Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tak w nawiązaniu do "sportu"

to gdzie oglądamy KSW? :naughty:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 21:00_________________________________________________

A ja Lecha... ZimNeGo... :kox: :kox: :kox: :kox:

i w tym momencie mogłbyś zostać posądzony o naśmiewanie się z byłego prezydenta :polew: :polew: :polew: :polew:

powstań zwyciężaj

ehh panowie nasz kraj mnie załamuję :confused4: państwo absurdów, obrańcy krzyża i te sprawy załamują :wallbash: :wallbash: :wallbash:

dziurawe drogi... :wallbash:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cytuję:

"Donald Tusk i jego rząd ponoszą moralną i polityczną odpowiedzialność za katastrofę smoleńską.

Tak stwierdził Jarosław Kaczyński podczas przesłuchania w prokuraturze wojskowej"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ręce opadają :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 21:01_________________________________________________

a tak w nawiązaniu do "sportu"

to gdzie oglądamy KSW? :naughty:

to ty nie wiesz że u ciebie?? :tongue4:
Opublikowano

cytuję:

"Donald Tusk i jego rząd ponoszą moralną i polityczną odpowiedzialność za katastrofę smoleńską.

Tak stwierdził Jarosław Kaczyński podczas przesłuchania w prokuraturze wojskowej"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ręce opadają :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 21:01_________________________________________________

a tak w nawiązaniu do "sportu"

to gdzie oglądamy KSW? :naughty:

to ty nie wiesz że u ciebie?? :tongue4:

jak to znowu u mnie... :shocked:

a teraz nie u ciebie...?;)

Opublikowano

cytuję:

"Donald Tusk i jego rząd ponoszą moralną i polityczną odpowiedzialność za katastrofę smoleńską.

Tak stwierdził Jarosław Kaczyński podczas przesłuchania w prokuraturze wojskowej"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ręce opadają :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 21:01_________________________________________________

a tak w nawiązaniu do "sportu"

to gdzie oglądamy KSW? :naughty:

to ty nie wiesz że u ciebie?? :tongue4:

jak to znowu u mnie... :shocked:

a teraz nie u ciebie...?;)

a kędzior ma 3 telewizory w pokoju :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

byłem i widziałem :decayed:

Opublikowano

cytuję:

"Donald Tusk i jego rząd ponoszą moralną i polityczną odpowiedzialność za katastrofę smoleńską.

Tak stwierdził Jarosław Kaczyński podczas przesłuchania w prokuraturze wojskowej"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ręce opadają :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 21:01_________________________________________________

a tak w nawiązaniu do "sportu"

to gdzie oglądamy KSW? :naughty:

to ty nie wiesz że u ciebie?? :tongue4:

jak to znowu u mnie... :shocked:

a teraz nie u ciebie...?;)

a kędzior ma 3 telewizory w pokoju :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

byłem i widziałem :decayed:

i taki dupny, na którym lecą filmy z YP :decayed:

Opublikowano

cytuję:

"Donald Tusk i jego rząd ponoszą moralną i polityczną odpowiedzialność za katastrofę smoleńską.

Tak stwierdził Jarosław Kaczyński podczas przesłuchania w prokuraturze wojskowej"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ręce opadają :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 21:01_________________________________________________

a tak w nawiązaniu do "sportu"

to gdzie oglądamy KSW? :naughty:

to ty nie wiesz że u ciebie?? :tongue4:

jak to znowu u mnie... :shocked:

a teraz nie u ciebie...?;)

a kędzior ma 3 telewizory w pokoju :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

byłem i widziałem :decayed:

i taki dupny, na którym lecą filmy z YP :decayed:

kędzior jestem u ciebie za 5min. czekaj... :naughty:

Opublikowano

Seski, włączyłbyś se gg :rolleyes:

Opublikowano

a kędzior ma 3 telewizory w pokoju :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

byłem i widziałem :decayed:

nie pier**l bo 2

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a kędzior ma 3 telewizory w pokoju :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

byłem i widziałem :decayed:

nie pier**l bo 2

:polew: :polew: :polew:

to masz prawie panorame na YP :decayed:

Opublikowano

a kędzior ma 3 telewizory w pokoju :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

byłem i widziałem :decayed:

nie pier**l bo 2

:polew: :polew: :polew:

no dobra, jebło mi się, 2 i monitor z kompa :naughty:

Opublikowano

kędzior dzyń dzyń!!

Opublikowano

kędzior dzyń dzyń!!

nie ten dzwonek :gwizdanie:

Ty masz jeszcze z rozszerzeniem *midi

miało być DRYN, DRYN.... :kox:

Opublikowano

a kędzior ma 3 telewizory w pokoju :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

byłem i widziałem :decayed:

nie pier**l bo 2

:polew: :polew: :polew:

no dobra, jebło mi się, 2 i monitor z kompa :naughty:

iw ten sposób mam obraz 3d

:polew: :polew: :polew:

kędzior dzyń dzyń!!

niekogo w domu nie ma :tongue4:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 21:19_________________________________________________

kędzior dzyń dzyń!!

nie ten dzwonek :gwizdanie:

Ty masz jeszcze z rozszerzeniem *midi

miało być DRYN, DRYN.... :kox:

Seski zadzwonił jak by mu kto jajca wyrwał :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kędzior dzyń dzyń!!

nie ten dzwonek :gwizdanie:

Ty masz jeszcze z rozszerzeniem *midi

miało być DRYN, DRYN.... :kox:

bo ja nie dzwoniłem na komórka tylko do zdzwi :kox:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 21:20_________________________________________________

a kędzior ma 3 telewizory w pokoju :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

byłem i widziałem :decayed:

nie pier**l bo 2

:polew: :polew: :polew:

no dobra, jebło mi się, 2 i monitor z kompa :naughty:

iw ten sposób mam obraz 3d

:polew: :polew: :polew:

kędzior dzyń dzyń!!

niekogo w domu nie ma :tongue4:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 21:19_________________________________________________

kędzior dzyń dzyń!!

nie ten dzwonek :gwizdanie:

Ty masz jeszcze z rozszerzeniem *midi

miało być DRYN, DRYN.... :kox:

Seski zadzwonił jak by mu kto jajca wyrwał :polew: :polew: :polew:

o moje jajca to ty się nie bój i uważaj żeby twoje kiedyś nie zostalo w kaloryferze :polew:

Opublikowano

" KIEDYŚ MIAŁEM KUMPLI, CO SPIJALI PIWA NA DRUGI DZIEŃ.... " :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

" KIEDYŚ MIAŁEM KUMPLI, CO SPIJALI PIWA NA DRUGI DZIEŃ.... " :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

" KIEDYŚ MIAŁEM KUMPLI, CO SPIJALI PIWA NA DRUGI DZIEŃ.... " :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:blink:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

" KIEDYŚ MIAŁEM KUMPLI, CO SPIJALI PIWA NA DRUGI DZIEŃ.... " :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nose:
Opublikowano

:hi:

po robocie :naughty::kox:

Max gadałem z ziomem, to nie takie proste :cool1: , jak będę miał more info dam cyne

co tam leszcze :decayed:

Opublikowano

chyba nie trzeba pisać kto i co spijał :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.