Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ide na taki układ (tylko jeszcze tankujcie mi :polew:)

ta byś wszystko chciał żeby za ciebie robili :tongue4:

nie no nie przesadzajmy...

zjeść mogę sam :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ide na taki układ (tylko jeszcze tankujcie mi :polew:)

ta byś wszystko chciał żeby za ciebie robili :tongue4:

nie no nie przesadzajmy...

zjeść mogę sam :decayed:

ta tylko żeby wcześniej ktoś pogryzł? :polew:
Opublikowano

ide na taki układ (tylko jeszcze tankujcie mi :polew:)

ta byś wszystko chciał żeby za ciebie robili :tongue4:

nie no nie przesadzajmy...

zjeść mogę sam :decayed:

ta tylko żeby wcześniej ktoś pogryzł? :polew:

nie...

mam mikser :naughty:

Opublikowano

ide na taki układ (tylko jeszcze tankujcie mi :polew:)

ta byś wszystko chciał żeby za ciebie robili :tongue4:

nie no nie przesadzajmy...

zjeść mogę sam :decayed:

ta tylko żeby wcześniej ktoś pogryzł? :polew:

nie...

mam mikser :naughty:

to czemu ja go u ciebie nie widziałem?? :tongue4: fajny bajer nie :decayed:
Opublikowano
:hi: witam po zlocie :kox: :kox:
Opublikowano

my też już w domku :cool1:

Opublikowano

my też już w domku :cool1:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

już nie jadę na zlot, nuda jak ch*uj :polew:

[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 23:12_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

już nie jadę na zlot, nuda jak ch*uj :polew:

[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 23:12_________________________________________________ :hi:

tu masz wsumie racje stanley lepiej zrobimy jakas nasiaduwe w domu :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 23:31_________________________________________________dobra ja sie zbieram spac jutro na rano do jutra :hi:

Opublikowano
  • Autor

siema też :cool1:

niepowtarzalny zlot jak dla mnie :kox: k**wa :disgust:

Opublikowano

:hi:

Siemano

Opublikowano

siema przed robotą :sick3:

i wróciliście opowiadać co i jak pijoki :decayed:

Opublikowano

:siema:

alkoholiki i inne łajzy :decayed:

Opublikowano

:hi:

co tu dużo opowiadać .... morze jest na swoim miejscu :kox: jak zwykle słone i mokre :decayed:

jak są fajni ludzie to i klimacik jest odpowiedni, chociaż oczywiście nam Was brakowało :tongue4:

dużo cytrynówki i dobrego żarełka :good:

aaaaaa Diman następnym razem zostaw swój anal-intruder w domu

bo potem wszyscy mają myślówkę skąd te dziwne dzwięki dobiegają :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

co tu dużo opowiadać .... morze jest na swoim miejscu :kox: jak zwykle słone i mokre :decayed:

jak są fajni ludzie to i klimacik jest odpowiedni, chociaż oczywiście nam Was brakowało :tongue4:

dużo cytrynówki i dobrego żarełka :good:

aaaaaa Diman następnym razem zostaw swój anal-intruder w domu

bo potem wszyscy mają myślówkę skąd te dziwne dzwięki dobiegają :polew: :polew:

to dobrze że się pobawiliście...

a teraz szara rzeczywistość przed wami... :evil:

Opublikowano

nie musisz dołować :chytry:

już te 4 stopnie dzisiaj rano za oknem wystarczająco przygnębiały :sick3:

Opublikowano

nie musisz dołować :chytry:

już te 4 stopnie dzisiaj rano za oknem wystarczająco przygnębiały :sick3:

kurde jak wyszedłem na dwór to zaraz się obudziłem...

i wróciłem po kurtkę... :blink:

Opublikowano

morgen :hi:

Opublikowano

morgen :hi:

:pociesz:

Opublikowano
  • Autor

morgen :hi:

po takim weekendzie to butem w morde raczej :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.