Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

stan licz mi te paliwo i dawaj na pw :cool1:

no nie wiem, jakoś 4,20zl x 23l :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

stan licz mi te paliwo i dawaj na pw :cool1:

prześlij na moje konto :gwizdanie:

spoko to podaj nr konta to go ogoloce :kox: :kox: :decayed:

niemasz zapisanego? :tongue4:

jakoś zaginęło w ferworze walki :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 08:48_________________________________________________

:hi:

stan licz mi te paliwo i dawaj na pw :cool1:

no nie wiem, jakoś 4,20zl x 23l :mysli:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: co to ja ci je juz ide zlewac spowrotem :evil:

Opublikowano

:hi:

stan licz mi te paliwo i dawaj na pw :cool1:

no nie wiem, jakoś 4,20zl x 23l :mysli:

a nie czasem 5,50zl ? :kox:

:hi:

stan licz mi te paliwo i dawaj na pw :cool1:

prześlij na moje konto :gwizdanie:

spoko to podaj nr konta to go ogoloce :kox: :kox: :decayed:

niemasz zapisanego? :tongue4:

jakoś zaginęło w ferworze walki :gwizdanie:

:wink4:
Opublikowano

:hi:

stan licz mi te paliwo i dawaj na pw :cool1:

no nie wiem, jakoś 4,20zl x 23l :mysli:

a nie czasem 5,50zl ? :kox:

:hi:

stan licz mi te paliwo i dawaj na pw :cool1:

prześlij na moje konto :gwizdanie:

spoko to podaj nr konta to go ogoloce :kox: :kox: :decayed:

niemasz zapisanego? :tongue4:

jakoś zaginęło w ferworze walki :gwizdanie:

:wink4:

ta po 7zł odrazu mnie policzcie sepy ja teraz oszczedzac musze :naughty:

Opublikowano

ta po 7zł odrazu mnie policzcie sepy ja teraz oszczedzac musze :naughty:

dostaniesz becikowe nie panikuj bogaczu :naughty:
Opublikowano

dobra spadam cos u siorki podlubac na chaci beda pozniej narka milego dnia zycze :witch:

ta po 7zł odrazu mnie policzcie sepy ja teraz oszczedzac musze :naughty:

dostaniesz becikowe nie panikuj bogaczu :naughty:

no moze i dostane ale za co kupic wozek :mysli: nic mi nie zostanie ;(

Opublikowano

no moze i dostane ale za co kupic wozek :mysli: nic mi nie zostanie ;(

ja mam jakieś tajle po siostrze jak coś :cool1::decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

joł
Opublikowano
  • Autor

:hi:

ja to pier**le !! koleś jest chyba bardziej j**nięty odemnie :shocked:

:polew:

musze sie do niego wybrać na korki :decayed:

Opublikowano

siamano :hi:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 09:02_________________________________________________

:hi:

ja to pier***e !! koleś jest chyba bardziej j**nięty odemnie :shocked:

:polew:

musze sie do niego wybrać na korki :decayed:

no radzi sobie nawet :decayed:

Opublikowano

no radzi sobie nawet :decayed:

sam go uczyłem :wink4:
Opublikowano

Keżor jakbyś miał 321KM i RWD to też byś tak jeździł :wink4:

ide poudawać że pracuje :przebiegly:

Opublikowano

Keżor jakbyś miał 321KM i RWD to też byś tak jeździł :wink4:

ide poudawać że pracuje :przebiegly:

nie ujmując keżorowi jego umiejętności - wątpię, że dałby tak radę teraz :tongue4:

Opublikowano
:hi: :hi: z rana :) ja sie zbieram bo za poł h mam jazdy... ps. bede zapierdalal jak ghost rider :P
Opublikowano

:hi: :hi: z rana :) ja sie zbieram bo za poł h mam jazdy... ps. bede zapierdalal jak ghost rider :P

:kox::good::ad::witch:

Opublikowano

SZRoA.jpg

SZYT0.jpg

S_2Si.jpg

S_5mr.jpg

:polew:

Opublikowano

S_5mr.jpg

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

k**wa życie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

S_5mr.jpg

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ku***a życie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mam tak często pod blokiem :wallbash:

Opublikowano

S_5mr.jpg

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ku***a życie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mam tak często pod blokiem :wallbash:

ja pod blokiem mam garaż :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.