Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:sick3:

hehe następny :polew: :polew: :polew:

jak byś przyjechał to też byś tak się tu witał :decayed:

tak w ogóle, OLEWACIE NASZ SKŁAD AA :thumbdown:

ej nie olewam tylko nie mam czasu...

i nikt mnie nie zaprosił... ;(

a nie mam czasu na "śledzenie forum"...

nie sledzisz nie jedziesz :tongue4:

łaski bez za tydzień jak będę miał czas to sam sobie zrobię imprezę :kox:

spoko za tydzien bede na ogolnopolskim :tongue4: :>

i będziesz żałował :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:sick3:

hehe następny :polew: :polew: :polew:

jak byś przyjechał to też byś tak się tu witał :decayed:

tak w ogóle, OLEWACIE NASZ SKŁAD AA :thumbdown:

ej nie olewam tylko nie mam czasu...

i nikt mnie nie zaprosił... ;(

a nie mam czasu na "śledzenie forum"...

nie sledzisz nie jedziesz :tongue4:

łaski bez za tydzień jak będę miał czas to sam sobie zrobię imprezę :kox:

spoko za tydzien bede na ogolnopolskim :tongue4: :>

i będziesz żałował :decayed:

a to napewno :decayed:

Opublikowano

łaski bez za tydzień jak będę miał czas to sam sobie zrobię imprezę :kox:

to juz wiem co robie za tydzien hehe
Opublikowano

dobra to ja się teraz zbieram na spacerek i potem spać bo padam na pyrsk i w dodatku szykuje się ciężki tydzień...

i mogę chyba od razu powiedzieć że na spota nie zajadę... bo już wiem że nie będę miał czasu... :disgust:

Opublikowano

dobra to ja się teraz zbieram na spacerek i potem spać bo padam na pyrsk i w dodatku szykuje się ciężki tydzień...

i mogę chyba od razu powiedzieć że na spota nie zajadę... bo już wiem że nie będę miał czasu... :disgust:

ach ta stal to absorbuje czas jak cholera :decayed:

Opublikowano

zmykam spać narkaa :hi:

Opublikowano
:hi: z wieczorka
Opublikowano

:hi: z wieczorka

siema, co tam slychac?

Opublikowano

:hi: z wieczorka

siema, co tam slychac?

siemano stan jak tam urodzinki sie udaly :mysli:

Opublikowano

:hi: z wieczorka

siema, co tam slychac?

No próbuje dojść do siebie... :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: z wieczorka

siema, co tam slychac?

siemano stan jak tam urodzinki sie udaly :mysli:

no wporzo, pojadłem, popiłem po 12 byłem w domu :gwizdanie:

Opublikowano

zjadłem obiad, wypiłem piwo i zaczynam normalnie żyć :decayed:

Opublikowano

zjadłem obiad, wypiłem piwo i zaczynam normalnie żyć :decayed:

długo Ci z tym zeszło :wink4:

Opublikowano

zjadłem obiad, wypiłem piwo i zaczynam normalnie żyć :decayed:

długo Ci z tym zeszło :wink4:

de lux nami pozamiatała :rolleyes:

Opublikowano

zjadłem obiad, wypiłem piwo i zaczynam normalnie żyć :decayed:

długo Ci z tym zeszło :wink4:

de lux nami pozamiatała :rolleyes:

no nie wątpie :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 22:09_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-80-superlimuzyna-skora-alu-okazja-C8189183.html

:blink:

Opublikowano

Stan no wynalazłeś furkę... :cool1:

Opublikowano

do poniedziałku panowie

Opublikowano

tez sie zawijam nararazie :hi:

Opublikowano

Kędzior, też tak masz? :polew:

[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 00:49_________________________________________________

leże i kwicze :polew:

Opublikowano

Kędzior, też tak masz? :polew:

[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 00:49_________________________________________________

leże i kwicze :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: masakra jakas daj takim sie przejechac na piz*ziku :>

no i witam szanowne towarzystwo w drugim tygodniu urlopu :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.