Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arek nie wiesz jak to jest z gowniarzami zawsze mysla ze jak czlowiek jest pare lat starszy to juz jest dziadkiem ale co tam luz jest :naughty:

dokładnie ty byś jeszcze niejednego małolata zawstydził :gwizdanie:

dajcie jakiego pacjenta mozemy sie sprawdzic :tongue4::wink4:

a w jakiej dyscyplinie ? :naughty:

obojetnie :tongue4::kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arek nie wiesz jak to jest z gowniarzami zawsze mysla ze jak czlowiek jest pare lat starszy to juz jest dziadkiem ale co tam luz jest :naughty:

dokładnie ty byś jeszcze niejednego małolata zawstydził :gwizdanie:

dajcie jakiego pacjenta mozemy sie sprawdzic :tongue4::wink4:

a w jakiej dyscyplinie ? :naughty:

obojetnie :tongue4::kox: :kox:

to ja wybieram pucka i kedziora a dyscyplina to zjazd na zjeżdżalni :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Arek nie wiesz jak to jest z gowniarzami zawsze mysla ze jak czlowiek jest pare lat starszy to juz jest dziadkiem ale co tam luz jest :naughty:

dokładnie ty byś jeszcze niejednego małolata zawstydził :gwizdanie:

dajcie jakiego pacjenta mozemy sie sprawdzic :tongue4::wink4:

a w jakiej dyscyplinie ? :naughty:

obojetnie :tongue4::kox: :kox:

to ja wybieram pucka i kedziora a dyscyplina to zjazd na zjeżdżalni :polew: :polew: :polew:

ale skad my tu takie mega zjezdzalnie znajdziemy :mysli::naughty:

Opublikowano

Arek nie wiesz jak to jest z gowniarzami zawsze mysla ze jak czlowiek jest pare lat starszy to juz jest dziadkiem ale co tam luz jest :naughty:

dokładnie ty byś jeszcze niejednego małolata zawstydził :gwizdanie:

dajcie jakiego pacjenta mozemy sie sprawdzic :tongue4::wink4:

a w jakiej dyscyplinie ? :naughty:

obojetnie :tongue4::kox: :kox:

to ja wybieram pucka i kedziora a dyscyplina to zjazd na zjeżdżalni :polew: :polew: :polew:

ale skad my tu takie mega zjezdzalnie znajdziemy :mysli::naughty:

luz koło mnie jest jedna :decayed:
Opublikowano

Arek nie wiesz jak to jest z gowniarzami zawsze mysla ze jak czlowiek jest pare lat starszy to juz jest dziadkiem ale co tam luz jest :naughty:

dokładnie ty byś jeszcze niejednego małolata zawstydził :gwizdanie:

dajcie jakiego pacjenta mozemy sie sprawdzic :tongue4::wink4:

a w jakiej dyscyplinie ? :naughty:

obojetnie :tongue4::kox: :kox:

to ja wybieram pucka i kedziora a dyscyplina to zjazd na zjeżdżalni :polew: :polew: :polew:

ale skad my tu takie mega zjezdzalnie znajdziemy :mysli::naughty:

luz koło mnie jest jedna :decayed:

krolu ty tam przyczaj jak uruchomic moj kabel i waga na moim kompie co bys mi to uruchomil jak wkoncu ten kabel bedziesz mial :gwizdanie:

Opublikowano

ale skad my tu takie mega zjezdzalnie znajdziemy :mysli::naughty:

do nemo albo gdzieś indziej na pływalni :polew:

to ja wybieram pucka i kedziora a dyscyplina to zjazd na zjeżdżalni :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: jebłem
Opublikowano

ale skad my tu takie mega zjezdzalnie znajdziemy :mysli::naughty:

do nemo albo gdzieś indziej na pływalni :polew:

to ja wybieram pucka i kedziora a dyscyplina to zjazd na zjeżdżalni :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: jebłem

:decayed::polew: :polew:

Opublikowano

krolu ty tam przyczaj jak uruchomic moj kabel i waga na moim kompie co bys mi to uruchomil jak wkoncu ten kabel bedziesz mial :gwizdanie:

lajt strzeli się formata i będzie git :decayed:
Opublikowano

krolu ty tam przyczaj jak uruchomic moj kabel i waga na moim kompie co bys mi to uruchomil jak wkoncu ten kabel bedziesz mial :gwizdanie:

lajt strzeli się formata i będzie git :decayed:

ja ci dam formata :baseball: ma byc na tym systemie :naughty:

Opublikowano

krolu ty tam przyczaj jak uruchomic moj kabel i waga na moim kompie co bys mi to uruchomil jak wkoncu ten kabel bedziesz mial :gwizdanie:

lajt strzeli się formata i będzie git :decayed:

ja ci dam formata :baseball: ma byc na tym systemie :naughty:

nie ma takiej opcji :confused4:
Opublikowano

dziś leciałem jako plecaczek 2paczki na motorku, i w dodatku miałem kask bez szybki,

wrażenia :kox: :kox: :kox: :kox: tylko oczy mnie jeszcze pieką do tej pory :polew: :polew: a łzy mi tak leciały że myślałem że się usmarkałem i poplułem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dziś leciałem jako plecaczek 2paczki na motorku, i w dodatku miałem kask bez szybki,

wrażenia :kox: :kox: :kox: :kox: tylko oczy mnie jeszcze pieką do tej pory :polew: :polew: a łzy mi tak leciały że myślałem że się usmarkałem i poplułem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tak sie najlepiej jeszdzi w zime bo lzy ktore ci leca odrazu marzną :naughty:

Opublikowano

dziś leciałem jako plecaczek 2paczki na motorku, i w dodatku miałem kask bez szybki,

wrażenia :kox: :kox: :kox: :kox: tylko oczy mnie jeszcze pieką do tej pory :polew: :polew: a łzy mi tak leciały że myślałem że się usmarkałem i poplułem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tak sie najlepiej jeszdzi w zime bo lzy ktore ci leca odrazu marzną :naughty:

jak w głupim i głupszym :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dziś leciałem jako plecaczek 2paczki na motorku, i w dodatku miałem kask bez szybki,

wrażenia :kox: :kox: :kox: :kox: tylko oczy mnie jeszcze pieką do tej pory :polew: :polew: a łzy mi tak leciały że myślałem że się usmarkałem i poplułem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tak sie najlepiej jeszdzi w zime bo lzy ktore ci leca odrazu marzną :naughty:

a ten kto jedzie za takimi to dostaje po oczach kostkami lodu :polew:

Opublikowano

dziś leciałem jako plecaczek 2paczki na motorku, i w dodatku miałem kask bez szybki,

wrażenia :kox: :kox: :kox: :kox: tylko oczy mnie jeszcze pieką do tej pory :polew: :polew: a łzy mi tak leciały że myślałem że się usmarkałem i poplułem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tak sie najlepiej jeszdzi w zime bo lzy ktore ci leca odrazu marzną :naughty:

a ten kto jedzie za takimi to dostaje po oczach kostkami lodu :polew:

taka tajna broń :tongue4:
Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

:hi: z wieczora

joł :wink4:
Opublikowano

Baśka mi piwo wypiła :wallbash:

znowu będzie :baseball:

Opublikowano

Baśka mi piwo wypiła :wallbash:

znowu będzie :baseball:

a ja juz po redsiku :naughty:

a ty musisz do tesco smignac :kox:

Opublikowano

Baśka mi piwo wypiła :wallbash:

znowu będzie :baseball:

bądź dla niej twardy :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.