Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hello Stan :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taaaa zobaczyłem na innym forum i stwierdziłem że musze go mieć :kox:

Opublikowano

taaaa zobaczyłem na innym forum i stwierdziłem że musze go mieć :kox:

Ty to jesteś :naughty:

Opublikowano

komix prawde Ci powie :polew:

Opublikowano

dobrze, że nie mam TURBA :decayed:

Opublikowano

taaaa zobaczyłem na innym forum i stwierdziłem że musze go mieć :kox:

Ty to jesteś :naughty:

no przyjnajcie się że niewielu z Was byłoby stać na tak brawurową akcje podj..ania komuś komixu z podpisu :decayed:

to trza mieć to coś w sobie :przebiegly:

Opublikowano

taaaa zobaczyłem na innym forum i stwierdziłem że musze go mieć :kox:

Ty to jesteś :naughty:

no przyjnajcie się że niewielu z Was byłoby stać na tak brawurową akcje podj..ania komuś komixu z podpisu :decayed:

to trza mieć to coś w sobie :przebiegly:

total hard core :kox:

Opublikowano

taaaa zobaczyłem na innym forum i stwierdziłem że musze go mieć :kox:

Ty to jesteś :naughty:

no przyjnajcie się że niewielu z Was byłoby stać na tak brawurową akcje podj..ania komuś komixu z podpisu :decayed:

to trza mieć to coś w sobie :przebiegly:

klubowicza mu za to :decayed:

Opublikowano

a tam klubowicza.. jakiś taki landrynkowy różowy.. gustuje bardziej w fiolecie :gwizdanie:

Opublikowano

a tam klubowicza.. jakiś taki landrynkowy różowy.. gustuje bardziej w fiolecie :gwizdanie:

czyli chcesz po ryju :decayed:

Opublikowano

a tam klubowicza.. jakiś taki landrynkowy różowy.. gustuje bardziej w fiolecie :gwizdanie:

czyli chcesz po ryju :decayed:

:polew: :polew: a skąd mam mieć pewność że nie przejdzie mi to na żółto-zielony??

Opublikowano

a tam klubowicza.. jakiś taki landrynkowy różowy.. gustuje bardziej w fiolecie :gwizdanie:

czyli chcesz po ryju :decayed:

:polew: :polew: a skąd mam mieć pewność że nie przejdzie mi to na żółto-zielony??

będziemy poprawiać cały czas i utrzymywać kolorek :kox:

Opublikowano

czyli mam taki co tygodniowy full service :chytry:

Opublikowano

czyli mam taki co tygodniowy full service :chytry:

:cool1: free :naughty:

Opublikowano

dobrze. A co w przypadku jeśli nabycie koloru będzie się wiązało z czasową utratą przytomności? skąd mam mieć pewność że ktoś nie odjedzie moim oooo i nie bedzie wyrywał lachonów na moje konto?? no i czy jeśli będę leżał taki bezwładny to ktoś mnie przykryje żeby mi zimno nie było?

Opublikowano

dobrze. A co w przypadku jeśli nabycie koloru będzie się wiązało z czasową utratą przytomności? skąd mam mieć pewność że ktoś nie odjedzie moim oooo i nie bedzie wyrywał lachonów na moje konto?? no i czy jeśli będę leżał taki bezwładny to ktoś mnie przykryje żeby mi zimno nie było?

co do pierwszego :polew: :polew: :polew: :polew: która by ryzykowała wejście do Twojego padła :tongue4:

drugiego - NIE

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 13:19_________________________________________________dobra zdupcam będę wieczorem albo dopiero jutro :tongue4:

Opublikowano
:polew: :polew: masz racje ale łudze się że zaglądają tu jakieś Kobiety które nie wiedzą że to sie non stop sypie i nie jedzie więcej niż 200km/h :rolleyes: więc dobra napinka nie jest zła.. chociaż moja wsiada i nie zgłasza sprzeciwów więc może nie jest najgorzej :mysli:
Opublikowano

:polew: :polew: masz racje ale łudze się że zaglądają tu jakieś Kobiety które nie wiedzą że to sie non stop sypie i nie jedzie więcej niż 200km/h :rolleyes: więc dobra napinka nie jest zła.. chociaż moja wsiada i nie zgłasza sprzeciwów więc może nie jest najgorzej :mysli:

Kanar, Miszka ma jeszcze gorzej i pewnie Ci zazdrości :decayed:

Opublikowano

no.. przede wszystkim o nie ma TURBA więc o czym ta rozmowa :gwizdanie:

Opublikowano

no.. przede wszystkim o nie ma TURBA więc o czym ta rozmowa :gwizdanie:

właśnie, od razu odwrócił kota ogonem :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.