Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

siema wszystkim[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 07:52_________________________________________________

siema z rana :hi:

piękny dzionek się zapowiada

dziś jade do KRK przez Ojców.

chyba ostatnia szansa w tym roku żeby się ściemnić w pracy na świeżym powietrzu nie marznąc.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

do:bry:

:hi:

siema wszystkim[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 07:52_________________________________________________

siema z rana :hi:

piękny dzionek się zapowiada

dziś jade do KRK przez Ojców.

chyba ostatnia szansa w tym roku żeby się ściemnić w pracy na świeżym powietrzu nie marznąc.

no pięknie... ty to zawsze ściemniasz... :gwizdanie:

Opublikowano

siema przed pracą [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 09:00_________________________________________________mistrz drugiego planu :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema przed pracą [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 09:00_________________________________________________mistrz drugiego planu :polew: :polew: :polew: :polew:

:siema: w czasie pracy :gwizdanie:

Opublikowano

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

:polew: :polew: :polew: jak mnie to nakręca :evil:

Opublikowano

:hi:

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

:polew: :polew: :polew: jak mnie to nakręca :evil:

:polew: :polew: :polew: Jedziemy Kędzior do Warszawy protestować?! He he he... Teraz tydzień mają wszyscy z głowy! Poebani!
Opublikowano

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

:polew: :polew: :polew: jak mnie to nakręca :evil:

ty szatanie ty... :P

:polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

:polew: :polew: :polew: jak mnie to nakręca :evil:

:polew: :polew: :polew: Jedziemy Kędzior do Warszawy protestować?! He he he... Teraz tydzień mają wszyscy z głowy! Poebani!

dziś wieczorem wyjade na ulice i się będę darł jak będę widział ludzi GDZIE JEST KRZYŻ????!!!!!!!!!

:polew: :polew: :polew: :polew:

ty szatanie ty... :P

:polew: :polew:

a tam od razu :tongue4::evil:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 09:30_________________________________________________

:yeah: :yeah: :yeah:

Opublikowano

:hi:

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?! gdzie jest krzyż?!

:polew: :polew: :polew: jak mnie to nakręca :evil:

:polew: :polew: :polew: Jedziemy Kędzior do Warszawy protestować?! He he he... Teraz tydzień mają wszyscy z głowy! Poebani!

dziś wieczorem wyjade na ulice i się będę darł jak będę widział ludzi GDZIE JEST KRZYŻ????!!!!!!!!!

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

nowa gykhama z rana jak śmietana :hi:

:kox:

Opublikowano

:hi: helloł

block jest za***isty mnostwo filmikow z nim widzialem i pieknie wymiata :>

ale nie jest nieomylny hehe widzialem gdzies tez te nieudane :kox:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:22_________________________________________________kurde tyle tu tego naotwieralem ze przytym fimiku mi tu komp przycina :tongue4:

oczywiscie w pracy jestem :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:22_________________________________________________a pomoze mi ktos wydobic linka z tego filmiku:P zeby tu na forum nie ogladac tylko bezposrednio :>

Opublikowano
  • Autor

kliknij w filmik i sie otworzy jutube :)

Opublikowano

:bry:

nowa gykhama z rana jak śmietana :hi:

:kox:

Keżor, już w nocy oglądałem ten filmik, fajny, nie jest tak idealny jak pierwsze dwa, ale i tak jest konkret :wink4:

Opublikowano

Dodatkowa okazja z regionu Polska:

Tandemowy skok spadochronowy plus film w jakości HD z zapisem wydarzenia oraz dawka olbrzymich emocji, teraz zamiast 1050 zł tylko 499 zł. Oferta limitowana!

Sprawdź teraz

tylko: 499,00 zł

rabat:

52% oszczędzasz:

551,00 zł

możesz kupić do:

2010-10-03 23:59

Co otrzymujesz: wyślij voucher na sms

Niezapomniany skok ze spadochronem wraz ze szkoleniem oraz instruktorem,

Film DVD w jakości HD z zapisem wydarzenia,

Emocje oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie zapewnione przez profesjonalny team,

Każdy kto skoczy z okrzykiem "FastDeal" i podzieli się filmem poprzez nasz ogólnopolski funpage (http://www.facebook.com/okazje.w.miescie) otrzyma specjalną niespodziankę! ;)

keżor coś dla Ciebie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dodatkowa okazja z regionu Polska:

Tandemowy skok spadochronowy plus film w jakości HD z zapisem wydarzenia oraz dawka olbrzymich emocji, teraz zamiast 1050 zł tylko 499 zł. Oferta limitowana!

