Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wogule :decayed:

a co robisz ciekawego? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wogule :decayed:

a co robisz ciekawego? :gwizdanie:

przebywam ze świeżo upieczoną mama której parę dni nie widziałem :>[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 17:05_________________________________________________i oczywiscie czasem zerkam na forum :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wogule :decayed:

a co robisz ciekawego? :gwizdanie:

przebywam ze świeżo upieczoną mama której parę dni nie widziałem :>[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 17:05_________________________________________________i oczywiscie czasem zerkam na forum :gwizdanie:

nie da sie wygrać z nałogiem co ? :P
Opublikowano

wogule :decayed:

a co robisz ciekawego? :gwizdanie:

przebywam ze świeżo upieczoną mama której parę dni nie widziałem :>[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 17:05_________________________________________________i oczywiscie czasem zerkam na forum :gwizdanie:

nie da sie wygrać z nałogiem co ? :P

no powiem ci ze to jest przerabane :rolleyes:

Opublikowano

wogule :decayed:

a co robisz ciekawego? :gwizdanie:

przebywam ze świeżo upieczoną mama której parę dni nie widziałem :>[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 17:05_________________________________________________i oczywiscie czasem zerkam na forum :gwizdanie:

nie da sie wygrać z nałogiem co ? :P

no powiem ci ze to jest przerabane :rolleyes:

gorsze niż alkoholizm
Opublikowano

aj nie narzekajcie znowu :P

alkoholizm nie jest taki zły.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

aj nie narzekajcie znowu :P

alkoholizm nie jest taki zły.. :decayed:

co Ty wiesz o alkoholiźmie :P jak Ty jesteś zawsze wstanie sie wykąpać później :polew: :polew:

chyba , że Cie Magda wrzuca do wanny i Cie obmywa :tongue4::polew:

Opublikowano

aj nie narzekajcie znowu :P

alkoholizm nie jest taki zły.. :decayed:

co Ty wiesz o alkoholiźmie :P jak Ty jesteś zawsze wstanie sie wykąpać później :polew: :polew:

chyba ' date=' że Cie Magda wrzuca do wanny i Cie obmywa :tongue4::polew:

[/quote']keżor to ty jak wrócisz najebany to się nie kąpiesz :thumbdown:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

może jakiś melanż dziś??[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 18:36_________________________________________________

Opublikowano

Co tam obiboki? :naughty:

Opublikowano

Co tam obiboki? :naughty:

chill out :gwizdanie:

Opublikowano

k**wa nuda :thumbdown:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 19:22_________________________________________________ide chyba po flaszkę do żabki

Opublikowano

k**wa sami alkoholicy...

Opublikowano
[MINIMAL] TECHNO MIX 2010 JANUARY [02][br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 19:34_________________________________________________ :gwizdanie:
Opublikowano

Ja może idę obejrzeć walkę do knajpy... :gwizdanie:

Opublikowano

Ja może idę obejrzeć walkę do knajpy... :gwizdanie:

tylko byś chlał weź się do roboty :polew:
Opublikowano

Ja może idę obejrzeć walkę do knajpy... :gwizdanie:

tylko byś chlał weź się do roboty :polew:

właśnie, nie wiem kto Ci dał na dzisiaj wolne :thumbdown:

Opublikowano

Ja może idę obejrzeć walkę do knajpy... :gwizdanie:

tylko byś chlał weź się do roboty :polew:

właśnie, nie wiem kto Ci dał na dzisiaj wolne :thumbdown:

JA

Opublikowano

Ale spamujecie... szkoda że przywrócili te katowickie... :polew: :polew: mogł to krolu usunąc w piz*u... :evil::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.