Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

po robocie :naughty::kox:

Max gadałem z ziomem, to nie takie proste :cool1: , jak będę miał more info dam cyne

co tam leszcze :decayed:

kur8a miszek ty teraz jesteś pracoholikiem... :shocked:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba nie trzeba pisać kto i co spijał :>

co to był za weekend :kox:

Opublikowano

chyba nie trzeba pisać kto i co spijał :>

co to był za weekend :kox:

eeee ja nie pamiętam :polew:
Opublikowano

chyba nie trzeba pisać kto i co spijał :>

co to był za weekend :kox:

noooooo :gwizdanie:

szkoda że ja zawsze z rana muszę być trzeźwy :(

Opublikowano

chyba nie trzeba pisać kto i co spijał :>

co to był za weekend :kox:

eeee ja nie pamiętam :polew:

bo żeś spijał to i tam to :polew:

Opublikowano

chyba nie trzeba pisać kto i co spijał :>

dupeczki spermę :naughty:

:hi:

po robocie :naughty::kox:

Max gadałem z ziomem, to nie takie proste :cool1: , jak będę miał more info dam cyne

co tam leszcze :decayed:

kur8a miszek ty teraz jesteś pracoholikiem... :shocked:

ja albo w lewo albo w prawo :kox:

Opublikowano

ale jak Miszka kiedyś na spota podjedzie jakąś eSą to będziemy mu zazdrościć :gwizdanie:

Opublikowano

ale jak Miszka kiedyś na spota podjedzie jakąś eSą to będziemy mu zazdrościć :gwizdanie:

sie posramy...

chyba że wcześniej kojfnie od tego zapier8dalania...

dobra spadam na browarek... :hi:

Opublikowano

ale jak Miszka kiedyś na spota podjedzie jakąś eSą to będziemy mu zazdrościć :gwizdanie:

sie posramy...

chyba że wcześniej kojfnie od tego zapier8dalania...

dobra spadam na browarek... :hi:

to już Ci Magda nie pozwala się napić z kolegami ? :mysli:

Opublikowano

ale jak Miszka kiedyś na spota podjedzie jakąś eSą to będziemy mu zazdrościć :gwizdanie:

jak tak dalej pójdzie to we wtorek na spota nie dotrę :confused4:

Opublikowano

ale jak Miszka kiedyś na spota podjedzie jakąś eSą to będziemy mu zazdrościć :gwizdanie:

jak tak dalej pójdzie to we wtorek na spota nie dotrę :confused4:

i jest fajnie :polew:

Opublikowano

kaczyńskiemu to juz ładnie odjebało :nabijasie:

Opublikowano

ale jak Miszka kiedyś na spota podjedzie jakąś eSą to będziemy mu zazdrościć :gwizdanie:

jak tak dalej pójdzie to we wtorek na spota nie dotrę :confused4:

i jest fajnie :polew:

:chytry:
Opublikowano

bombę tam podłożyć i ch***j - spokój :kox: :kox:

pod pałacem :decayed:

Opublikowano

kaczyńskiemu to juz ładnie odjebało :nabijasie:

oni wszyscy niech się pierdolną strzała w łeb :disgust:

Opublikowano

muszę zdupcać na jutro się przygotować, może tu zajrzę jeszcze :evil:

Opublikowano

muszę zdupcać na jutro się przygotować, może tu zajrzę jeszcze :evil:

musisz być serio zapracowany :gwizdanie:

Opublikowano

muszę zdupcać na jutro się przygotować, może tu zajrzę jeszcze :evil:

zaś na śpiocha będzie.... :tongue4:

Opublikowano

bombę tam podłożyć i ch***j - spokój :kox: :kox:

pod pałacem :decayed:

:good: :good: :good:
Opublikowano

bombę tam podłożyć i ch***j - spokój :kox: :kox:

pod pałacem :decayed:

:good: :good: :good:

i wszystkie dziewice spalić na stosie :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.