Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stan a co cie ciekawi :?:

w poprzedniej pracy przez takich "debili" nie raz bylem bez premi, ale zdarzaja sie tez wporzadku ludzie...

ciekawe ile płacą za takie coś i czy mozna liczyć na to, że to ja nie zostanę wych*jany :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 13:31_________________________________________________z resztą ze mną jak z dzieckiem, za ręke i do baru :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Stan a co cie ciekawi :?:

w poprzedniej pracy przez takich "debili" nie raz bylem bez premi, ale zdarzaja sie tez wporzadku ludzie...

ciekawe ile płacą za takie coś i czy mozna liczyć na to, że to ja nie zostanę wych*jany :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 13:31_________________________________________________z resztą ze mną jak z dzieckiem, za ręke i do baru :decayed:

Da się trochę dorobić na codzienne wydatki.

najpierw musisz zrobić wizytę w sklepie i później oceniasz

dajesz ocenę każdemu sprzedawcy

wypisujesz ankietę, często w necie

Opublikowano

a Ty co? siedzisz w tej branży ? :naughty:

Opublikowano
:hi: Dobry! Co tu taka cisza? :mysli:
Opublikowano

:hi: Dobry! Co tu taka cisza? :mysli:

chyba imprezują
Opublikowano

chyba tak :gwizdanie:

Opublikowano

chyba tak :gwizdanie:

fajnie się mają :cool1:
Opublikowano

chyba tak :gwizdanie:

fajnie się mają :cool1:

No... :disgust::wink4:

Ja wreszcie w pracy po miesięcznej ucieczce... :gwizdanie:

Opublikowano

ja miałem opcje się upodlić i bawić ale odpuściłem.. starzeje się

Opublikowano

ja miałem opcje się upodlić i bawić ale odpuściłem.. starzeje się

No nie jest dobrze Krolu... :thumbdown:
Opublikowano

ja miałem opcje się upodlić i bawić ale odpuściłem.. starzeje się

No nie jest dobrze Krolu... :thumbdown:

jak nie... ile można egzaminy poprawkowe się zaczynają - zdać wytrwać i od połowy października znów luz
Opublikowano

ja miałem opcje się upodlić i bawić ale odpuściłem.. starzeje się

No nie jest dobrze Krolu... :thumbdown:

jak nie... ile można egzaminy poprawkowe się zaczynają - zdać wytrwać i od połowy października znów luz

No już lepiej... :wink4:
Opublikowano

nic ja zwijam spać :hi:

Opublikowano

nic ja zwijam spać :hi:

:hi: A ja jeszcze posiedzę... :wink4:
Opublikowano

:hi:

tak jak to czytam...cipeusze jesteście i tyle :tongue4:

Opublikowano

:hi:

tak jak to czytam...cipeusze jesteście i tyle :tongue4:

:rant:
Opublikowano

:hi:

tak jak to czytam...cipeusze jesteście i tyle :tongue4:

:rant:

akjam stary rowerze.....Ciebie to już ze dwa miechy nie widziałem :cool1:

Opublikowano

No i ja Ciebie tyle samo młodzieniaszku... :wink4:

Opublikowano

No i ja Ciebie tyle samo młodzieniaszku... :wink4:

:hi::wink4::tongue4:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 00:18_________________________________________________cisnę w kimkę......... :decayed:

Opublikowano

siema leszcze :tongue4:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:29_________________________________________________ale patologia na tym forum ostatnio :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:30_________________________________________________już nawet piwo nie smakuje jak dawniej.... [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:31_________________________________________________ale co tam, "Krzyk" leci i wszyscy przytuleni oglądają TV :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:32_________________________________________________tego, to się po was nie spodziewałem :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:35_________________________________________________alllleeeee urwał, a mógł chłop jeździć :decayed:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:36_________________________________________________Kędzior, dlaczego jesteś online na zbiorniku ?? :mysli:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:37_________________________________________________ładny uplload zdjęć dzisiaj zrobiłeś :kox:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:38_________________________________________________chyba też coś załaduje, bo jak nie to przepadnie mi te konto premium co mi ostatnnio pochytałeś :disgust:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 01:42_________________________________________________idę na miasto leszcze :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.