Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tam Kędzior Ci się przytrafiło? Ja miałem jechać na SCParty ale jakoś słaby jestem... :gwizdanie:

:hi:

gdzieś był jak cię nie było?

:gwizdanie: Holidays... HR i BiH. :kox:

taki to pożyje

ku***a jakieś mi hujostwo powyskakiwało :disgust:

:hi:

siemka

:hi: co u ciebie?
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tam Kędzior Ci się przytrafiło? Ja miałem jechać na SCParty ale jakoś słaby jestem... :gwizdanie:

:hi:

gdzieś był jak cię nie było?

:gwizdanie: Holidays... HR i BiH. :kox:

taki to pożyje

ku***a jakieś mi hujostwo powyskakiwało :disgust:

:hi:

siemka

:hi: co u ciebie?

Właśnie wstałem. :decayed:

u mnie tylko praca,praca, praca... .

Zastanawiam się czy nie podjechać na chwilę do katosów dziś ale dopiero po południu.

Ja też miałem kiedyś wysypkę po radzieckim spirytusie :tongue4:

Opublikowano

Zastanawiam się czy nie podjechać na chwilę do katosów dziś ale dopiero po południu.

Ja też miałem kiedyś wysypkę po radzieckim spirytusie :tongue4:

jak coś to daj znać może też bym się jednak skusił :mysli:

ja niepiję może to dlatego? organizm się domagać :gwizdanie:

albo rzucili na mnie klątwę że niepojechałem na ogólnopolski :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zastanawiam się czy nie podjechać na chwilę do katosów dziś ale dopiero po południu.

Ja też miałem kiedyś wysypkę po radzieckim spirytusie :tongue4:

jak coś to daj znać może też bym się jednak skusił :mysli:

ja niepiję może to dlatego? organizm się domagać :gwizdanie:

albo rzucili na mnie klątwę że niepojechałem na ogólnopolski :polew: :polew: :polew:

hehehehe :polew: :polew: :polew:

oki jeżeli będę jechał odezwę się do Ciebie :good:

[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 11:18_________________________________________________kto pije i pali ten nie ma robali :polew:

Opublikowano

kto pije i pali ten nie ma robali :polew:

:good::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzieki panowie za spota :hi: bylo jak zwykle :good:

Opublikowano

kędzior ty fajo czemu nie przyjechałeś :wink4:

Opublikowano

ku...a kaj zescie stali bo was znalezc nie umialem :evil:

Opublikowano

i dłużej niedało się pospać :confused4:

kędzior ty fajo czemu nie przyjechałeś :wink4:

:szukaj: :szukaj: :polew:
Opublikowano

Siema z rana :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry: jeszcze wczoraj z sąsiadami musiałem opróżnić 2 flaszki...

i chyba w końcu teraz wytrzeźwiałem... :kox:

tragedia nie mieć auta... ;(

można zostać alkoholikiem... :polew:

Opublikowano

:bry: jeszcze wczoraj z sąsiadami musiałem opróżnić 2 flaszki...

i chyba w końcu teraz wytrzeźwiałem... :kox:

tragedia nie mieć auta... ;(

można zostać alkoholikiem... :polew:

Same plusy... mozesz pic a nie możesz jeździc z laską po sklepach za ciuchami... :polew:

Opublikowano

:bry: jeszcze wczoraj z sąsiadami musiałem opróżnić 2 flaszki...

hahhaaa :polew:
Opublikowano

:bry: jeszcze wczoraj z sąsiadami musiałem opróżnić 2 flaszki...

i chyba w końcu teraz wytrzeźwiałem... :kox:

tragedia nie mieć auta... ;(

można zostać alkoholikiem... :polew:

Same plusy... mozesz pic a nie możesz jeździc z laską po sklepach za ciuchami... :polew:

no właśnie przez to dopiero teraz wytrzeźwiałem :P

a magda jak mnie zobaczyłą jak wczoraj o 20 wszedęłm do domu to się wystraszyła o tak wyglądała :shocked:

Opublikowano

:bry: jeszcze wczoraj z sąsiadami musiałem opróżnić 2 flaszki...

i chyba w końcu teraz wytrzeźwiałem... :kox:

tragedia nie mieć auta... ;(

można zostać alkoholikiem... :polew:

Same plusy... mozesz pic a nie możesz jeździc z laską po sklepach za ciuchami... :polew:

no właśnie przez to dopiero teraz wytrzeźwiałem :P

a magda jak mnie zobaczyłą jak wczoraj o 20 wszedęłm do domu to się wystraszyła o tak wyglądała :shocked:

To będziesz miał ciężko to nauto zrobic bo kase na auto przepijasz... :polew:

Opublikowano

:bry: jeszcze wczoraj z sąsiadami musiałem opróżnić 2 flaszki...

i chyba w końcu teraz wytrzeźwiałem... :kox:

tragedia nie mieć auta... ;(

można zostać alkoholikiem... :polew:

Same plusy... mozesz pic a nie możesz jeździc z laską po sklepach za ciuchami... :polew:

no właśnie przez to dopiero teraz wytrzeźwiałem :P

a magda jak mnie zobaczyłą jak wczoraj o 20 wszedęłm do domu to się wystraszyła o tak wyglądała :shocked:

To będziesz miał ciężko to nauto zrobic bo kase na auto przepijasz... :polew:

ehh już wszystko jest...

tylko teraz trzeba to wszystko poskładać do kupy...

Opublikowano

:hi: dziewczyny

Seski, a co Ty masz z tym autem? bo nic nie słyszałem

Opublikowano

:hi: dziewczyny

Seski, a co Ty masz z tym autem? bo nic nie słyszałem

a reza się to co było kaput i jak już się zacznie jedno to wypada zrobić drugie żeby nie rozbierać jeszcze raz itp. i zamiast 2 dni to stoi już 6... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: dziewczyny

Seski, a co Ty masz z tym autem? bo nic nie słyszałem

a reza się to co było kaput i jak już się zacznie jedno to wypada zrobić drugie żeby nie rozbierać jeszcze raz itp. i zamiast 2 dni to stoi już 6... :gwizdanie:

otwórz się dla nas, pochwal się :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.