Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poprawiłem :wink4:

specjalnie puściłem taką aluzję :)

przydało by się coś wypić w sobotę :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poprawiłem :wink4:

specjalnie puściłem taką aluzję :)

przydało by się coś wypić w sobotę :gwizdanie:

true :gwizdanie:

Opublikowano

poprawiłem :wink4:

specjalnie puściłem taką aluzję :)

przydało by się coś wypić w sobotę :gwizdanie:

true :gwizdanie:

postawię nawet flaszkę, może i nawet dwie :gwizdanie:

Opublikowano

w sobotę mi pasuje mam tylko jeden egzamin w niedziele rano dam rade :decayed:

Opublikowano

poprawiłem :wink4:

specjalnie puściłem taką aluzję :)

przydało by się coś wypić w sobotę :gwizdanie:

true :gwizdanie:

postawię nawet flaszkę, może i nawet dwie :gwizdanie:

na łeb?? no no nieźle :decayed:
Opublikowano

dobranoc panowie, spadam spać

PS. Co do soboty, to ja jestem na TAK :decayed:

Opublikowano

poprawiłem :wink4:

specjalnie puściłem taką aluzję :)

przydało by się coś wypić w sobotę :gwizdanie:

true :gwizdanie:

postawię nawet flaszkę, może i nawet dwie :gwizdanie:

na łeb?? no no nieźle :decayed:

marzysz :rolleyes:

Opublikowano

dobranoc panowie, spadam spać

PS. Co do soboty, to ja jestem na TAK :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:16_________________________________________________

poprawiłem :wink4:

specjalnie puściłem taką aluzję :)

przydało by się coś wypić w sobotę :gwizdanie:

true :gwizdanie:

postawię nawet flaszkę, może i nawet dwie :gwizdanie:

na łeb?? no no nieźle :decayed:

marzysz :rolleyes:

sknerus

:polew:

Opublikowano

taaaa

jak by mi się przelewało z kasą to bym Ci założył lpg :decayed:

Opublikowano

Po spocie :hi:

Na sobotę jestem chętny :kox: Opijemy BRD żeby się nie sp***doliła k**wa :decayed:

Opublikowano

czyli Bulczas i Pucek stawiają, będę napewno :drunk: :drunk:

Opublikowano

czyli Bulczas i Pucek stawiają, będę napewno :drunk: :drunk:

ochlapus

Opublikowano

czyli Bulczas i Pucek stawiają, będę napewno :drunk: :drunk:

Stawiamy ale Ty nas wozisz swoim 2,8 :polew: :polew: nie wiem kto na tym lepiej wyjdzie :decayed:
Opublikowano

czyli Bulczas i Pucek stawiają, będę napewno :drunk: :drunk:

tylko się nie obrażaj :polew:

Opublikowano

dzięki za zlota :hi:

Opublikowano

czyli Bulczas i Pucek stawiają, będę napewno :drunk: :drunk:

Stawiamy ale Ty nas wozisz swoim 2,8 :polew: :polew: nie wiem kto na tym lepiej wyjdzie :decayed:

moja audiola "ostatnio" woziła więc teraz kogoś inna :wink4:

czyli Bulczas i Pucek stawiają, będę napewno :drunk: :drunk:

ochlapus

raczej degustator :decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 22:37_________________________________________________

dzięki za zlota :hi:

spoko nr konta znasz :wink4:

aha i pamiętaj żebyś znajomym powiedział o tej mojej nowej firmie :decayed:

Opublikowano

dzięki za zlota :hi:

dziwne, że pojawiłeś się akurat jak JA nie mogłem :decayed:

Opublikowano

wyrezaliśmy z saves`em kluczyk.

Ale dlaczego wyjęliście mi RNS`e? Prosiłem o to, jak byłem na spocie, a nie o to, żebyście go wyjęli po tym jak pojadę ;P

PS. ten fachman od kluczyka miał takiego vaga, co odczytał stan licznika inny, niż podaje, nie wiecie co to za odczyt? Tzn czy to jest z jakiegoś eepromu z licznika, czy ta wartość jest odczytana bezpośrednio ze sterownika silnika? Wie ktoś coś na ten temat?

Opublikowano

wyrezaliśmy z saves`em kluczyk.

Ale dlaczego wyjęliście mi RNS`e? Prosiłem o to, jak byłem na spocie, a nie o to, żebyście go wyjęli po tym jak pojadę ;P

PS. ten fachman od kluczyka miał takiego vaga, co odczytał stan licznika inny, niż podaje, nie wiecie co to za odczyt? Tzn czy to jest z jakiegoś eepromu z licznika, czy ta wartość jest odczytana bezpośrednio ze sterownika silnika? Wie ktoś coś na ten temat?

jaki masz na liczniku a jaki odczytał? :decayed:

Opublikowano

wyrezaliśmy z saves`em kluczyk.

Ale dlaczego wyjęliście mi RNS`e? Prosiłem o to, jak byłem na spocie, a nie o to, żebyście go wyjęli po tym jak pojadę ;P

PS. ten fachman od kluczyka miał takiego vaga, co odczytał stan licznika inny, niż podaje, nie wiecie co to za odczyt? Tzn czy to jest z jakiegoś eepromu z licznika, czy ta wartość jest odczytana bezpośrednio ze sterownika silnika? Wie ktoś coś na ten temat?

a myśleliśmy że pojechaliście na damrota :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.