan mi kupił Lecha free :blink:

:polew:

chyba czegoś chce :decayed:

spokoju :polew: :polew: :polew:

Stan i jak testowaliście tego golfika??

Opublikowano

Stan mi kupił Lecha free :blink:

:polew:

chyba czegoś chce :decayed:

spokoju :polew: :polew: :polew:

Stan i jak testowaliście tego golfika??

tak, z rolki równo, z kreski troche został

Opublikowano

Stan mi kupił Lecha free :blink:

:polew:

chyba czegoś chce :decayed:

spokoju :polew: :polew: :polew:

Stan i jak testowaliście tego golfika??

tak, z rolki równo, z kreski troche został

Tyyy, musimy pogadać :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.