Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, weekend, :slina:

:ssij:

jeszcze 9godz i weekend :decayed:

sam :ssij: mi zostało jeszcze tylko 5h 18min. :evil:

:siema:

jeszcze ponad tydzień wolnego :naughty:

:bry:

:bicz: :bicz: :bicz:

tydzień... do robity kurde a nie... :bicz:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale duszno i porno w tej robocie :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 09:46_________________________________________________Seski po ile kg stali?

Opublikowano

ale duszno i porno w tej robocie :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 09:46_________________________________________________Seski po ile kg stali?

a jakiej stali? złom? rura? blacha? pręt?

u mnie w robocie nie jest porno :no:

Opublikowano

ale duszno i porno w tej robocie :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 09:46_________________________________________________Seski po ile kg stali?

a jakiej stali? złom? rura? blacha? pręt?

u mnie w robocie nie jest porno :no:

znając Stanleya to pewnie rura albo pręt :decayed:

Opublikowano

ale duszno i porno w tej robocie :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 09:46_________________________________________________Seski po ile kg stali?

a jakiej stali? złom? rura? blacha? pręt?

u mnie w robocie nie jest porno :no:

znając Stanleya to pewnie rura albo pręt :decayed:

pewnie chce zrobić wzmocnienie w zderzaku... :polew:

Opublikowano

Seski po ile kg stali?

Ty lepiej oddaj te butelki po piwie które mamy w domu

będziesz rich man :decayed:

a tak w ogóle to :hi:

Opublikowano

Seski po ile kg stali?

Ty lepiej oddaj te butelki po piwie które mamy w domu

będziesz rich man :decayed:

a tak w ogóle to :hi:

siemano co tam slychac

Opublikowano

hmm chyba RMF max słychać :kox:

Opublikowano

hmm chyba RMF max słychać :kox:

na RMF FM jest 160tysi do wygrania wiec tego sluchaj :wink4:

Opublikowano

hmm chyba RMF max słychać :kox:

na RMF FM jest 160tysi do wygrania wiec tego sluchaj :wink4:

z moim szczęściem to mogę wygrać wp***dol co najwyżej... :/

Opublikowano

hmm chyba RMF max słychać :kox:

na RMF FM jest 160tysi do wygrania wiec tego sluchaj :wink4:

z moim szczęściem to mogę wygrać wp***dol co najwyżej... :/

u mnie możesz mieć kumulacje :kox:

Opublikowano

hmm chyba RMF max słychać :kox:

na RMF FM jest 160tysi do wygrania wiec tego sluchaj :wink4:

z moim szczęściem to mogę wygrać wp***dol co najwyżej... :/

u mnie możesz mieć kumulacje :kox:

to gram :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 12:59_________________________________________________mam wysłać sms? zakręcić kołem? :]

Opublikowano

Seski po ile kg stali?

Ty lepiej oddaj te butelki po piwie które mamy w domu

będziesz rich man :decayed:

a tak w ogóle to :hi:

siemano co tam slychac

a leci kabarecik :wink4:

Opublikowano

:hi:

siema ludziska

Opublikowano

:hi:

siema ludziska

siema ludziu :)

Opublikowano

dzien dobry katowiczanie :hi:

Opublikowano

hmm chyba RMF max słychać :kox:

na RMF FM jest 160tysi do wygrania wiec tego sluchaj :wink4:

z moim szczęściem to mogę wygrać wp***dol co najwyżej... :/

u mnie możesz mieć kumulacje :kox:

to gram :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 12:59_________________________________________________mam wysłać sms? zakręcić kołem? :]

idź na całość idź na całość :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja juz za granicą 280km 4,5 h

po drodze 4 korki , 2 wypadki i nonstop deszcz :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ja juz za granicą 280km 4,5 h

po drodze 4 korki , 2 wypadki i nonstop deszcz :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

czyli się nie nudziłeś :tongue4:
Opublikowano

ja juz za granicą 280km 4,5 h

po drodze 4 korki , 2 wypadki i nonstop deszcz :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a kaj ty tam się pchasz?

trza było siedzieć na d*pie :P a nie zagranica, zagranica :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.