Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do roboty, do roboty a niby co cały czas robie? :kox:

w c**ja lecisz non stop :tongue4:

biorę przykład z najlepszych... ;) (stan, miszka, kędzior, diman itp.) :decayed:

caly szkopuł w tym zeby zarobic i sie nie narobic :kox: :kox: :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

do roboty, do roboty a niby co cały czas robie? :kox:

w c**ja lecisz non stop :tongue4:

biorę przykład z najlepszych... ;) (stan, miszka, kędzior, diman itp.) :decayed:

caly szkopuł w tym zeby zarobic i sie nie narobic :kox: :kox: :cool1:

o właśnie ;)

i żeby jeszcze miło bylo... :cool1:

Opublikowano

do roboty, do roboty a niby co cały czas robie? :kox:

w c**ja lecisz non stop :tongue4:

biorę przykład z najlepszych... ;) (stan, miszka, kędzior, diman itp.) :decayed:

caly szkopuł w tym zeby zarobic i sie nie narobic :kox: :kox: :cool1:

To dawaj na to przepis.... :naughty:

Opublikowano

do roboty, do roboty a niby co cały czas robie? :kox:

w c**ja lecisz non stop :tongue4:

biorę przykład z najlepszych... ;) (stan, miszka, kędzior, diman itp.) :decayed:

caly szkopuł w tym zeby zarobic i sie nie narobic :kox: :kox: :cool1:

To dawaj na to przepis.... :naughty:

ty jestes mlody to mozesz dylac w robocie po 12 godzin ja juz musze sie oszczedzac :decayed:

Opublikowano

do roboty, do roboty a niby co cały czas robie? :kox:

w c**ja lecisz non stop :tongue4:

biorę przykład z najlepszych... ;) (stan, miszka, kędzior, diman itp.) :decayed:

caly szkopuł w tym zeby zarobic i sie nie narobic :kox: :kox: :cool1:

To dawaj na to przepis.... :naughty:

przepis, przepis...

każdy by chciał...

nie ma tak, każdy musi wypracować własny przepis, na własną robotę... :decayed:

Opublikowano

do roboty, do roboty a niby co cały czas robie? :kox:

w c**ja lecisz non stop :tongue4:

biorę przykład z najlepszych... ;) (stan, miszka, kędzior, diman itp.) :decayed:

caly szkopuł w tym zeby zarobic i sie nie narobic :kox: :kox: :cool1:

To dawaj na to przepis.... :naughty:

przepis, przepis...

każdy by chciał...

nie ma tak, każdy musi wypracować własny przepis, na własną robotę... :decayed:

No niestety.... samo życie... :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemano z popołudnia, ostatnio pakowanko i kierunek Jarosławiec :decayed:

trzymajcie się szlachta :hi:

Opublikowano

siemka :hi: :hi:

nareszcie troszke słonka :decayed: :decayed:

niuniax.jpg

Uploaded with ImageShack.us

02092010022.jpg

Opublikowano

aha, biorę aparat foto

tym razem mam zamiar zrobić kilka fotek :decayed: a nie tak jak to było w Bukowinie :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: co tu taka cisza :blink:
Opublikowano
:hi: Szlachta pojechała na zlot :gwizdanie:
Opublikowano

siemka, jeszcze dziś i weekend

trochę zazdroszczę Wam tego wyjazdu :disgust:

ja tysz :confused4:
Opublikowano

:hi:

jakos dawno tu prezesa nie bylo :mysli: czyzby sie zakochal :blink:

Opublikowano

:hi:

jakos dawno tu prezesa nie bylo :mysli: czyzby sie zakochal :blink:

no ostatnio mam sporo na głowie ale jestem w miarę systematycznie

:polew::tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

jakos dawno tu prezesa nie bylo :mysli: czyzby sie zakochal :blink:

no ostatnio mam sporo na głowie ale jestem w miarę systematycznie

:polew::tongue4:

to cieszy :good::decayed:

Opublikowano

:hi:

wiadomość od Stanleya :decayed:

3 wrzesień 2010 06:52

"no to pyrsk"

5toM9.jpg

:>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.