Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli że królu się bawił i usunął temat? :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli że królu się bawił i usunął temat? :mysli:

Chcemy dymisji! :naughty::kox:
Opublikowano

Ufff... Można zjeść spokojnie śniadanie. :wink4:

Krolu! My już coś dla Ciebie wymyślimy! :gwizdanie:

na następnym spocie proponuje małą kocówę dla Krola :cygaro: :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 11:40_________________________________________________

czyli że królu się bawił i usunął temat? :mysli:

Chcemy dymisji! :naughty::kox:

wywieźmy go na taczce :kox::polew:

Opublikowano

Ufff... Można zjeść spokojnie śniadanie. :wink4:

Krolu! My już coś dla Ciebie wymyślimy! :gwizdanie:

na następnym spocie proponuje małą kocówę dla Krola :cygaro: :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 11:40_________________________________________________

czyli że królu się bawił i usunął temat? :mysli:

Chcemy dymisji! :naughty::kox:

wywieźmy go na taczce :kox::polew:

:good::polew:
Opublikowano

oj królu :polew:

Opublikowano

mam nawet dowody...

Ku2Fr.jpg

Opublikowano

mam nawet dowody...

Ku2Fr.jpg

:polew: :polew:

Opublikowano

to nic, powoli zbieram się do roboty :)

Miłego dnia :rolleyes:

Opublikowano

to nic, powoli zbieram się do roboty :)

Miłego dnia :rolleyes:

nawzajem...

tylko nie zapierdzielaj ponad normę znowu....

:polew:

Opublikowano

mam nawet dowody...

Ku2Fr.jpg

:hahaha:

Opublikowano

Ach tam kazdemu moglo sie przeciez przytrafic :tongue4: zostawcie Krola bardzo dobrze pelni te wszystkie swoje funkcje :tongue4::polew:

Krolu a next razem zrooobilbys mi te logi? :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ach tam kazdemu moglo sie przeciez przytrafic :tongue4: zostawcie Krola bardzo dobrze pelni te wszystkie swoje funkcje :tongue4::polew:

Krolu a next razem zrooobilbys mi te logi? :decayed::polew: :polew: :polew:

wazelinka :D

Opublikowano

Ach tam kazdemu moglo sie przeciez przytrafic :tongue4: zostawcie Krola bardzo dobrze pelni te wszystkie swoje funkcje :tongue4::polew:

Krolu a next razem zrooobilbys mi te logi? :decayed::polew: :polew: :polew:

wazelinka :D

nie ma leko :tongue4::decayed:

Opublikowano

Ach tam kazdemu moglo sie przeciez przytrafic :tongue4: zostawcie Krola bardzo dobrze pelni te wszystkie swoje funkcje :tongue4::polew:

Krolu a next razem zrooobilbys mi te logi? :decayed::polew: :polew: :polew:

wazelinka :D

nie ma leko :tongue4::decayed:

leko to może nie ma...

ale żeby aż tak... :gwizdanie:

jak bardzo chcesz to możesz wziąć karę na siebie :kox:

Opublikowano

kogoś trzeba pociągnąć do odpowiedzialności za to co się stało :decayed:

Opublikowano

kogoś trzeba pociągnąć do odpowiedzialności za to co się stało :decayed:

:good: :good: :good:
Opublikowano

siema po robocie :hi:

pora na obiad :decayed:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 16:54_________________________________________________a co do Krola i jego dymisji; proponuje jakieś małe ostrzeżenie - np 5 minut zabawy z anal intruderem :gwizdanie:

Opublikowano

trzeba poprosić Dimana żeby pożyczył :decayed:

Opublikowano

:embarrassed: chyba na razie nie będę wpadać na spoty :gwizdanie: :gwizdanie:

a tak na poważnie, to dziwne, że przy przypadkowym kliknięciu na komórce na "usuń wątek" nie wyskoczyło, żadne powiadomienie czy żądanie potwierdzenia..., dopiero po jakieś chwili zauważyłem, że wątek znikł

Lukaszr dzięki... :hi:

Opublikowano

Ach tam kazdemu moglo sie przeciez przytrafic :tongue4: zostawcie Krola bardzo dobrze pelni te wszystkie swoje funkcje :tongue4::polew:

Krolu a next razem zrooobilbys mi te logi? :decayed::polew: :polew: :polew:

wazelinka :D

nie ma leko :tongue4::decayed:

leko to może nie ma...

ale żeby aż tak... :gwizdanie:

jak bardzo chcesz to możesz wziąć karę na siebie :kox:

:polew::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.