Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lajcik Stan :) jak masz go w Mysłowicach, zgadamy sie na któryś wieczór w nastepnym tygodniu i podjade :), ja wyjeżdżam 9-tego w czwartek więc jest jeszcze troche czasu :)

musze wymienic łączniki w tylniej osi... facet powiedział że o pomste do nieba wołają hehhee

:good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka chłopaki co tam , ja właśnie wróciłem ze zbieżności obu osi... wyczaiłem kolesia w Sosnowcu który się tylko geometrią zajmuje, nawet 18" mu nie straszne :kox: :kox:

to gdzie ten warsztat?

Opublikowano

Sosnowiec ul. Swobodna 22. Jak jedziesz od Kędziora w strone sobieskiego to za tym śmiesznym przejazdem kolejowym w prawo i do końca.

Opublikowano

Sosnowiec ul. Swobodna 22. Jak jedziesz od Kędziora w strone sobieskiego to za tym śmiesznym przejazdem kolejowym w prawo i do końca.

to ojciec znajomego Arek ;)

dobry jest jeśli chodzi o geometrię ;)

Opublikowano

wiem, bo ja też pojechałem z polecenia :) profi robotka, pier**li się długo z tym ale dopieszcza, żebym nie musiał jeździć co troche na geometrie. Przy okazji przejrzał mi zawieche w cenie :)

Opublikowano

jedziesz w ten łikend na muchowiec?

Opublikowano

a co ja tam moge pokazać :decayed: :decayed:

zależy od pogody :)

Opublikowano

Witam wszystkich.

Chciałem zapytać czy ktoś zna się dobrze na diagnostyce VAGiem.

Chciałbym wykonać logi, aby dowiedzieć się coś wiecej na temat mojego silnika?

Coś mi się wydaje, że chyba turbinka siada.

Czy mógłby mi ktos pomóc w diagnostyce mojej B6?

Opublikowano

Witam wszystkich.

Chciałem zapytać czy ktoś zna się dobrze na diagnostyce VAGiem.

Chciałbym wykonać logi, aby dowiedzieć się coś wiecej na temat mojego silnika?

Coś mi się wydaje, że chyba turbinka siada.

Czy mógłby mi ktos pomóc w diagnostyce mojej B6?

Siema.

Wal na PW do niejakiego Krola on nie kasuje duzo ok 50 zł :good:

Siema Ziomki :hi: :hi:

Wie ktoś cos bliżej o niedzielnym koncercie Dżemu gdzies z tyłu 3Stawów???

Opublikowano

Ja tam na swobodnej już kilka aut robiłem i zawsze byłem zadowolony :wink4:

Opublikowano

Siema

Panowie czy ma ktorys z klubowiczy ze Śląska oryginalnego VCDS-a ???

Potrzebuje zmienic sobie kodowanie bordnetz-a z lamp zarowkowych na ledowe w mojej B8-mce.

Opublikowano
:hi: dziś mnie nie będzie. rzuciłem robotą i ide sie napier.. :decayed:
Opublikowano

:hi: dziś mnie nie będzie. rzuciłem robotą i ide sie napier.. :decayed:

:hi: a zapłacili Ci chociaż :gwizdanie:
Opublikowano

I znalazlem info... dzem gra o 19:30... ale to tylko dla zainteresowanych a tych chyba mało...

dgvfA.jpg

Opublikowano

:hi: dziś mnie nie będzie. rzuciłem robotą i ide sie napier.. :decayed:

hehe :kox: tys jest model :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 14:37_________________________________________________

I znalazlem info... dzem gra o 19:30... ale to tylko dla zainteresowanych a tych chyba mało...

dgvfA.jpg

nie ściemniaj, pewnie idziesz na SALAKE :decayed:

Opublikowano

:hi: dziś mnie nie będzie. rzuciłem robotą i ide sie napier.. :decayed:

hehe :kox: tys jest model :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 14:37_________________________________________________

I znalazlem info... dzem gra o 19:30... ale to tylko dla zainteresowanych a tych chyba mało...

dgvfA.jpg

nie ściemniaj, pewnie idziesz na SALAKE :decayed:

SALAKE co to takiego skad sie ten zespol wziol :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: dziś mnie nie będzie. rzuciłem robotą i ide sie napier.. :decayed:

hehe :kox: tys jest model :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 14:37_________________________________________________

I znalazlem info... dzem gra o 19:30... ale to tylko dla zainteresowanych a tych chyba mało...

dgvfA.jpg

nie ściemniaj, pewnie idziesz na SALAKE :decayed:

Nie znam ich.... :chytry: jak nie bedzie padać to jade na dżem... :evil:

Opublikowano

:hi: dziś mnie nie będzie. rzuciłem robotą i ide sie napier.. :decayed:

:hi: a zapłacili Ci chociaż :gwizdanie:

zapomnij myśle żeto sieskończy w sądzie pracy.

Opublikowano

reszta spootuje :mysli:

Opublikowano

juz nie :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.