Sprawdź teraz

tylko: 499,00 zł

rabat:

52% oszczędzasz:

551,00 zł

możesz kupić do:

2010-10-03 23:59

Co otrzymujesz: wyślij voucher na sms

Niezapomniany skok ze spadochronem wraz ze szkoleniem oraz instruktorem,

Film DVD w jakości HD z zapisem wydarzenia,

Emocje oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie zapewnione przez profesjonalny team,

Każdy kto skoczy z okrzykiem "FastDeal" i podzieli się filmem poprzez nasz ogólnopolski funpage (http://www.facebook.com/okazje.w.miescie) otrzyma specjalną niespodziankę! ;)

keżor coś dla Ciebie :gwizdanie:

k**wa :disgust:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 13:10_________________________________________________tyle , że ja za skok płaciłem 600zł plus 150 za film i foty , także dużo taniej tu nie ma :)

nie wiem skąd sie wzieła ta cena 1050zł :)

Opublikowano

no jak 250 zł to dla Ciebie niedużo to nie mam więcej pytań :gwizdanie:

Opublikowano

Dodatkowa okazja z regionu Polska:

Tandemowy skok spadochronowy plus film w jakości HD z zapisem wydarzenia oraz dawka olbrzymich emocji, teraz zamiast 1050 zł tylko 499 zł. Oferta limitowana!

Sprawdź teraz

tylko: 499,00 zł

rabat:

52% oszczędzasz:

551,00 zł

możesz kupić do:

2010-10-03 23:59

Co otrzymujesz: wyślij voucher na sms

Niezapomniany skok ze spadochronem wraz ze szkoleniem oraz instruktorem,

Film DVD w jakości HD z zapisem wydarzenia,

Emocje oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie zapewnione przez profesjonalny team,

Każdy kto skoczy z okrzykiem "FastDeal" i podzieli się filmem poprzez nasz ogólnopolski funpage (http://www.facebook.com/okazje.w.miescie) otrzyma specjalną niespodziankę! ;)

keżor coś dla Ciebie :gwizdanie:

ku***a :disgust:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 13:10_________________________________________________tyle , że ja za skok płaciłem 600zł plus 150 za film i foty , także dużo taniej tu nie ma :)

nie wiem skąd sie wzieła ta cena 1050zł :)

ej jak mi ktoś zapłaci to skacze... :evil:

bo 500zł nie mam... ;(

nie ma kogoś chętnego do spełnienia mojego marzenia? :tongue4:

Opublikowano

Dodatkowa okazja z regionu Polska:

Tandemowy skok spadochronowy plus film w jakości HD z zapisem wydarzenia oraz dawka olbrzymich emocji, teraz zamiast 1050 zł tylko 499 zł. Oferta limitowana!

Sprawdź teraz

tylko: 499,00 zł

rabat:

52% oszczędzasz:

551,00 zł

możesz kupić do:

2010-10-03 23:59

Co otrzymujesz: wyślij voucher na sms

Niezapomniany skok ze spadochronem wraz ze szkoleniem oraz instruktorem,

Film DVD w jakości HD z zapisem wydarzenia,

Emocje oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie zapewnione przez profesjonalny team,

Każdy kto skoczy z okrzykiem "FastDeal" i podzieli się filmem poprzez nasz ogólnopolski funpage (http://www.facebook.com/okazje.w.miescie) otrzyma specjalną niespodziankę! ;)

keżor coś dla Ciebie :gwizdanie:

ku***a :disgust:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 13:10_________________________________________________tyle , że ja za skok płaciłem 600zł plus 150 za film i foty , także dużo taniej tu nie ma :)

nie wiem skąd sie wzieła ta cena 1050zł :)

ej jak mi ktoś zapłaci to skacze... :evil:

bo 500zł nie mam... ;(

nie ma kogoś chętnego do spełnienia mojego marzenia? :tongue4:

za 300 PLN-ów możesz wyskoczyć bez spadochronu :polew: :polew:

Opublikowano

kliknij w filmik i sie otworzy jutube :)

kur no fakt :tongue4: dopiero teraz zauwazylem ta ikonke jutup :) zawsze w playa ladowalem :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.