Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz z tyłu korbkę?? :polew::tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

za***ać Wam wp***dol? :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PW od Kędziora do mnie 3 min temu:

ty daj no nr

bo tamtego z plusa juz podobno niemasz

a jak sie najebe to do kogos musze dzwonic:P hehe

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 18:35_________________________________________________

masz z tyłu korbkę?? :polew::tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

za***ać Wam wp***dol? :decayed:

1.8 TURBO QUATTRO i szyby na korbkie :polew:

Opublikowano

życie :decayed:

Opublikowano

PW od Kędziora do mnie 3 min temu:

ty daj no nr

bo tamtego z plusa juz podobno niemasz

a jak sie najebe to do kogos musze dzwonic:P hehe

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to miała być tajemnica :polew:
Opublikowano
  • Autor

a może ktoś gdzieś coś dziś ? hmmmmm ? :kox: :kox:

co proponujesz :naughty:

nie wiem , ale nie chce siedziec w doma :decayed:
Opublikowano

a może ktoś gdzieś coś dziś ? hmmmmm ? :kox: :kox:

co proponujesz :naughty:

nie wiem , ale nie chce siedziec w doma :decayed:

ja też, ale już prowadzić nie mogę :decayed: więc chyba sobie daruję jakiś wypad :)

rozebrałem 4 drzwi i musiał bym jechać bez tapicerki

Opublikowano

dobre ja uciekam :hi:

Opublikowano

a może ktoś gdzieś coś dziś ? hmmmmm ? :kox: :kox:

co proponujesz :naughty:

nie wiem , ale nie chce siedziec w doma :decayed:

ja też, ale już prowadzić nie mogę :decayed: więc chyba sobie daruję jakiś wypad :)

rozebrałem 4 drzwi i musiał bym jechać bez tapicerki

czyli mniej kg :naughty: bedzie lepi za***rdalac :decayed:
Opublikowano

a może ktoś gdzieś coś dziś ? hmmmmm ? :kox: :kox:

co proponujesz :naughty:

nie wiem , ale nie chce siedziec w doma :decayed:

ja też, ale już prowadzić nie mogę :decayed: więc chyba sobie daruję jakiś wypad :)

rozebrałem 4 drzwi i musiał bym jechać bez tapicerki

czyli mniej kg :naughty: bedzie lepi za***rdalac :decayed:

hulajnoga lepiej jeździ niż ten kawał blachy :>

Opublikowano
  • Autor

a mnie sie właśnie nagrała nowa płytka do auta :decayed: bo starą dałem mojej korepetytorce z mikołowa :tongue4:

Opublikowano

:hi: z wieczora, ja oddałem dzisiaj auto do ASO na przegub :)

:polew: żartowałem z tym ASO ( cena dla mnie 550 zł przegub + 100 wymiana) :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: z wieczora, ja oddałem dzisiaj auto do ASO na przegub :)

:polew: żartowałem z tym ASO ( cena dla mnie 550 zł przegub + 100 wymiana) :polew: :polew:

a już chciałem napisać, że chyba Cie coś ..... :decayed:

Opublikowano

a może ktoś gdzieś coś dziś ? hmmmmm ? :kox: :kox:

co proponujesz :naughty:

nie wiem , ale nie chce siedziec w doma :decayed:

ja też, ale już prowadzić nie mogę :decayed: więc chyba sobie daruję jakiś wypad :)

rozebrałem 4 drzwi i musiał bym jechać bez tapicerki

czyli mniej kg :naughty: bedzie lepi za***rdalac :decayed:

hulajnoga lepiej jeździ niż ten kawał blachy :>

mam to samo :thumbdown:
Opublikowano

kto nie umie jeździć ośką - kupuje quattro :tongue4:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 19:04_________________________________________________Miszka - w cipke opis masz na gg :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
Miszka - w cipke opis masz na gg :polew: :polew:

no całkiem całkiem :polew: :polew:
Opublikowano

kto nie umie jeździć ośką - kupuje quattro :tongue4:

słaby ten żarcik :thumbdown:

Opublikowano

kto nie umie jeździć ośką - kupuje quattro :tongue4:

słaby ten żarcik :thumbdown:

to nie był żarcik :decayed:

Opublikowano

Ma ktoś etkę potrzebuje sprawdzić coś na turbinie Z tyłu koło wylotu ciepłego powietrza jest dziura i chciałbym zobaczyć co tam wchodzi

Opublikowano
  • Autor

Ma ktoś etkę potrzebuje sprawdzić coś na turbinie Z tyłu koło wylotu ciepłego powietrza jest dziura i chciałbym zobaczyć co tam wchodzi

to są spaliny nie powietrze :P ale tam nic nie ma poza rurą wydechową :tongue4: chyba , że w BRD może jest jakiś czujnik temp spalin czy coś :mysli:
Opublikowano

Ma ktoś etkę potrzebuje sprawdzić coś na turbinie Z tyłu koło wylotu ciepłego powietrza jest dziura i chciałbym zobaczyć co tam wchodzi

no moja chyba działa :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.