Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też uciekam na TV.....ale mam daleko :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

też uciekam na TV.....ale mam daleko :wink4:

no co sie nie zdyszysz :tongue4:

a i ja smigam wozidlo na parking odstawic zara bede

Opublikowano

Amadeo - Letni wiatr

lalalalalalalalalaaaaaa :dance: :dance: :dance:

Opublikowano
  • Autor
Brianna Frost :kox: wszędzie ten tyłeczek poznam :decayed:
Opublikowano
Brianna Frost :kox: wszędzie ten tyłeczek poznam :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
Brianna Frost :kox: wszędzie ten tyłeczek poznam :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Weźcie ziomyy wklejcie kawał dobrego bitu a nie jakieś diskopolowe pitu pitu... :polew: :polew:

RPS - Tylko Peja ! ( PARIAS diss )~VIDEOKLIP~*NEW*

:evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Weźcie ziomyy wklejcie kawał dobrego bitu a nie jakieś diskopolowe pitu pitu... :polew: :polew:

RPS - Tylko Peja ! ( PARIAS diss )~VIDEOKLIP~*NEW*

:evil: :evil: :evil:

bit spoko
Opublikowano

Weźcie ziomyy wklejcie kawał dobrego bitu a nie jakieś diskopolowe pitu pitu... :polew: :polew:

RPS - Tylko Peja ! ( PARIAS diss )~VIDEOKLIP~*NEW*

:evil: :evil: :evil:

bit spoko

No baaa jak cały diss

Opublikowano

Weźcie ziomyy wklejcie kawał dobrego bitu a nie jakieś diskopolowe pitu pitu... :polew: :polew:

RPS - Tylko Peja ! ( PARIAS diss )~VIDEOKLIP~*NEW*

:evil: :evil: :evil:

bit spoko

No baaa jak cały diss

niewiem nigdy nie wsłuc**je się w słowa :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Weźcie ziomyy wklejcie kawał dobrego bitu a nie jakieś diskopolowe pitu pitu... :polew: :polew:

RPS - Tylko Peja ! ( PARIAS diss )~VIDEOKLIP~*NEW*

:evil: :evil: :evil:

bit spoko

No baaa jak cały diss

niewiem nigdy nie wsłuc**je się w słowa :polew: :polew: :polew: :polew:

A ja słysze tylko słowa i czysty przekaz... :cool1:

Opublikowano

A ja słysze tylko słowa i czysty przekaz... :cool1:

co mówisz bo cię nie słuchałem :tongue4:

:polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

:hi: dobry

ale dzisiaj pospalem masakra :decayed:

Opublikowano

:hi:

zaś w robocie :sick3:

Opublikowano

wsiadam do auta przekręcam kluczyk i immo nie gaśnie.. pojebie mnie z tym autem przecież :wallbash: :wallbash: :wallbash:

aaa i :hi:

Opublikowano

:hi:

zaś w robocie :sick3:

wiecej optymizmu :naughty:

wsiadam do auta przekręcam kluczyk i immo nie gaśnie.. pojebie mnie z tym autem przecież :wallbash: :wallbash: :wallbash:

aaa i :hi:

ty to stary serio z tym wozidlem masz przejebane ;(

Opublikowano

wsiadam do auta przekręcam kluczyk i immo nie gaśnie.. pojebie mnie z tym autem przecież :wallbash: :wallbash: :wallbash:

aaa i :hi:

bo zapierdalasz i nie dbasz o fure to Cie olewa :tongue4:

widzieliśmy jak przykatowałeś po spocie więc nie ma się co dziwić :gwizdanie:

siamano z rana :hi:

Opublikowano

wsiadam do auta przekręcam kluczyk i immo nie gaśnie.. pojebie mnie z tym autem przecież :wallbash: :wallbash: :wallbash:

aaa i :hi:

:kwasny:

Opublikowano

siema przed robotą :sick3:

jazdy na moto zaliczone, bez wyjebki hehehe

Opublikowano

w dupe dostaje za kare. :evil:

a jeśli ładowanie kasy w ori części i wymiana zanim skończą żywot to nie dbanie to ja już nie wiem ;(

no chyba że chodzi Ci o mycie.. to masz racje strasznie rzadko o niego dbam :tongue4:

odpalił za 15 razem.. i już widze jak ściągam tą kiere żeby sie do immo dostać :disgust:

Opublikowano

siema przed robotą :sick3:

jazdy na moto zaliczone, bez wyjebki hehehe

jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.