Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nabrałem na tą wypinkę, tym bardziej że była tu u mnie chwilę temu ponętna sąsiadka świeżo po prysznicu, bez bielizny :cool1:

byłeś w coffee shopie? :tongue4:

powiedz mi czy to ciebie dziś widziałem bo zagwozdkę mam :disgust:

where ?

kuźwa w Chorzowie... :disgust: :disgust: :disgust: ktoś podobny do ciebie się gapił chwile a potem mi powiedział cześć a nie wiem kto to był :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 23:02_________________________________________________ale ja już mam jakieś schizy widziałem cie grającego w filmie teraz na ulicy... kuźwa koniec ze spotami :gwizdanie: :gwizdanie:

a może po prostu zakochałeś się w Arturze? :blink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widziałem cie grającego w filmie

:mysli: :mysli:

_________________________________________________

jak ktoś ma polsat play, to polecam

Opublikowano

a może po prostu zakochałeś się w Arturze? :blink:

:blink:
Opublikowano

nabrałem na tą wypinkę, tym bardziej że była tu u mnie chwilę temu ponętna sąsiadka świeżo po prysznicu, bez bielizny :cool1:

byłeś w coffee shopie? :tongue4:

powiedz mi czy to ciebie dziś widziałem bo zagwozdkę mam :disgust:

where ?

kuźwa w Chorzowie... :disgust: :disgust: :disgust: ktoś podobny do ciebie się gapił chwile a potem mi powiedział cześć a nie wiem kto to był :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 23:02_________________________________________________ale ja już mam jakieś schizy widziałem cie grającego w filmie teraz na ulicy... kuźwa koniec ze spotami :gwizdanie: :gwizdanie:

jesteś przec**j :polew: :polew:

PS. Nie było mnie dzisiaj w SH :decayed:

Opublikowano

a może po prostu zakochałeś się w Arturze? :blink:

:blink:

jakoś dziwnie go sobie wkręciłeś w łeb :gwizdanie:

Opublikowano

na adres do pyskowic?? :naughty: :naughty:

lepiej do kato :decayed:

Opublikowano

jesteś przec**j :polew: :polew:

PS. Nie było mnie dzisiaj w SH :decayed:

f*ck :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 23:08_________________________________________________

a może po prostu zakochałeś się w Arturze? :blink:

:blink:

jakoś dziwnie go sobie wkręciłeś w łeb :gwizdanie:

zawsze chciałem mężatkę a nie męża :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jesteś przec**j :polew: :polew:

PS. Nie było mnie dzisiaj w SH :decayed:

f*ck :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 23:08_________________________________________________

a może po prostu zakochałeś się w Arturze? :blink:

:blink:

jakoś dziwnie go sobie wkręciłeś w łeb :gwizdanie:

zawsze chciałem mężatkę a nie męża :polew: :polew: :polew:

hahaha :decayed:

Opublikowano

tym razem już spadam, bye :hi:

Opublikowano

tym razem już spadam, bye :hi:

:hi:

Opublikowano

na adres do pyskowic?? :naughty: :naughty:

lepiej do kato :decayed:

daj adres na pw (tak żeby Krolu cię nie nachodził) to coś wykombinuję :wink4:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

na adres do pyskowic?? :naughty: :naughty:

lepiej do kato :decayed:

daj adres na pw (tak żeby Krolu cię nie nachodził) to coś wykombinuję :wink4:

:decayed: :decayed:

ja wiem gdzie mieszka stan już kiedyś u niego byłem :kox: :kox:
Opublikowano

no to stan ma przejebane :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zawsze chciałem mężatkę a nie męża :polew: :polew: :polew:

stasiu cię chyba nie ze chcę :polew: :polew:

mech to cykaj fotyy cykajjjj :decayed:

uciekam w wyrko, bajuu :wink4:

ja wiem gdzie mieszka stan już kiedyś u niego byłem :kox: :kox:

ja też i nigdy niepamiętam co się działo :gwizdanie: :drunk:
Opublikowano

ja też i nigdy niepamiętam co się działo :gwizdanie: :drunk:

ty też ? :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

119J0.jpg

Opublikowano

ja też i nigdy niepamiętam co się działo :gwizdanie: :drunk:

ty też ? :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

119J0.jpg

dużo nie brakło i musieli by się przeprowadzać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co ty gadasz... policji nie było nawet :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 23:23_________________________________________________nuda.... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

co ty gadasz... policji nie było nawet :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 23:23_________________________________________________nuda.... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

no w sumie policji nie było :decayed:

Opublikowano

mówie: nuda

dobra ja mykam bo wstaje za jakieś 5h

Opublikowano

mówie: nuda

dobra ja mykam bo wstaje za jakieś 5h

ok

baj :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.