Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema: w wekeend
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: siemano w dzien spota jak to miszka mowi :gwizdanie:

no i mozna powiedziec, że tydzień urlopu zleciał :gwizdanie:

niestety :wallbash::kwasny:

jeszcze tydzień przed Tobą :naughty:

nooo a koncowce juz niewspomne :kox: :kox: fajne zakonczenie urlopu bedzie :naughty:

jeszcze będziesz musiał dobierać na telefon :kox:

:gwizdanie: :tongue4:

mi jeszcze 4 dni zostały :disgust:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 07:42_________________________________________________

:siema: w wekeend

weekend za 7 h :rolleyes:

Opublikowano

:hi: siemano w dzien spota jak to miszka mowi :gwizdanie:

no i mozna powiedziec, że tydzień urlopu zleciał :gwizdanie:

niestety :wallbash::kwasny:

jeszcze tydzień przed Tobą :naughty:

nooo a koncowce juz niewspomne :kox: :kox: fajne zakonczenie urlopu bedzie :naughty:

jeszcze będziesz musiał dobierać na telefon :kox:

:gwizdanie: :tongue4:

mi jeszcze 4 dni zostały :disgust:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 07:42_________________________________________________

:siema: w wekeend

weekend za 7 h :rolleyes:

:no: już zaraz sie zbieram do brennej :gwizdanie:
Opublikowano

ty sie stanley do roboty wez a nie tylko na forum siedzisz moderatorem mozesz zostac :gwizdanie:

Opublikowano

ty sie stanley do roboty wez a nie tylko na forum siedzisz moderatorem mozesz zostac :gwizdanie:

az dziw ze jeszcze nie ma :cool1:

:decayed:

Opublikowano

ty sie stanley do roboty wez a nie tylko na forum siedzisz moderatorem mozesz zostac :gwizdanie:

az dziw ze jeszcze nie ma :cool1:

:decayed:

dokladnie nalezy mu sie :kox:

Opublikowano

ty sie stanley do roboty wez a nie tylko na forum siedzisz moderatorem mozesz zostac :gwizdanie:

az dziw ze jeszcze nie ma :cool1:

:decayed:

dokladnie nalezy mu sie :kox:

ja tam nie lubie się "tytułować" :gwizdanie:

Opublikowano

ty sie stanley do roboty wez a nie tylko na forum siedzisz moderatorem mozesz zostac :gwizdanie:

az dziw ze jeszcze nie ma :cool1:

:decayed:

dokladnie nalezy mu sie :kox:

ja tam nie lubie się "tytułować" :gwizdanie:

jasne proszę Pana :naughty:

Opublikowano

:hi: siemano w dzien spota jak to miszka mowi :gwizdanie:

no Diman to też nie do końca, bo dziś w Kato nie ma spota :tongue4: i gdybyś tak napisał na gliwickich byłoby poprawnie :kox:

hehe

przywitam się ze wszystkimi staropolskim hasłem Heil H..... :hi:

Opublikowano

:hi: siemano w dzien spota jak to miszka mowi :gwizdanie:

no Diman to też nie do końca, bo dziś w Kato nie ma spota :tongue4: i gdybyś tak napisał na gliwickich byłoby poprawnie :kox:

hehe

przywitam się ze wszystkimi staropolskim hasłem Heil H..... :hi:

w sumie to masz racje :wink4:

Opublikowano

widzę, że jajca od rana :kox:

Opublikowano

widzę, że jajca od rana :kox:

no wkoncu urlop to co sie bedziemy stresowac chillout musi byc

Opublikowano

jeszcze przetrwać dzisiaj i weekend :kox:

Opublikowano

jeszcze przetrwać dzisiaj i weekend :kox:

uwazej synek na siebie pod ta ziemią co bys ni zawalil jakiego chodnika jak pucek :gwizdanie:

Opublikowano

to moze na dobranoc wam cos podrzuce :)

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 08:59_________________________________________________

jeszcze przetrwać dzisiaj i weekend :kox:

uwazej synek na siebie pod ta ziemią co bys ni zawalil jakiego chodnika jak pucek :gwizdanie:

luzik ja w robocie nie śpię :tongue4:
Opublikowano

to moze na dobranoc wam cos podrzuce :)

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 08:59_________________________________________________

jeszcze przetrwać dzisiaj i weekend :kox:

uwazej synek na siebie pod ta ziemią co bys ni zawalil jakiego chodnika jak pucek :gwizdanie:

luzik ja w robocie nie śpię :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to moze na dobranoc wam cos podrzuce :)

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 08:59_________________________________________________

jeszcze przetrwać dzisiaj i weekend :kox:

uwazej synek na siebie pod ta ziemią co bys ni zawalil jakiego chodnika jak pucek :gwizdanie:

luzik ja w robocie nie śpię :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

:siema:

weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, :slina:

Opublikowano

:siema:

weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, :slina:

:ssij:

jeszcze 9godz i weekend :decayed:

Opublikowano

:siema:

jeszcze ponad tydzień wolnego :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.