Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:good: tylko zrób korekte :decayed:

:gwizdanie: ciekawe za co ;(

to jakie masz doładowanie ? na tej turbinie spokonie do 1,7 możesz podciągnąć :) tylko wtedy kup sobie wiadro przegubów , co byś miał na zapas :kox: bo będzie miazga :decayed:

Niestety bardzo małe chyba coś koło 1,1 bara :confused4: Robiłem soft na ori turbinie niestety.

to po korekcie to sie zabijesz :decayed: jak Ci przybędzie z 50koni :decayed: i straci sie turbo dziura :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:good: tylko zrób korekte :decayed:

:gwizdanie: ciekawe za co ;(

to jakie masz doładowanie ? na tej turbinie spokonie do 1,7 możesz podciągnąć :) tylko wtedy kup sobie wiadro przegubów , co byś miał na zapas :kox: bo będzie miazga :decayed:

Niestety bardzo małe chyba coś koło 1,1 bara :confused4: Robiłem soft na ori turbinie niestety.

to po korekcie to sie zabijesz :decayed: jak Ci przybędzie z 50koni :decayed: i straci sie turbo dziura :kox:

To będzie elegancko :kox: Tylko to dopiero na wiosnę :wallbash:
Opublikowano

Bulczas, no gratulacje :wink4:

a Ty Madafaka kiedy zakładasz brd? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Bulczas, no gratulacje :wink4:

a Ty Madafaka kiedy zakładasz brd? :naughty:

ja już nic przy silniku nie grzebie :P tylko go teraz upiększe i koniec modów :decayed:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 16:06_________________________________________________http://www.sadistic.pl/motocyklisci-vt51781.htm?sid=0b11cf139dd0746c18b1bd8255c20737 :polew:
Opublikowano

Bulczas, no gratulacje :wink4:

a Ty Madafaka kiedy zakładasz brd? :naughty:

ja już nic przy silniku nie grzebie :P tylko go teraz upiększe i koniec modów :decayed:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 16:06_________________________________________________http://www.sadistic.pl/motocyklisci-vt51781.htm?sid=0b11cf139dd0746c18b1bd8255c20737 :polew:

:polew: :polew: dobre

[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 17:06_________________________________________________aha cze po robocie :hi:

Opublikowano

wie ktoś może jak ściągnąć korbkę tylnych drzwi? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

wie ktoś może jak ściągnąć korbkę tylnych drzwi? :mysli:

zsuwasz plastik i odkręcasz krzyżakiem :decayed:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 17:50_________________________________________________

ktoś użył w tym teledysku całkiem dobrej laseczki :decayed:

Opublikowano

ja się ostatnio wkręciłem w to

Opublikowano

łoc ap biczys?? gliwice mają więcej spamu niż wy - czuć zimę na śląsku :polew: :polew: :polew:

tak w ogóle :hi::embarrassed:

Opublikowano

łoc ap biczys?? gliwice mają więcej spamu niż wy - czuć zimę na śląsku :polew: :polew: :polew:

tak w ogóle :hi::embarrassed:

:hi: :hi:

my idziemy w jakość nie w ilość :decayed:

Opublikowano

dobra, to jeszcze poczekam na tą jakość :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: a ja zaraz wskakuje w gangol i cisne na rozpoczęcie :kwasny: ale mi sie nie chce :disgust: naszczęscie już piątek :kox:

buahahha :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

ja już po rozpoczęciu ... jest dobra i zła wiadomosć :D

zła to taka , że nie będe miał kumpli , bo wszyscy są odemnie o 4albo5 lat młodsi

a dobra to taka ... że wszystkie d*py na wydziale są odemnie młodsze , a większość to mega sucze na pierwszy rzut mojego oka :przebiegly::naughty::kox::decayed::tongue4: :>

a co u was w ten piękny piątek ? :kox:

[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 12:20_________________________________________________Spank_dance_stage.gif

są tam jeszcze jakieś wolne miejsca?? :decayed: :decayed: :decayed:

znalazłem świetną korepetytorke :naughty:

Ciebie też by wiele nauczyła :decayed:

:gwizdanie:

wie ktoś może jak ściągnąć korbkę tylnych drzwi? :mysli:

masz z tyłu korbkę?? :polew::tongue4:
Opublikowano

masz z tyłu korbkę?? :polew::tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja robię ewakuację na Kato, mam jakieś kręgle firmowe dziś więc K.O bankowo :kox:

Opublikowano
jeszcze nie o mnie ale już na wiosneeeeeeee :evil:

ja robię ewakuację na Kato, mam jakieś kręgle firmowe dziś więc K.O bankowo :kox:

gdzie bedziesz? :naughty:
Opublikowano
  • Autor

a może ktoś gdzieś coś dziś ? hmmmmm ? :kox: :kox:

Opublikowano

a może ktoś gdzieś coś dziś ? hmmmmm ? :kox: :kox:

co proponujesz :naughty:

Opublikowano
jeszcze nie o mnie ale już na wiosneeeeeeee :evil:

ja robię ewakuację na Kato, mam jakieś kręgle firmowe dziś więc K.O bankowo :kox:

gdzie bedziesz? :naughty:

Silesia tam jest Fun City czy coś takiego

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.