Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam nadzieję, ze moja małżonka zakupiła piwo :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nic ciekawego się nie dowiedziałem ze spamu. :cool1:

Co tam robicie? Pijecie już piwko? :naughty: Jutro spocik... Lista obecności już jest? :mysli::wink4:

ja nie pije :decayed:

wcinam śnialacje :polew:

:gwizdanie:

ja mam nadzieję, ze moja małżonka zakupiła piwo :decayed:

No taki to ma dobrze... :cool1:
Opublikowano

ja mam nadzieję, ze moja małżonka zakupiła piwo :decayed:

pewnie kupiła ale znając życie już wypiła albo zostawiła ci tylko 1
Opublikowano

ja mam nadzieję, ze moja małżonka zakupiła piwo :decayed:

nadzieja umiera ostatnia :kox:

Opublikowano

ja bede z kablami :gwizdanie:

i płytą :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu są już kable?? :kox: Nie do wiary! :mysli::wink4:

Cze Pucek! :hi:

Opublikowano

Krolu są już kable?? :kox: Nie do wiary! :mysli::wink4:

Cze Pucek! :hi:

Cze Akjam

Opublikowano

Krolu są już kable?? :kox: Nie do wiary! :mysli::wink4:

Cze Pucek! :hi:

Cze Akjam

Cze Akjam i cze Pucek...

:polew: :polew:

Opublikowano

Krolu są już kable?? :kox: Nie do wiary! :mysli::wink4:

Cze Pucek! :hi:

Cze Akjam

Cze Akjam i cze Pucek...

:polew: :polew:

sssij kutaska :polew:

Opublikowano

Krolu są już kable?? :kox: Nie do wiary! :mysli::wink4:

Cze Pucek! :hi:

Cze Akjam

Cze Akjam i cze Pucek...

:polew: :polew:

sssij kutaska :polew:

:polew:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 21:54_________________________________________________P.S. Leci ktoś z Was na jakieś wczasy z biurem podróży Selectours albo ktoś ze znajomych gdzieś z tym biurem podróży już odpoczywa? :gwizdanie:
Opublikowano

Krolu są już kable?? :kox: Nie do wiary! :mysli::wink4:

Cze Pucek! :hi:

Cze Akjam

Cze Akjam i cze Pucek...

:polew: :polew:

sssij kutaska :polew:

:polew:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 21:54_________________________________________________P.S. Leci ktoś z Was na jakieś wczasy z biurem podróży Selectours albo ktoś ze znajomych gdzieś z tym biurem podróży już odpoczywa? :gwizdanie:

a co? te linie latają tupolewami ?

Opublikowano

a co? te linie latają tupolewami ?

tak i dlatego mają obniżki po 80% :polew:
Opublikowano

a co? te linie latają tupolewami ?

tak i dlatego mają obniżki po 80% :polew:

Znacznie gorzej! Ogłosili upadłość! :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: i niestety narka :ad:

Pucek jak tam ? :gwizdanie:

Opublikowano

psssyyt tyskie

Opublikowano

stan nie zapomnij o przetwornicy, muszę ją mieć :tongue4:

Max a Ty weź mojego Magłajersa :decayed:

Opublikowano

Max! Moderowany!! :polew: :polew: Ciekawe za co? Pewnie znowu się gdzieś zapominał... :gwizdanie:

Opublikowano

Max! Moderowany!! :polew: :polew: Ciekawe za co? Pewnie znowu się gdzieś zapominał... :gwizdanie:

:polew: :polew:
Opublikowano

stan nie zapomnij o przetwornicy, muszę ją mieć :tongue4:

Max a Ty weź mojego Magłajersa :decayed:

jest cały czas w aucie, przecież w domu jej nie potrzebuje :wink4:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 22:17_________________________________________________

Max! Moderowany!! :polew: :polew: Ciekawe za co? Pewnie znowu się gdzieś zapominał... :gwizdanie:

:polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

to idziemy zrobić mu rozpierdol na "Tablicach" :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.