Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

potrzebuję na jutro kierowce do Wrocka, jedziemy moim autem wracamy dwoma, wyjazd ok 10:00 jak jest jakiś chętny to pls o PW

Opublikowano
  • Autor

potrzebuję na jutro kierowce do Wrocka, jedziemy moim autem wracamy dwoma, wyjazd ok 10:00 jak jest jakiś chętny to pls o PW

możliwe że ja bym mógł :kox:
Opublikowano

no i posiedzę sobie 7 dni w domu na chorobowym :disgust:

Opublikowano

no i posiedzę sobie 7 dni w domu na chorobowym :disgust:

mi by pasowało... :kox:

a ja za chwilkę do domku... :naughty:

Opublikowano

no i posiedzę sobie 7 dni w domu na chorobowym :disgust:

mi by pasowało... :kox:

a ja za chwilkę do domku... :naughty:

a ja wolę iść do roboty :disgust:

Opublikowano

no i posiedzę sobie 7 dni w domu na chorobowym :disgust:

mi by pasowało... :kox:

a ja za chwilkę do domku... :naughty:

a ja wolę iść do roboty :disgust:

no kurde pracoholik... :blink:

Opublikowano

no i posiedzę sobie 7 dni w domu na chorobowym :disgust:

mi by pasowało... :kox:

a ja za chwilkę do domku... :naughty:

a ja wolę iść do roboty :disgust:

no kurde pracoholik... :blink:

lubię swoją pracę :)

chociaż bywa i tak że mam dosyć :naughty:

Opublikowano

:hi: witam

Wszystkiego najlepszego keżor :drunk::rose:

Opublikowano
:hi: Keżor wszystkiego najlepszego
Opublikowano

Keżor bla bla bla :banan3::silacz::bokser::giveheart::seksiasty::friends::banan1::paker::boobs::sexinbed::sex: no to wszystko co ci chciałem życzyć :decayed:

jeszcze tylko jutrooooo :kox:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 18:32_________________________________________________Miszka co mi przywiozłeś na pamiątkę?? to co mi obiecałeś?? :naughty:

Opublikowano

:hi:

Kezor rowniez najlepszego :kwiatek:

Opublikowano

100 LAT, 100 LAT... :song: Najlepszego prezesie! :drunk:

Miszka jak po wakacjach? :cool1:

Opublikowano

Miszka jak po wakacjach? :cool1:

coś wspominał że go nieźle przetrzepałeś :gwizdanie:

i mu się podobało... :polew:

Opublikowano

Miszka jak po wakacjach? :cool1:

coś wspominał że go nieźle przetrzepałeś :gwizdanie:

i mu się podobało... :polew:

Kędzior przypominam Ci, że od 9go sierpnia nie byłem w pracy... :tongue4: :gwizdanie: :pali:
Opublikowano

Keżor stówa

Kędzior gdybyś palił miałbym dla ciebie tą małą zapalniczkę

pic0003n.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:naughty:

Akjam po wakacjach luzik ale po raz kolejny się utwierdziłem w przekonaniu że nie powinienem pić

Opublikowano

Keżor stówa

Kędzior gdybyś palił miałbym dla ciebie tą małą zapalniczkę

pic0003n.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:naughty:

Akjam po wakacjach luzik ale po raz kolejny się utwierdziłem w przekonaniu że nie powinienem pić

I pewnie znowu sobie to obiecałeś? :naughty:

P.S. Picture coś nie bangla. :confused4:

Opublikowano

Miszka jak po wakacjach? :cool1:

coś wspominał że go nieźle przetrzepałeś :gwizdanie:

i mu się podobało... :polew:

Kędzior przypominam Ci, że od 9go sierpnia nie byłem w pracy... :tongue4: :gwizdanie: :pali:

wiem dlatego to mnie zdziwiło że specjalnie tam pojechałeś :gwizdanie: :polew:

:wink4:

Kędzior gdybyś palił miałbym dla ciebie tą małą zapalniczkę

pic0003n.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:naughty:

Akjam po wakacjach luzik ale po raz kolejny się utwierdziłem w przekonaniu że nie powinienem pić

przecież to utwierdzenie o piciu i tak nic nie zmieni :gwizdanie:

miałeś mi kurdyjke przywieść niepamiętasz? :polew:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 19:02_________________________________________________

P.S. Picture coś nie bangla. :confused4:

bangla bangla :good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.