Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaa i weź mi nie posyłaj tych lasek na gg :polew:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 22:57_________________________________________________

Co tam warjoty? Będzie jakaś ustawka? :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

tak

górnicy vs. Ci z air portu :polew:

ja wezmę kilof ty Pucek załatw trochę materiału wybuchowego :gwizdanie:

a co nadgarstki cię już bolą? :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

nie twoja sprawa :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aaa i weź mi nie posyłaj tych lasek na gg :polew:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 22:57_________________________________________________

Co tam warjoty? Będzie jakaś ustawka? :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

tak

górnicy vs. Ci z air portu :polew:

ja wezmę kilof ty Pucek załatw trochę materiału wybuchowego :gwizdanie:

Eeeee... No bez gadżetów! :cool1:
Opublikowano
:hi: kto jest chętny jutro żeby mi pomóc :gwizdanie:
Opublikowano

:gwizdanie:

nie twoja sprawa :polew:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew:

:hi: kto jest chętny jutro żeby mi pomóc :gwizdanie:

ja NIE

:polew::wink4:

a w czym?

Opublikowano

:hi: kto jest chętny jutro żeby mi pomóc :gwizdanie:

:hi: Kupiłeś turbo? :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: kto jest chętny jutro żeby mi pomóc :gwizdanie:

:hi: Kupiłeś turbo? :gwizdanie:

Nom :naughty:
Opublikowano

:hi: kto jest chętny jutro żeby mi pomóc :gwizdanie:

:hi: Kupiłeś turbo? :gwizdanie:

Nom :naughty:

BRD ? :naughty:

ja mam na 11 do roboty więc ci niestety pomogę :confused4:

Opublikowano

:hi: kto jest chętny jutro żeby mi pomóc :gwizdanie:

:hi: Kupiłeś turbo? :gwizdanie:

Nom :naughty:

jakie? :gwizdanie:

Opublikowano

Tak jak Kędzior napisał BRD :gwizdanie:

Opublikowano

Tak jak Kędzior napisał BRD :gwizdanie:

wiedziałem że nie popuścisz :decayed:
Opublikowano

Tak jak Kędzior napisał BRD :gwizdanie:

nooo nooo ciekawe :naughty:

powodzenia w montażu :wink4:

Opublikowano

Gdyby nie to że za montaż mi krzykneli 300zł to bym nie robił sam :confused4:

Opublikowano

Gdyby nie to że za montaż mi krzykneli 300zł to bym nie robił sam :confused4:

no trochę przy tym jest wygibasów :disgust:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 23:15_________________________________________________gibam narka :hi:
Opublikowano

Tak jak Kędzior napisał BRD :gwizdanie:

:good:

Gdyby nie to że za montaż mi krzykneli 300zł to bym nie robił sam :confused4:

no trochę przy tym jest wygibasów :disgust:

Kędzior weź se wolne i pomożesz Bulczasowi jak jesteś taki mechanik. :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

Gdyby nie to że za montaż mi krzykneli 300zł to bym nie robił sam :confused4:

no trochę przy tym jest wygibasów :disgust:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 23:15_________________________________________________gibam narka :hi:

Mam dwa dni wolnego może jakoś dam rade

Narka :hi:

Opublikowano

jaki przyrost mocy da ta brd ?

Opublikowano

jaki przyrost mocy da ta brd ?

taki że ja pier**lę :kox:

Opublikowano

jaki przyrost mocy da ta brd ?

taki że ja pier***ę :kox:

Aż taki? :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jaki przyrost mocy da ta brd ?

taki że ja pier***ę :kox:

Aż taki? :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

myślę, że większy ale nie chciałem przesadzić :polew:

Opublikowano

jaki przyrost mocy da ta brd ?

taki że ja pier***ę :kox:

Aż taki? :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

myślę, że większy ale nie chciałem przesadzić :polew:

:gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 23:36_________________________________________________No to powoli się zbieram na jakąś drzemkę... :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.