Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam juz kabelki w domu

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam juz kabelki w domu

to masz szczęście :gwizdanie:

Opublikowano

mam juz kabelki w domu

to masz szczęście :gwizdanie:

noooo :wink4:
Opublikowano
a z soboty na niedziele poszliśmy do klubu vavavoom przy krupówkach

Kezor to ten dwupietrowy klub z duzymi szybami na jednej scianie :?: :cool1:

Opublikowano
  • Autor
a z soboty na niedziele poszliśmy do klubu vavavoom przy krupówkach

Kezor to ten dwupietrowy klub z duzymi szybami na jednej scianie :?: :cool1:

chyba tak , jakieś 50m od krupówek na wysokości KFC
Opublikowano
a z soboty na niedziele poszliśmy do klubu vavavoom przy krupówkach

Kezor to ten dwupietrowy klub z duzymi szybami na jednej scianie :?: :cool1:

chyba tak , jakieś 50m od krupówek na wysokości KFC

to wiem ktora :)

Opublikowano
a z soboty na niedziele poszliśmy do klubu vavavoom przy krupówkach

Kezor to ten dwupietrowy klub z duzymi szybami na jednej scianie :?: :cool1:

chyba tak , jakieś 50m od krupówek na wysokości KFC

to wiem ktora :)

a Ty coś tam robił? :mysli:

:tongue4:

Opublikowano

siema :hi:

keżor, to jaka duża musiała być czasza tego spadochronu żeby takiego kosa uciągnąć?? :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema :hi:

keżor, to jaka duża musiała być czasza tego spadochronu żeby takiego kosa uciągnąć?? :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

ehhhhhhhhh

Opublikowano

jeszcze godzina :disgust:

Opublikowano

jeszcze godzina :disgust:

dasz rade :good:
Opublikowano

:hi: bambry ]

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

keżor, to jaka duża musiała być czasza tego spadochronu żeby takiego kosa uciągnąć?? :gwizdanie: :gwizdanie:

najprecyzyjniej jak umiem to była dupna w ciul :tongue4::polew:

i dostałem kombinezon z ogniami :kox:

Opublikowano

:hi:

P.S. Nadrobię trochę spamu od wczoraj i wracam. :wink4:

Opublikowano

keżor, to jaka duża musiała być czasza tego spadochronu żeby takiego kosa uciągnąć?? :gwizdanie: :gwizdanie:

najprecyzyjniej jak umiem to była dupna w ciul :tongue4::polew:

i dostałem kombinezon z ogniami :kox:

pakiet płomienie :decayed:

Opublikowano

keżor, to jaka duża musiała być czasza tego spadochronu żeby takiego kosa uciągnąć?? :gwizdanie: :gwizdanie:

najprecyzyjniej jak umiem to była dupna w ciul :tongue4::polew:

i dostałem kombinezon z ogniami :kox:

pakiet płomienie :decayed:

tjuning

:hi:

P.S. Nadrobię trochę spamu od wczoraj i wracam. :wink4:

:good:
Opublikowano

Nic ciekawego się nie dowiedziałem ze spamu. :cool1:

Co tam robicie? Pijecie już piwko? :naughty: Jutro spocik... Lista obecności już jest? :mysli::wink4:

Opublikowano

ja bede z kablami :gwizdanie:

Opublikowano

Nic ciekawego się nie dowiedziałem ze spamu. :cool1:

Co tam robicie? Pijecie już piwko? :naughty: Jutro spocik... Lista obecności już jest? :mysli::wink4:

ja nie pije :decayed:

wcinam śnialacje :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.