Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja to pier**le , turlałem sie ze śmiechu przy tym

normalnie miszcz nad miszcze :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

musiał albo musiała być na mega haju :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a znalazłem w ogóle filmik z waszego wypadu na pogorie sprzed tygodnia :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

był już ten pezet u nas w wątku i to chyba nawet ten ze żmudą :kox:

tak był i to ja go wklejałem :wink4:

a znalazłem w ogóle filmik z waszego wypadu na pogorie sprzed tygodnia :polew:

:polew: :polew: :polew:

ja to pier***e , turlałem sie ze śmiechu przy tym

normalnie miszcz nad miszcze :polew: :polew: :polew: :polew:

hahaha dobre filmiki :polew:

Opublikowano

Siema chopcy, wróciłem z dojczów. Autko sobie naszykowałem na drogę wszystko ok, lecz jak rano zapaliłem go i załączyłem światła, to spaliła mi się żarówka. Ale cóż, nie było czasu już na wymianę to pojechałem w trasę. W dojczach pojechałem do ASO, kupiłem żarówkę i mi wymienili gratis, jak u nas, tylko, że płaciłem 17 euro ;)

No i spoko, jadę powrotem, wszystko ok., znowu rano wchodzę do fury i spaliła mi się druga strona :D Ale podobno tak się bardzo często dzieje, że jak się zmieni żarówkę, to ta „stara” szybko się pali?

No i teraz mam mały dylemat, bo chcę kupić sobie zestaw z PHILIPSA, ma ktoś założone takie żarówki?

http://allegro.pl/item1182426939_h7_bluevision_xenon_effect_philips_w5w_gratis.html

wygląda to lepiej od normalnych, czy to tylko ściema i reklama?

Albo coś takiego:?

http://allegro.pl/item1182426946_h7_x_treme_power_80_philips_hit_z_homologacja.html

http://allegro.pl/item1163764244_zarowka_philips_h7_power2night_gt150_w_wa_fvat.html

przerabiał ktoś ten temat?

PS, a salonie audi, pooglądałem sobie R8 spider :D S5 i RS5 ;>

S5 na Felach 20 cali ;)

I takie tam inne, A1, Q5…

Wrzucę jakąś fotkę R8 jak skopiuję fotki, ale niestety tylko z tel 

Opublikowano

Jeździłem na tych bluevision i szału nie było podobno te x-treme są lepsze

Opublikowano

ale zamulona niedziela

Opublikowano

ale zamulona niedziela

pier**lisz

Opublikowano

ale zamulona niedziela

pier**lisz

nawet i tego dziś nie robie :polew: :polew: :polew:

co porabiałeś dzisiaj?

Opublikowano

ale zamulona niedziela

pier**lisz

nawet i tego dziś nie robie :polew: :polew: :polew:

co porabiałeś dzisiaj?

łoooo.........kato na dzielni bylem :pali: , poszukiwania garniaka, teraz konczę jaśka

Opublikowano

ja sobie RS4`ką śmigam. Ale w NFSdzie tylko :( Tam w zegarach na środku pokazuje prędkość z jaką fura jedzie, oczyfiście to jest FAKE nie? Normlanie nie pokazuje prędkości w zegarach prawda?

Opublikowano
  • Autor

co porabiałeś dzisiaj?

klota i bic :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 20:09_________________________________________________

ja sobie RS4`ką śmigam. Ale w NFSdzie tylko :( Tam w zegarach na środku pokazuje prędkość z jaką fura jedzie, oczyfiście to jest FAKE nie? Normlanie nie pokazuje prędkości w zegarach prawda?

ja mam na climatroniku prędkość cyfrową :P
Opublikowano

co porabiałeś dzisiaj?

klota i bic :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 20:11_________________________________________________

łoooo.........kato na dzielni bylem :pali: , poszukiwania garniaka, teraz konczę jaśka

chcesz to ci mogę mojego odsprzedać z komunii, będzie na ciebie w sam raz :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja sobie RS4`ką śmigam. Ale w NFSdzie tylko :( Tam w zegarach na środku pokazuje prędkość z jaką fura jedzie, oczyfiście to jest FAKE nie? Normlanie nie pokazuje prędkości w zegarach prawda?

W najnowszej S4 pokazuje prędkość na zegarach tam jak jest fis :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 20:27_________________________________________________Spadam na morze za parę godzin :hi:
Opublikowano

Spadam na morze za parę godzin :hi:

szerokości :hi:
Opublikowano

ja sobie RS4`ką śmigam. Ale w NFSdzie tylko :( Tam w zegarach na środku pokazuje prędkość z jaką fura jedzie, oczyfiście to jest FAKE nie? Normlanie nie pokazuje prędkości w zegarach prawda?

jest pokazana predkość... pierwszy lepszy filmik

[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 20:44_________________________________________________a już mnie Rafał uprzedził :wink4:
Opublikowano

ja sobie RS4`ką śmigam. Ale w NFSdzie tylko :( Tam w zegarach na środku pokazuje prędkość z jaką fura jedzie, oczyfiście to jest FAKE nie? Normlanie nie pokazuje prędkości w zegarach prawda?

W najnowszej S4 pokazuje prędkość na zegarach tam jak jest fis :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 20:27_________________________________________________Spadam na morze za parę godzin :hi:

ja sobie RS4`ką śmigam. Ale w NFSdzie tylko :( Tam w zegarach na środku pokazuje prędkość z jaką fura jedzie, oczyfiście to jest FAKE nie? Normlanie nie pokazuje prędkości w zegarach prawda?

jest pokazana predkość... pierwszy lepszy filmik

[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 20:44_________________________________________________a już mnie Rafał uprzedził :wink4:

nie tylko w wersji S, w zwykłych też pokazuje :gwizdanie:

Opublikowano

ale to jest B8, a ja śmigam B7demką, w B8 wiem, że pokazuje, bo kumpel ma i jeździłem...

Opublikowano
  • Autor

ale to jest B8, a ja śmigam B7demką, w B8 wiem, że pokazuje, bo kumpel ma i jeździłem...

w insigni też to jest :decayed: 260 pokazuje :kox:
Opublikowano

insignią też śmigałem, ale ze słabym motorem, 1,6 turbo w kombiku, to zdecydowanie za mało, przy dość dużym spalaniu, no i jest ta prędkość między zegarami... taki fajny gadget ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.