Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SD nie ma u nas takiej b6, przynajmniej póki co

Ale ramki chyba ma Nasze? :blink::mysli:

gdyby niemiał "naszych" ramek to by pewnie o to nei zapytali :tongue4:

przestań już pić Akjam :polew:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 21:57_________________________________________________1284901501_by_Jok3rEk_500.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja dzisiaj pierwszy raz od 2 tygodni wypiłem piwko, zimny strong :kox:

wchodził jak woda :>

Opublikowano

SD nie ma u nas takiej b6, przynajmniej póki co

Ale ramki chyba ma Nasze? :blink::mysli:

gdyby niemiał "naszych" ramek to by pewnie o to nei zapytali :tongue4:

przestań już pić Akjam :polew:

Oj tam, Oj tam... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

a ja dzisiaj pierwszy raz od 2 tygodni wypiłem piwko, zimny strong :kox:

wchodził jak woda :>

Jak dwa tygodnie wytrzymałeś bez piwka? :mysli:

:wink4:

Opublikowano

antybiotyki :naughty:

musiałem :polew:

Opublikowano

antybiotyki :naughty:

musiałem :polew:

No to rozumiem. :hi:

:polew: :polew:

Opublikowano

antybiotyki :naughty:

musiałem :polew:

No to rozumiem. :hi:

:polew: :polew:

ja nie piję i żyje :wink4: da się? da się!! :naughty:

Opublikowano

antybiotyki :naughty:

musiałem :polew:

No to rozumiem. :hi:

:polew: :polew:

ja nie piję i żyje :wink4: da się? da się!! :naughty:

:thumbdown:

miałem kiedyś kumpla z którym spijałem piwo po imprezie ;(

:polew:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 22:33_________________________________________________spadam w kimono :hi:

Opublikowano

antybiotyki :naughty:

musiałem :polew:

No to rozumiem. :hi:

:polew: :polew:

ja nie piję i żyje :wink4: da się? da się!! :naughty:

musiał bym Cie nie znać :naughty:

Opublikowano

:hi: po robocie :decayed:

Coś taki zarobiony? Nie poznaje Cię! :kox: Będziesz na spocie czy robota? :gwizdanie:

w ch***j roboty, na spota raczej nie dotrę a jeśli to to będzie cud :gwizdanie:

ps. wczoraj się widziałem z ziomkiem, który pracuje w Holandii :gwizdanie:

To wpadnij na tego spota... :gwizdanie:

postaram się ale szanse są nikłe :thumbdown: zostawię na za tydzień jak już się trochę odkuję mam nadzieję

jutro cabrio moze wpadne na spota:)

no i c**j :tongue4:

Opublikowano

antybiotyki :naughty:

musiałem :polew:

No to rozumiem. :hi:

:polew: :polew:

ja nie piję i żyje :wink4: da się? da się!! :naughty:

musiał bym Cie nie znać :naughty:

no co?? niepamiętam tego jak ostatni raz piłem :tongue4:

antybiotyki :naughty:

musiałem :polew:

No to rozumiem. :hi:

:polew: :polew:

ja nie piję i żyje :wink4: da się? da się!! :naughty:

:thumbdown:

miałem kiedyś kumpla z którym spijałem piwo po imprezie ;(

:polew:

:gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

a wiecie kto spija po imprezie :decayed:

żule :polew:

Opublikowano

a wiecie kto spija po imprezie :decayed:

żule :polew:

:bicz: ty pier**lisz głupoty :polew:
Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

a wiecie kto spija po imprezie :decayed:

żule :polew:

:bicz: ty pier**lisz głupoty :polew:

:polew:

no co Ty :>

Opublikowano

a wiecie kto spija po imprezie :decayed:

żule :polew:

:bicz: ty pier**lisz głupoty :polew:

:polew:

no co Ty :>

hehe następnym razem dobrze przemyśl to co napiszesz:P :decayed:
Opublikowano

a wiecie kto spija po imprezie :decayed:

żule :polew:

:bicz: ty pier**lisz głupoty :polew:

:polew:

no co Ty :>

hehe następnym razem dobrze przemyśl to co napiszesz:P :decayed:

grozisz mi? :decayed:

Opublikowano

a wiecie kto spija po imprezie :decayed:

żule :polew:

:bicz: ty pier**lisz głupoty :polew:

:polew:

no co Ty :>

hehe następnym razem dobrze przemyśl to co napiszesz:P :decayed:

grozisz mi? :decayed:

ostrzegam

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co tam warjoty? Będzie jakaś ustawka? :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

aaa i weź mi nie posyłaj tych lasek na gg :polew:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 22:57_________________________________________________

Co tam warjoty? Będzie jakaś ustawka? :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

tak

górnicy vs. Ci z air portu :polew:

Opublikowano

aaa i weź mi nie posyłaj tych lasek na gg :polew:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 22:57_________________________________________________

Co tam warjoty? Będzie jakaś ustawka? :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

tak

górnicy vs. Ci z air portu :polew:

ja wezmę kilof ty Pucek załatw trochę materiału wybuchowego :gwizdanie:

a co nadgarstki cię już bolą? :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.